Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

luciasek07
20. bře 2012

dobré ráno holky...tak dnes jsem byla nesmírně potěšena...manžel si mě dal do daní a nevěřila jsem na částku,co nám vrátli...skor 30 000...takže si v klidu mohu dokoupit výbavičku 😀

mercymay
20. bře 2012

Taaaaak a sme prisli z poradne, a baby neuverite ale vyzerame na BABU! Doktorka si nie je este ista ale povedala ze odhaduje na dievcatko...rastieme ako z vody, dokonca vazime viac nez by sme mali ale je to v poriadku. 🙂 Mam radost. 😀

olivka84
20. bře 2012

@mercymay som myslela ze v 21 tyzdni uz sa da naisto zistit ci je to dievca, sakra ja uz len cakam na 20 tyzden aby mi to dr povedal a ono to este nemusi byt iste ☹

bbubinkaa
20. bře 2012

@mercymay gratulujem !!!!

bbubinkaa
20. bře 2012

baby ja som taka smutna :/ necitim este pohyby, pocuvam cez AngelSounds, ci bije srdiecko.. a pocujem len nejake prevalovanie a zblnkanie.../nie v crevach/ dufam, ze je vsetko ok.. :( 26.3. idem na sono, tak sa modlim nech je vsetko v poriadku :(((((

beruska81
20. bře 2012

Ahojky maminy, já dneska byla u doktora na podrobnějším UTZ a vše krásné, malá se pořád hází.
bbublinkaa neboj miminko ti dá o sobě určitě brzo vědět 🙂

bbubinkaa
20. bře 2012

@beruska81 Dakujeeeem! a gratulujem... nech aj nadalej u Vas vsetko ok!

radun
20. bře 2012

@bbubinkaa Nebuď smutná, ještě má čas. Někdo to holt cítí později, ale není to nic nenormálního.

beruska81
20. bře 2012

@bbubinkaa nemáš zač, já jsem z toho byla taky nervozní, ale každá to máme jinak. Člověk má ale strach pořád a když se miminko narodí a roste tak ten strach roste s ním. Ale nikdy bych neměnila, děti jsou zázrak 😉

bbubinkaa
20. bře 2012

@radun Dakujem si zlata.

bbubinkaa
20. bře 2012

@beruska81 to mas pravdu... a mas uz krasneho chlapcek ! Dnes ma kamaradky, akoby sa sohodli, zavalili informaciami o 2 kamaradkach, ktorym zomrelo babatko okolo 23 tt, tak mam riadne posahane nervy :(

beruska81
20. bře 2012

@bbubinkaa takové kamarádky jsou na ..., později tě začnou strašit porodem.
Já jsem takový posera, bojím se krve, ale porodu jsem se nebála, těšila jsem se na miminko, samozřejmě to bolí, ale člověk na to rychle zapomene, když vidí to svoje mimčo 🙂

bbubinkaa
20. bře 2012

@beruska81 asi mas pravdu.... musim sa preladit na pozitivne spravy... tak nech je o tyzden viac a mozem Vam napisat, ake mam krasne a zdrave babatko po morfologickom sone 🙂

mercymay
21. bře 2012

@olivka84 No ona sa nechcela ukazat, chvilocku len a kym to zamerala doktorka tak sa zase odvratila. Je to taka mala loptoska, alebo loptos, ale mne to nevadi... 🙂).

mercymay
21. bře 2012

@bbubinkaa neboj bude vsetko v poriadku, tak malicke ma asi dostatok priestoru a urcite uz kopka len proste nie dost silno... 🙂 urcite sa ma dobre moc drzim palceky...neboj. 😉

bbubinkaa
21. bře 2012

@mercymay dakujem zlatino.... dam vediet....
a ty musis pokracovat v nakupe neutralnych veciciek, ze?

mercymay
21. bře 2012

@bbubinkaa nooo veru asi tak to budem robit...aj ked udajne sme dostali darom dve vrecia deckych veciciek akurat ze po chlapcoch... 🙂 tak pojdem vytriedit co sa da... 🙂)) resp. nechame si vsetko a budeme uzivat... 🙂

bbubinkaa
21. bře 2012

@mercymay jasne... uzi si tie vecicky, ja som zasa dostala dievcenske 🙂 popripade ti ich poslem :D

mercymay
21. bře 2012

@bbubinkaa ze by sme spravili vymenu? 🙂)) ozaj ako sa dneska citis?

bbubinkaa
21. bře 2012

@mercymay uvidime ako nam vyjdu pohlavia 🙂 Dnes som sa zobudila s bolestou podbruska, ale skor z toho asi, teda dufam, ze som sa odkopala a vytrcala zadok do spalne, dufam, ze som nenachladla :( Dala som si Magnezium, nech nemam krce. Inak som stale PN, som zvdava, ci ma vypise do prace v pondelok.
Ty sa ako mavas?

mercymay
21. bře 2012

@bbubinkaa uff tak hadam si fakt neprechladla...no ja sa mam dobre, ziadne subjektivne potiaze, pytala som sa sestricky na tu Caro kavu tak povedala ze je mozne, ze mi kavove napoje celkovo nerobia dobre. No a kedze som mala vyssi tlak, tak som vyfasovala magnezium 2x denne a pojdem na EKG. Ale vyssi tlak som mala ten horny nie spodny, takze neviem...lebo ma merala ked som sa dovyzliekala a som vyletela z kabiny cela spotena... 🙂 ale tak radsej nech to mame podchytene.

bbubinkaa
21. bře 2012

@mercymay aha... tak fakt nepi tu kavu, a aky si mala tlak? ja ked idem do ordinacie, takmam taky vysoky zo stresu, ci bude vsetko ok, ze mi musia premeriavat, ked odchadzam a ned mam o 20 menej :D
Magnezium je dobre.. davaj si a mas pravdu, aspon to bdes mat skontrolovane.

mercymay
21. bře 2012

@bbubinkaa no mala som 130/90 predtym 125/80...nejak postupne mi to stupna tak neviem cim to je...

bbubinkaa
21. bře 2012

@mercymay a to ta uz poslalai na EKG??? ja sommala na prvej poradni 145/96 :D, ale povedala som, ze som rozrusena, tak mi povedal, ze si mam kazdy den merat a zapisovat doma, co aj robim a doma je to ok 🙂 tak vzdy mi zapise tlak z domu do knizky.

mercymay
21. bře 2012

@bbubinkaa no vidis a ja som bola odoslana na EKG. Ale tak spravia mi to a bude pokoj. Uz som raz tak bola na EKG a mala som vsetko v norme tak neviem mozno to bude aj teraz tak.

bbubinkaa
21. bře 2012

@mercymay ok, hlavne budesmat istotu 🙂

jitulik4
21. bře 2012

@bbubinkaa první jsou tu bublinky jako pohyby a můžeš to klidně i tak slyšet, taky jsme to zoušeli a pohyby jse tentokrát cítila už na začátku 18tt

bbubinkaa
21. bře 2012

@jitulik4 dakujem.... snad uz ucitim... lebo sa zvacsuje moj strach z poradne... a zasa budem mat tlak vysoky

eficka
21. bře 2012

@bbubinkaa Ahoj ja jsem u prvního těhu citila snad pohyby ve 24tt myslim si ze se nemusis bat.. 🙂

janii
21. bře 2012

Ahojte těhulky baculky 🙂 Taky se stotožňuji s tímto označením - no co už 😀 Někde jsem četla, že silnější těhulky přibírají pomaleji než ty štíhlé.. prozradíte jak Vám to jde nahoru? 🙂 Já jsem dnes 17+5tt a zatím mám nahoru cca 2-2,5kg. Zatím se to dá, ale mám strašý strach, že se to přibírání rozjede a já se pak už ani neunesu ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru