• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

5. ledna 2017 
Dobré ráno...zítra se snad konečně dozvíme kdo k nám přibyde,doufám,že bude prcek spolupracovat.. :slight_smile:
29. bře 2012 v 08:36  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficka tak to drzim palceky nech spolupracuje, potom daj vediet. :slight_smile:)
30. bře 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercymay Tak to máme oficialně potvrzeno...budeme mít chlapečka.... :grinning:
30. bře 2012 v 11:18  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eficka jeeeeeee tak gratulujem k chlapcekovi. :slight_smile: Parada a vsetko v poriadku? :slight_smile:
30. bře 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercymay JJ ..zatím vše v pořádku tak to snad i zůstane do konce... :slight_smile: a vy budete mit koho? :grinning:
30. bře 2012 ve 12:09  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficka no my vyzerame na dievcatko, ale doktorka si to chce este overit, ale v papieroch mame pohlavie zenske napisane zatial... :slight_smile:
30. bře 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercymay vidim ze jmeno mate vybrane Ema,to je pekne jmeno...a ty jsi chtela holcicku,nebo ti to bylo uplne jedno?
30. bře 2012 ve 12:13  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficka no uprimne, od zaciatku som chcela dievcatko aj som sa s nou tak rozpravala ale ´potom to nejak preslo do neutralu a bolo nam jedno co bude...ale tesim sa ak to bude dievcatko. :slight_smile:)) Rovnako by som sa tesila aj na chlapceka, z toho maju chlapi asi vacsiu radost lebo zachova rod, ale tak...my sa tesime rovnako ci to bude on alebo ona. :slight_smile:
30. bře 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercymay Můj chlap chtel ze prvni holcicku..libilo se mu to male ruzove...a i ted si to uziva..a ted mu to bylo jedno..ale uz jsem slysela veci typu..ja ho naucim,on se mnou bude jezdit atd...tak se tise smeju. :grinning:
30. bře 2012 ve 12:31  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficka ano to je super, ze sa tesi s tebou...ved tak by to malo byt. Aj my sa velmi tesime, moj drahy dokonca kazdy vecer hladka brusko a s malou sa rozprava, ze: tu je tatino a tatino ta lubi a tak...a mne je pritom velmi prijemne. :slight_smile: A dneska rano dokonca vyratuval ze este 4 mesiace a mame malicku doma. :slight_smile:
30. bře 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Úžasné těhotenské rifle od Nextu - 44

Ahoj holky, chtěla bych Vám nabídnout, pokud by někdo měl zájem, těhotenské rifle z Nextu
Koupila jsem si rovnou 2 velikosti a do téhle asi nedorostu. Tak je škoda, aby mi ležely ve skříni.
Původní cena 28 liber (asi 840,-)
Jsou skvělé, vypadají jako normální úzké rifle( ale nejsou zas úplně obtáhnuté) a jsou moc pohodlné, hlavně tím, že ten pás na bříško není až pod prsa.
Materiál je dostatečně pevný a poddajně pružný
Anglická velikost je 16L (prodloužená délka, tak na 175cm)
Nabízím za cenu:
650 Kč

P.S. na reálné fotce jsem já v těch menších
30. bře 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficka gratulujem ku chlapcekovi!!! aj my budeme mat!!
30. bře 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bbubinkaa Tak tp je super!!!děkuji-...taky gratuji!a jmeno? :slight_smile:
30. bře 2012 v 16:18  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficka asi Roland :slight_smile: po tatovi :slight_smile: ty?
30. bře 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bbubinkaa To je pekne jmeno.. :slight_smile: u nas zvitezil Marcus ... :sunglasses:
31. bře 2012 v 11:37  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že je to tady samý kluk - gratuluju! A kdo nám porodí ty nevěsty? :grinning:
31. bře 2012 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficka :slight_smile: Aj to je krasne meno..!
31. bře 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radun nuz moja... na buduci mesiac..aby boli mladsie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bbubinkaa a jak ctu nechtela jsi se nechat prekvapit?mas to totiz v profilu.. :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2012 v 09:54  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficka ved sme sa prekvapili chlapcovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bbubinkaa ahojky ako sa dneska citis? vsetko v poriadku?
2. dub 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak se taky hlásím jako xxl těhotná,no jde už mi hlavou spousta věcí a přitom mam ještě času dost,třeba poporodní kalhotky četla jsem že snad největší velikost prodávají L-XL?nebo snad XXL?jsou dost pružné?nebo máte někdo nějakou zkušenost?díky
2. dub 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mercymay ahojcek.... tak celkom fajn... len tie pohyby nejako necitim, z coho som smutnejsia... a som trubka, lebo som zjedla cokoladu a dolu ma svrbi... tak neviem, co mam robit, gynekologa mam 75 km daleko, nechce sa mi za to ist do Nitry, tak rozmyslam a zhanam lieky, ako to liecit.. Ty ako?
2. dub 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bbubinkaa ja zatial v pohodke, malicka kope sporadicky ako sa jej chce, ale je to vacsinou kazdy den. Neboj a aj tvoje babatko iste kope, len to mozno necitis. Ono to este pride, nic sa neboj...
2. dub 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amalka321 Ahoj poporodní kalhotky jsou dobrá věc a myslím ze pružné jsou dost..nemusím mít strach.. :wink:
3. dub 2012 v 09:08  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eficka děkuju :slight_smile:
3. dub 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amalka321 Kalhotky dělají až xxl,ale to jsou bomby,já mám 44-46 vel konfekce aříkali mi v lékárně že stačí m vykrojené nebo l s nohavičkou stojí kolem 40kč a fakt jsou pružné
3. dub 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amalka321 Ahoj! Záleží na značce - při předchozím porodu jsem narazila na XL, které mi nebyly a u jiné značky L-XL byly v pohodě (měla jsem velikost 44). Teď jsem zhruba 46 a koupila jsem si síťované kalhotky v lékárně (používají se při inkontinenci) - no a jak je dělají na ty babičky, tak jsou opravdu veliké - koupila jsem XL a v pohodě je můžu přetáhnout asi i přes džíny :grinning:. TAkže doporučuji tyto síťované z lékárny - určitě nebudou nikde škrtit!
4. dub 2012 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 tak moc děkuju já mam zatím čas ale ono to uteče jak voda myslim.to ještě čekáme dvojčátka tak nevim co mě má zajímat dřív :slight_smile:
4. dub 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky ..........tak se taky hlásím k vám do klubu pořádných holek :slight_smile:
4. dub 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek