Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

eficka
29. bře 2012

Dobré ráno...zítra se snad konečně dozvíme kdo k nám přibyde,doufám,že bude prcek spolupracovat.. 🙂

mercymay
30. bře 2012

@eficka tak to drzim palceky nech spolupracuje, potom daj vediet. 🙂)

eficka
30. bře 2012

@mercymay Tak to máme oficialně potvrzeno...budeme mít chlapečka.... 😀

mercymay
30. bře 2012

@eficka jeeeeeee tak gratulujem k chlapcekovi. 🙂 Parada a vsetko v poriadku? 🙂

eficka
30. bře 2012

@mercymay JJ ..zatím vše v pořádku tak to snad i zůstane do konce... 🙂 a vy budete mit koho? 😀

mercymay
30. bře 2012

@eficka no my vyzerame na dievcatko, ale doktorka si to chce este overit, ale v papieroch mame pohlavie zenske napisane zatial... 🙂

eficka
30. bře 2012

@mercymay vidim ze jmeno mate vybrane Ema,to je pekne jmeno...a ty jsi chtela holcicku,nebo ti to bylo uplne jedno?

mercymay
30. bře 2012

@eficka no uprimne, od zaciatku som chcela dievcatko aj som sa s nou tak rozpravala ale ´potom to nejak preslo do neutralu a bolo nam jedno co bude...ale tesim sa ak to bude dievcatko. 🙂)) Rovnako by som sa tesila aj na chlapceka, z toho maju chlapi asi vacsiu radost lebo zachova rod, ale tak...my sa tesime rovnako ci to bude on alebo ona. 🙂

eficka
30. bře 2012

@mercymay Můj chlap chtel ze prvni holcicku..libilo se mu to male ruzove...a i ted si to uziva..a ted mu to bylo jedno..ale uz jsem slysela veci typu..ja ho naucim,on se mnou bude jezdit atd...tak se tise smeju. 😀

mercymay
30. bře 2012

@eficka ano to je super, ze sa tesi s tebou...ved tak by to malo byt. Aj my sa velmi tesime, moj drahy dokonca kazdy vecer hladka brusko a s malou sa rozprava, ze: tu je tatino a tatino ta lubi a tak...a mne je pritom velmi prijemne. 🙂 A dneska rano dokonca vyratuval ze este 4 mesiace a mame malicku doma. 🙂

slucky
30. bře 2012

Úžasné těhotenské rifle od Nextu - 44

Ahoj holky, chtěla bych Vám nabídnout, pokud by někdo měl zájem, těhotenské rifle z Nextu
Koupila jsem si rovnou 2 velikosti a do téhle asi nedorostu. Tak je škoda, aby mi ležely ve skříni.
Původní cena 28 liber (asi 840,-)
Jsou skvělé, vypadají jako normální úzké rifle( ale nejsou zas úplně obtáhnuté) a jsou moc pohodlné, hlavně tím, že ten pás na bříško není až pod prsa.
Materiál je dostatečně pevný a poddajně pružný
Anglická velikost je 16L (prodloužená délka, tak na 175cm)
Nabízím za cenu:
650 Kč

P.S. na reálné fotce jsem já v těch menších

bbubinkaa
30. bře 2012

@eficka gratulujem ku chlapcekovi!!! aj my budeme mat!!

eficka
30. bře 2012

@bbubinkaa Tak tp je super!!!děkuji-...taky gratuji!a jmeno? 🙂

bbubinkaa
30. bře 2012

@eficka asi Roland 🙂 po tatovi 🙂 ty?

eficka
31. bře 2012

@bbubinkaa To je pekne jmeno.. 🙂 u nas zvitezil Marcus ... 😎

radun
31. bře 2012

Koukám, že je to tady samý kluk - gratuluju! A kdo nám porodí ty nevěsty? 😀

bbubinkaa
31. bře 2012

@eficka 🙂 Aj to je krasne meno..!

bbubinkaa
31. bře 2012

@radun nuz moja... na buduci mesiac..aby boli mladsie 😀 😀 😀 😀

eficka
2. dub 2012

@bbubinkaa a jak ctu nechtela jsi se nechat prekvapit?mas to totiz v profilu.. 😀 😀 😀

bbubinkaa
2. dub 2012

@eficka ved sme sa prekvapili chlapcovi 😀 😀 😀 😀 😀

mercymay
2. dub 2012

@bbubinkaa ahojky ako sa dneska citis? vsetko v poriadku?

amalka321
2. dub 2012

ahoj holky,tak se taky hlásím jako xxl těhotná,no jde už mi hlavou spousta věcí a přitom mam ještě času dost,třeba poporodní kalhotky četla jsem že snad největší velikost prodávají L-XL?nebo snad XXL?jsou dost pružné?nebo máte někdo nějakou zkušenost?díky

bbubinkaa
2. dub 2012

@mercymay ahojcek.... tak celkom fajn... len tie pohyby nejako necitim, z coho som smutnejsia... a som trubka, lebo som zjedla cokoladu a dolu ma svrbi... tak neviem, co mam robit, gynekologa mam 75 km daleko, nechce sa mi za to ist do Nitry, tak rozmyslam a zhanam lieky, ako to liecit.. Ty ako?

mercymay
2. dub 2012

@bbubinkaa ja zatial v pohodke, malicka kope sporadicky ako sa jej chce, ale je to vacsinou kazdy den. Neboj a aj tvoje babatko iste kope, len to mozno necitis. Ono to este pride, nic sa neboj...

eficka
3. dub 2012

@amalka321 Ahoj poporodní kalhotky jsou dobrá věc a myslím ze pružné jsou dost..nemusím mít strach.. 😉

amalka321
3. dub 2012

@eficka děkuju 🙂

jitulik4
3. dub 2012

@amalka321 Kalhotky dělají až xxl,ale to jsou bomby,já mám 44-46 vel konfekce aříkali mi v lékárně že stačí m vykrojené nebo l s nohavičkou stojí kolem 40kč a fakt jsou pružné

radun
4. dub 2012

@amalka321 Ahoj! Záleží na značce - při předchozím porodu jsem narazila na XL, které mi nebyly a u jiné značky L-XL byly v pohodě (měla jsem velikost 44). Teď jsem zhruba 46 a koupila jsem si síťované kalhotky v lékárně (používají se při inkontinenci) - no a jak je dělají na ty babičky, tak jsou opravdu veliké - koupila jsem XL a v pohodě je můžu přetáhnout asi i přes džíny 😀. TAkže doporučuji tyto síťované z lékárny - určitě nebudou nikde škrtit!

amalka321
4. dub 2012

@jitulik4 tak moc děkuju já mam zatím čas ale ono to uteče jak voda myslim.to ještě čekáme dvojčátka tak nevim co mě má zajímat dřív 🙂

antivirus31
4. dub 2012

Ahoj holky ..........tak se taky hlásím k vám do klubu pořádných holek 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru