Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

iivkaa1
9. říj 2012

dakujem...verim,ze bude fajn 🙂 a co cakate uz viete?

katika125
9. říj 2012

@iivkaa1 verím tomu tak ako pri prvom pokuse, tak už aby som mala drobčeka v brušku 🙂

katika125
9. říj 2012

@veverka.terka tak verím že sami to podarí ako tebe pri druhom 🙂

iivkaa1
9. říj 2012

@katika125 to je super....daj potom vediet 🙂

evikj33
9. říj 2012

Hezký večer všem 🙂 @veverka.terka Tak jsem byla včera v poradně a na cukrajdu jdu 30.10. a dělá se to u mého gyn. a bude to spojeno i s poradnou,sestra říkala že už je ta glukoza trochu lepší než jsem měla u malého,prej jako citronová limča akorát dost sladká 😝 už se těším.Jinak čipek zatím ok vše drží a prdelky sebou pěkně melou.Ty už máš termín na tu cukrajdu? @katika125 @iivkaa1 holky hlavně ted zas až tak neřešte váhu,snažte se být v poho,já po stimulce na IVF měla 94kg pak mně začlo být z těhu zle a shodila jsem na 89kg a ted ve 23+4mám 90kg,unás plnějších 😀 ta váha skáče ruzně,ale pokud chceme zdravé miminko musíme chvilku přestat řešit kila v těhu se to beznich prostě neobejde,ale neměl by to být zas až tak velkej problém-mrkněte na Američanky 😉

veverka.terka
9. říj 2012

@iivkaa1 měla by to být holčička 😉 🙂

veverka.terka
9. říj 2012

@evikj33 tak to je super, že je vše OK 😉 🙂 já ještě termén na cukr nemám, prý se to dělá do 28. tt. a já du za 14 dní na kontorlu, tak pak mě prý hnedka objednají...

iivkaa1
9. říj 2012

@veverka.terka jeej super a ako sa bude volat? 🙂

veverka.terka
9. říj 2012

@oktarina teda, ty už to máš vážně za pár že?! trochu ti závidím, že to budeš mít za sebou....a už pocituješ, že už už se to blíží? jako myslím nějak fyzicky, zda něco cítíš? tak hlavně, ať je vše v pořádku 😉 🙂

veverka.terka
9. říj 2012

@iivkaa1 snad jí ještě ale nenaroste pindík 😀 pokud to bude opravdu holčička, bude to Julinka, už tak na ni i o ní mluvíme celou dobu, co sme se to dozvěděli...jméno pro holčičku bylo prostě jasný, klučičí by bylo horší, to se nemůžem s manželem shodnout 😎

oktarina
9. říj 2012

@veverka.terka jj, 9 ale brala bych i dřív🙂 nevím jestli je něco speciálně jinak, cítím se jak velryba, píchají mě vespod při každém kroku, furt mě pálí zaha, v noci nespim, neb mě budí můžuv hlasity spánek 😉 někdy mám problém si dojít pro rohlíky do obchodu blbych 500 m a jindy mám energie, že bych mohla uklidit, vyprat i vyžehlit a v mezičase upéct koláče 😀ted už jsem 14 dní na spodní části tě energetické vlny 🙂 ale tak co můžu porovnávat tak bych 9 měsíc zakázala 😉 už se těším na malou a poctivě vyhnáním nájemníka z břicha, ať už je tu s náma ♡♡♡♡♡ jinak se mi podařilo udržet váhu v rozumné hladině - mám +12, 5 tak doufám, že to bude max +13 🙂

l.u.c.i.e
9. říj 2012

Ahoj holky, doufám, že se k vám brzo přidám. Akorát zítra začnu stimulovat na druhé IVF. První vyšlo a máme krásného zdravého chlapečka. Snad doufám, že se teď taky zadaří hned napoprvé. U malého jsem v těhotenství nepřibrala. Furt jsem měla 93 kg, po porodu o 10 kilo méně, jenže až po skončení kojení šla moje váha zase nahorů a děs, dnes mám 97 kg, což se nechci vidět po stimulce ☹
Držím vám všem palce, ať máte těhotenství bezproblémové.

veverka.terka
10. říj 2012

@l.u.c.i.e ahojky, to je krásný, že máte už jedno dítko a vyšlo to napoprvé 😉 🙂 tak teďka se uričtě taky zadaří a budeš brzo opět těhulka 😉 🙂 a kila?!-nemá cenu to řešit, stejně s tím v těhotenství člověk moc nezmůže a s hormonama při stimulaci taky ne 😒

maja89
10. říj 2012

Ahojky holky, můžu mezi Vás? Jsem v 37+1 týdnu těhu s dvojčátky a za těhu jsem přibrala 19 kg, naštěstí jen do bříška a otoků, ale nikdy jsem neměla výstavní postavu, takže to teď taky nijak neřeším 🙂

l.u.c.i.e
10. říj 2012

@veverka.terka, jojo, to máš pravdu. Hlavně, aby bylo vše v pořádku. Jak se máš ty? Koukám, že už máš půlku těhu za sebou. Nádherné období, užívej si to.

@maja89, ahoooj, ty za chvilku rodíš. Krásné. Už se těšíš na ten frmol kolem dvojčátek?

maja89
10. říj 2012

@l.u.c.i.e No mám to za pár plánovaně, třeba si holky dají říct dříve, i kdyby o den, lepší než čekat na plánovaný císař 🙂 No upřímně se na to cítím teoreticky, prakticky si to neumím představit 😀 Hold budu se muset adaptovat za běhu, ale věřím že to dám. Četla jsem že máš drobka také z IVF, my holčičky taky máme z IVf, byli jsme v Brně v Repromedě a musím zaklepat že na první pokus úspěch 😅

l.u.c.i.e
10. říj 2012

@maja89, tak to moc gratuluju, že taky na první pokus. Taky jsem si nechala zavést 2 embryjka, ale naštěstí se uchytil aspoň Matěj 🙂 Teď se stále ještě rozhoduji či jedno nebo dvě. uvidíme podle situace a co nám taky poradí. My chodíme do Natalartu v Plzni.
Neboj se, zvládnete to. Každý to zvládl, tak vy taky. 🙂

veverka.terka
10. říj 2012

@maja89 ahojky, jéé, dvojčátka, to je krásný 😉 🙂 no, teda, to už tě čeká opravdu za chvilku, já se ještě připravuju 😀 taky sem po IVF, na 2.pokus se podařilo 🙂 chodili sme do Heliosu v Brně. hele, myslím si, že 19kg s dvojčátkama není až tak moc. a můžu se zeptat na váhu před otěhotněním, pokud ti to neva, byla nad 100kg? u mě bohužel ano... ☹
@l.u.c.i.e jj, už sem za půlkou, ale přijde mi, že se to docela vleče....přijdu si jak velryba už teďka, natož za 2 měsíce 😀 oblíkání ponožek, sprchování, obouvání...no,je to už teďka dost náročný a funění do schodů a do kopce je taky zábava 😀 ale jinak si to docela užívám, je mi fajn, sem doma na PN, takže mám kupu času 😉 🙂

maja89
10. říj 2012

@l.u.c.i.e @veverka.terka Ano, byla nad 100, něco jsem přibrala i po stimulaci, ale na váhu jsem vlezla až v první poradně...takže kolik jsme přibrala do té doby byl jen odhad podle oblečení.Ono já jsem začala dost přibírat až teď ke konci, to mám nahoře po týdnu 2 kg, je tedy pravda že mi i více chutná 😀 a jak jsem ze začátku byla na kyselé (utopenci,okurky...) tak teď si dám zase raději čokošku. Gratuluji k úspěchu, já se hrozně bála aby to šlo...zjistili mi syndrom polycystyckých ovárií, tak vůbec nebylo jisté, jak kvalitní vajíčka budou, vůbec jsme s tím nepočítali. U muže problém není. Tak jsme si nechali dát dvě a modlili se aby se uchytilo alespoň jedno...o to větší překvapení bylo na prvním UZ - hned obě dvě, s jedním jsme počítala i proto, že mi šlo nahoru pomalu HCG, nechala jsem si brát krev každé 3 dny v práci. Pracuji jako zdrav.sestra, tak jsem to měla z první ruky..a teď už jen pár dní a holky budou na světě, na to jak se to podle mě vleklo, si teď říkám spíš jak to uteklo 😀 s dvojkama to bude zápřah, ale neskutečně se těším, jsou opravdu vymodlená 😵 😵

fretecka
11. říj 2012

tak jsem začala zase zvracet hrůza,kdyby to mělo alespon vliv na váhu

oktarina
11. říj 2012

@fretecka mě to s vahou taky nepomohlo ☹ ale kvůli zubům mi dr rikal že je důležité dobře vyplachovat pusu aby to kyselé nenaleptalo sklovinu 😉 tak tfuj tfuj ať to brzo přejde!

trasko
11. říj 2012

ahoj baby pripajam sa. ehhhm ja som 185cm vaha na zaciatku tehu 125 a teraz 142 ... aj take sme.nie len modelky

hankar20
11. říj 2012

@fretecka ahojky, souhlasím s okatarinou, klidně si vyčisti vždycky zuby, mě to zvracení stálo 2 zuby - mám na nich první plomby (zvracela sem po každém jídle a pak i vodě)...snad tě to brzy přejde, drž se maminko🙂

hankar20
11. říj 2012

@trasko přesně moje slova 🙂 si pěkně vysoká, já měla před těhu zhruba 118, po prvním trimestru 108 a tedka 122,5 ale měřím jen 172cm

hankar20
11. říj 2012

Ahojky maminky jak se všecky máte? Vítám ty nové se kterýma jsem se ještě nepozdravila, moc toho nestíhám...S Verunkou jsem byla dneska na ultrazvuku ve 31 tt co se dělá ten poslední a velký a nedopadl dobře...V porodnici kde nám ho dělaly se paní dr. bála...malinká odpovídá týdnu těhu, ale je pod hranicí ve váze a celkově je drobnější a obávají se, že placenta nefunguje už jak má - jinak by to svedly na tlak, kterej nemám nebo cukrovku, tak jiná možnost není...za týden jdu do porodnice znova na velký ultrazvuk a pokud se to nijak nezlepší, tak nevím co bude dál, prý nám vše řekne příště...pokud s tím máte některá zkušenost podělte se prosím, jsem trochu nejistá, když nevím co s náma bude

trasko
11. říj 2012

hani a vies co?moj priatel je nizsi odomna,vobec nam to nevadi.vidim ako ho pritahujem s kilami navyse xi mozno nie kazdy to chape ake to je ale ja sa citim krasna aj s nimi a sexi.stale sa ma dotyka ovonia trebars a koniec mu je.xixi

janulina.k
11. říj 2012

@hankar20 mojej znamej sa zacali vytvarat cysty na placente a tak bolo babatko nedostatocne vyzivovane, preto malo aj mensiu vahu. nakoniec musela ist na sekciu v 31.tt. zistili jej nejaku poruchu zrazanlivosti krvi, ale az velmi neskoro, ked to uz nevedeli zmenit a ovplyvnit, preto tie cysty :/ verim, ze v tvojom pripade to ale dopadne dobre! hlavu hore! 🙂

hankar20
11. říj 2012

@janulina.k děkuju za podporu 🙂 já se ani nebojím té malé váhy, jako maličké hlavičky - nevím co to pro nás může znamenat, nikdo nám nic neřekl co bude, co máme čekat...

hankar20
11. říj 2012

@trasko to je dobře🙂 je důležité, aby se žena líbila sama sobě a svému muži 🙂

evikj33
11. říj 2012

@hankar20 Ahoj holka,kdy tě daj s těma Jobovkama pokoj-příště muže být vše jinak,děti maj někdy rustovej spurt skokovej,řešila jsem to s primářkou dětského,jak kontrolovala ta naše srdíčka a nejdřív jsme byli drobní tak to odložila o 14dnu tak jsem taky dumala a za 14dnu chválila jsk pěkně jsme poskočili.Hlavně že tě pohlídaj a třeba za tejden už bude zas vše Ok a pokud se jim to nebude zdát,tak raděj at zakročí-však malá to potom pěkně dožene.Jen at jste v pořádku 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru