Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

veverka.terka
5. lis 2012

@kajalka ahojky, já sem v pohodě sehnala v CaA, teda cena dost vysoká, ale jedny sem si koupila 🙂 v Bonprixu mají velký výběr, ale já bych to prostě neriskla nevyzkoušet...a pak sem druhý sehnala u nás v sekáči 😉 🙂 ráda tam nakupuju a ve spoustě sekáčů mají těhu věci a sou moc pěkný 😉 🙂

kajalka
5. lis 2012

Holky, díky moc za tipy! Ten bonprix vypadá dobře, dá se to v případě, že to nesedne, bezplatně vrátit?
Docela mě teď trápí žaludek na vodě, musím jíst tak akorát hodněkrát za den, jak mám hlad, mám návaly. Ale bojím se, že se časem rozežeru a bude ze mě velryba... ☹

weke
5. lis 2012

@kajalka da sa to vratit bezproblemov... Ja som sa tiez na zaciatku bala, ze sa rozozeriem, ale skor sa musim nutit do jedenia, cele tehotenstvo mi nechuti ... zjem detsku porciu jedla a uz som plna. 😉

lomanta
5. lis 2012

Ahojky, prosím vás, jak jste to měly s bříškama? Jsem 20.tt, a bříško nikde pořád nosím stejné oblečení... myslela jsem si, že to tak holky při těle prostě mají, že se mimčo schová v těch špekách, ale koukala jsem, že jiné holčiny při těle měly už bříška dooost pěkná 🙂 Jen když si lehnu, tak nějaký malinký náznak něčeho trošku vybouleného pod pupíkem mám, ale jinak nic...

l.u.c.i.e
5. lis 2012

@lomanta, neměla jsem žádné těhotenské bříško do 25tt, a pak mě zničeho nic vyskočilo a rostlo a rostlo 🙂

@kajalka, já jsem kdysi kupovala v těhotenském obchodě za 600 Kč, ale to byly slevy.

kamino
5. lis 2012

@lomanta Já jsem nosila stejné kalhoty do konce 8 měsíce..stačí? Nedělej si vrásky, bříška si ještě užiješ 🙂 Věř mi, já už to mám za sebou a můžu říct, že od 20 tak do 35 týdne to bylo nejkrásnější období, tak si ho užívej 🙂

lomanta
5. lis 2012

@kamino @l.u.c.i.e díky za odpovědi. Je fakt, že moje mamka měla taky malý břicho a to byla hubenour, mela sotva 60 kg a kdyz odchazela na mateřskou, tak ji lidi neveřili, že je těhotná :D takže to je třeba dědičné 😉

arinikac
5. lis 2012

Já jsem teda kalhoty neoblíkla hned ve 12tt. Sice jsem měla tak o 5 kg míň než obvykle, ale asi se mi hned rozjely kosti, nebo mi ty kalhoty prostě vadily.. tak jsem si koupila o číslo větší, s těmi jsem vydržela dva měsíce a pak jsem si chtěla koupit těhotenský, ale nikde jsem na sebe nesehnala. Nakonec jsem objednala z Bonprixu, ale jak bylo řečeno, je naprd, že si to člověk nezkusí, tak jsem jednou vracela a podruhý jsem si je ještě musela nechat u známé zúžit. Ale teď jsem moc spokojená, jsou pohodlný a kvalitní. Navíc všechny, co mi prošly rukama, měly dva stahovací pásky - jeden nahoře, na tom těhot. pásu a druhý v pase. A co se týče bříška, tak si myslím, že u mě lidi i teď váhají, jestli jsem těhotná, nebo jenom tlustá 😀

veverka.terka
6. lis 2012

@lomanta ahojky, s tím si nelam hlavu. každý to má jinak. na mě ve 20tt.snad nikdo, kromě rodiny, nepoznal, že sem těhule 🙂 taky mám miminko ve špíčkách a bříško mi začalo lézt až tak kolem 25tt., takže buď trpělivá, ono vyleze 😉 😉 😉

kamino
6. lis 2012

@lomanta Nevim,jake jsi postavy,ale presne jak je tu psano..lidi vahali,jestli jsem tehotna,nebo tlusta...jak jsem zavidela holkam v poradne,kdyz mely takova ka krasna kulata briska...v cercence ksem rodila a v kvetnu jsme byli na vikend na Lednici a nikdo me na tehuli netipoval...volne triko,trictvrtaky a vypadala jsem jako standardni baculka 😉

zdenkakremenova
6. lis 2012

@zuzik24 Ahoj mala som tento isty problem.Na izbu mi poslaly akusi doktorku a ona mi to nasilu vytlacala,az som od bolesti plakala,ale uz je to ok.

evikj33
6. lis 2012

@hankar20 Tak jak se máte holky už se vám to krátí co 🙂

hankar20
7. lis 2012

Ahojky tety jmenuji se Veronica Racinova, mam 1930g a 45cm...narodila jsem se vcera mamince císařem, nebot placenta doslouzila..lezim na jipce, ale jen do doby nez se naucim papat a nebudu si pridychavat kyslík..do 14ti dnu jdu s maminkou domu a tety jsem dlouhonoha fesanda a celej tata

prdecek
7. lis 2012

@lomanta mě se bříško ukázalo až okolo 28tt , tak bud v klidu 🙂

evikj33
7. lis 2012

@hankar20 No Hani super mooooc gratuluji k malé princezně a přeji hlavně zdravíčko a at jste brzo spolu doma.Budem se těšit na fotečku 🙂

evikj33
7. lis 2012

@prdecek Koukám že už tak jdete do finále 🙂 a váhově pěknej macíček to bude porodíček-hlavně at je to brzo zaváma pokud možno bez bolesti a jste všichni zdraví a pohromadě 🙂

helabella
7. lis 2012

@hankar20 -- moc gratuluju!!!! Verunka má krásný míry! Moc držím palce, ať se jí dobře daří a ať jí co nejdřív pustí z JIP. Krásná zpráva 🙂

l.u.c.i.e
7. lis 2012

@hankar20, obrovská gratulace! Krásné míry má. Jen hezky přibírej, ať můžeš jít brzo domů 🙂 Těšíme se na fotečky.

prdecek
7. lis 2012

@evikj33 díky 🙂

veverka.terka
7. lis 2012

@hankar20 božínku, veliká gratulace!!!! 😵 😵 😵 mám úplně husí kůži...tak nakonec všechno dopadlo výborně a malá je veliká 😀 to je úžasný.já sme si říkala, že už nejsi ani tady ani na FB.tak odpočívej a ať ste co nejdřív doma.

viera22
11. lis 2012

ahojte....neviem či sú tu baby aj zo SR ale aj tak mám záujem sa k vám pridať.....aspoň viem, že nie som sama....pri prvom dieťati som pribrala 47kg a pred tým som veľmi chudučká tiež nebola......tak sa to vyšplhalo na 117.5kg veľa som z toho nezhodila iba na 98.5 a som momentálne v treťom mesiaci a už mám kilo hore a to sa snažím dávať pozor čo jem ..... bojím sa že zas budem veľkáááááááa doonca ešte väčšia ...priprvom som posledné dva mesiace len ležala tak pre to som priberala ale teraz som zas stále chorá a tak prevažne so len doma do práce nechodí lebo som ešte na materskej.....dúfam že to zvládnem nejak

peetroneelka
11. lis 2012

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat kdy na vas slo tehotenstvi videt?Jsem v 17tt a mam zatim jen "nafoukly" spek 🙂 A co pohyby, kdy jste je zacaly vnimat?

veverka.terka
11. lis 2012

@peetroneelka ahojky, záleží na tom, jaká si baculka a jakou máš postavu 🙂 na mě bylo poznat, že sem fakt těhotná a ne jenom baculatá až tak kolem 25tt. a pohyby sem maličko začala cítit tak ve 21tt.-ale s těma pohybama je to individuální, říká se, že kolem 200t. cítí těhulky, který sou těhu poprvý a ty, co mají už děti, to cítí i dřív....ale není to pravidlem, můžeš je cítit i pozděj 🙂

evikj33
11. lis 2012

@veverka.terka Zdravím tulačko 🙂 Tak ráno opět blinkačka a váha stojí ještě pořád -3kg 😅 Tak jsem zvědavá co bude u dr. @peetroneelka Tak na mně to bylo vidět trochu dříve,protože jsem těhu už podruhé a to prej pupík leze brzo(kolem 14tt) a navíc čekáme dvě prdelky takže ted ve 29tt mám 120cm přez pupajz.Jinak pohyb jsem poprvé postřehla okolo 15tt ale jen tak lehoučce,ale u prvního to bylo taky kolem 21tt. @viera22 Vítám tě a nestresuj,stejně s tou váhou moc nenaděláme,miminko potřebuje papání 😉 a pak se budeš mít co otáčet kolem 2prcku a váha se snad umoudří 🙂 Já před těhu vážila 94kg a ted stojím na 91kg u prvního jsem vážila méně a nabrala 8kg.

veverka.terka
12. lis 2012

@evikj33 ahojky, proč sem tulačka?! 😀 😎 tý jo, to je mě tě fakt líto. achjo, to zvracení je děs. když si pomyslím, jak mi bývalo špatně, no fujjj ☹ a co jinak u vás novýho? kdy jdeš na velký UTZ ve 30tt.? u nás nic asi jinak novýho, malá je pořád lenivá, takže se hýbě jen občas 🙂 a já už mám nahoře 7kg a to mě ještě čeká 10 týdnů, no, to bude děs!!!! 😎

evikj33
12. lis 2012

@veverka.terka No protože se tady moc neukazuješ 🙂 Jo dnes mně taky nebylo nadvakrát,ale rozdejchala jsem to.Jinak dnes jsme konečně převezli 1postýlku a koš na kolečkách na mrnousky ,tak ještě převezem druhou a mužu to trochu ustavit.Jinak jsem ještě dostala pakel oblečení od bratrancovi ženy na mrnouse(nadoma)tak zas peru a už mám odsávačku Medelu mini elektrik. Zítra mně čeká poradna a pak za 14dnu asi velký UTZ.a odběr.Jinak dr.mně děla UTZ při každé kontrole měří orientačně mima a kontroluje srdíčka-zítra možna skusí 3D UTZ zda by šla fotečka. A ty už máš termín na velký UTZ a váhovej odhad? Jinak prdelky teda řádí jako čertíci-to bude asi maly v bledě ružovem 😅

veverka.terka
12. lis 2012

@evikj33 ale jo, ukazuju se zde 😉 🙂 jéé, tak to máš fajn, s hadýrkama, postýlkama a košem 🙂 já sem prala včera už taky 1. várku pidi věciček a před chvilou sem je dožehlila, to byla radost žehlit takový prádýlko 🙂 🙂 🙂 a ráno sem konečně objednala kočárek!!!jupííí 😉 😉 😉 jéé, odsávačku-myslíš na mlíčko nebo na hleny? asi na nlíčko že....já zatím žádnou nepořizuju, uvidím až operativně potom a kdyžtak dokoupíme a odsávačku na hleny budu mít od ségry 🙂 no, mně právě UTZ při každé KO nedělá, spíš skoro nikdy. váhovej odhad mi dělali napsoledy na velkým UTZ ve 20tt.,takže vůbec nic novýho nevím ☹ jo, akorát minule mi dělal rychlo UTZ, asi 10sekund a řekla mi, že je malá hlavičkou nahoře a to je vše 😒 tak doufám, že si ještě dá říct a otočí se. cvičím i cviky na otočení miminka.já jdu na velký UTZ ve 30tt. 20.11., takže skoro za týden, a moc se těším, že pořádně uvidím naši prďolku a řeknou mi, jestli je v pořádku a jak je veliká 🙂

evikj33
12. lis 2012

@veverka.terka Tak já mam tu odsávačku(na mlíčk) pučenou,právě i s tím košem a postýlkou,ale nespěchaj na to maj ted druhého raráška co mu budou v únoru 2roky a už ho šoupli na válendu.Tu na hleny zvažuju-chtěla jsem na vysavač-ale je to jen do určitého sání a mi máme s velkým sáním(Vorwerk)tak nevím zda by to naněj šlo 😅 Tak mně děla UTZ a vag.vyšetření pokaždé říkal že už ho to nezabije když má ten UTZ a že je alespon pořádně skontroluje přeměřuje hlavně hlavičky a pak srdíčko,je to fofr,ale prej mu to napoví jak rostou-zatím Ok slečna je trošku drobnější,to ale od začátku.Tak budu držet pěsti na velký UTZ at se pořádně prdelinkou pokocháš-pak už je pořádně zahlédnem až v porodce 😀

veverka.terka
12. lis 2012

@evikj33 taky se právě ještě pokusím poptat na tu odsávačku na mlíčko kamošek a uvidím, nechce se mi do toho zase cpát další peníze, i tak to všechno stojí tolik peněz+teďka Vánoce a baráček-to je největší lapač peněz 😀 my právě budem mít tu odsávačku na vysavač, ale kdybych ji neměla od ségry, tak bych ji zatím nepořizovala a pak by se taky uvidělo. ani nevím, kolik stojí nová?! to je super, že tě takto pokaždé prohlíží, buď za to moc ráda. mě akorát teda vaginálně zkontroluje čípek a hotovo. jj, snad se nám hezky ukáže a pak už to bude naživo, tolik se těším!!!! 😵 😵 😵

evikj33
14. lis 2012

@hankar20 Tak co maminko už budeš brzo doma a co Verunka to vaše sluníčko jak se jí vede.Kdypak se pochlubíte fotečkou Holky? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru