Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

ramdy
26. čer 2013

@l.u.c.i.e máš hezké fotky? já právě nevím, jestli to ještě nemám odvolat, objednaná jsem a je to měsíc před termínem porodu, takže 8. měsíc, ale nevím nevím, jestli to dám 🙂

l.u.c.i.e
26. čer 2013

@ramdy, uvidíš, že to dáš. Byla by škoda toho nevyužít. Je to krásná památka.

ramdy
26. čer 2013

@l.u.c.i.e no právě a chtěla bych to pak dát babičkám víš, fotky v těhu a pak až se malinká narodí, tak jim udělat takovou malou vzpomínku a samozřejmě taky pro nás a pro Jůlinku až bude jednou veliká

l.u.c.i.e
26. čer 2013

@ramdy, přesně tak. Navíc fotograf má nápady a nakonec ty fotečky jsou krásné.

ramdy
26. čer 2013

@l.u.c.i.e no snad máš pravdu, spíš si neumím představit mě hrocha v nějaké hezké pozici, no uvidíme

barcelona94901
26. čer 2013

@ramdy Ahoj ,ja k tým pohybom ,že ich necítiš,neviem už ktorý gynoš to hovoril,že až od 20tého týždna len začínaju ženy cítiť pohyby aj to nemusia ešte cítiť a že všetko čo predtým cítili,su pohyby čriev,ktoré si pletu s pohybmi dieťatka,takže určite sa neznepokojuj 😉 su ženy čo si myslia ,že cítia pohyb babatka už v 8tt ,pritom ide o črevá 😉

ramdy
26. čer 2013

@barcelona94901 jj tak Jůlinku už cítím, tak jsem klidná, cítím ji hlavně v noci, bude to asi noční tvor po tatínkovi 😀

barcelona94901
26. čer 2013

@ramdy áno pozerám,že už 24 tt ,že to je neaktuálne 😀

ramdy
4. črc 2013

děvčata tady to nějak vázne, kdepak jste všechny?

kyvetka
25. srp 2013

Ahojte, hadam sa tu niekto ukaze a bude s kym pokecat. Ja sa pridavam tiez k tehulkam baculkach, som uz v 6 tyzdni a zacinam s vahou 98 . som rada,ze nie som jedina pod slnkom pri sebe buduca mamina, lebo clovek sa pri vsetkych tych 60kilovych rodickach citi fakt strasne... U sa tesim ked sa mi ten moj slajfik co nosim na bruchu vyplni babom a ja budem konecne hrdo vypucat svoje brisko 🙂 s utesujem,ze hadam vela nepriberiem ,len sa mi povyplnaju rokmi pestovane slajfiky 🙂

p_etrisha
25. srp 2013

Ahojte 🙂 Ja som zatial neprispela k diskusii,aj ked sa musim priznat,ze som sem par krat nakukla a vzdy je tu citit fajn atmosferu 🙂 Som momentalne v 26tt. Zacinala som s vahou 84kg po tom com som vo februari dala dole 12kg. Velmi rychlo som to nabrala nazad,lebo po samej zeleninke som babatku zacala posielat vsetko a aj sladke. Preto sa chcem spytat,je tu aj nejaka baba,co pocas tehu schudla? Ak ano,ako? Nemozem si dovolit dalej takto priberat,lebo uz teraz je to moc a som len kusok za polkou,najvacsie prirastky na vahe sa predpovedaju ku koncu tehu. Dakujem za reakcie 🙂

petra0017
26. srp 2013

Awojte baby pridávam sa k Vám priznám sa mám viac kíl než dosť mám 103kg a 176cm a som v 19tt ☹ ☹ a chcela by som poradiť kde kúpim tehotenske nohavice ☹

zaneta123
27. srp 2013

@petra0017 ahoj, tak ja som začala na podobnej váhe,nohavice som kupovala v Poľsku (poľský výrobca myslel aj na mamičky iných rozmerov než 36🙂, ale baby nakupovali aj v cez bonprix🙂

petra0017
27. srp 2013

@zaneta123 a nemáš nič na predaj ☹ júj skúsim bonprix ☹

anickajirka
28. srp 2013

ahoj holky, mohla bych se k vám přidat?mimčo čekáme v unoru.Moje váha před tšhotenstvím byla 87kg a ted v 15.týdnu ještě pořád stejně.Akorád bříško hodně rychle roste a mvám celkem problémy při převalování v posteli... 😀

zaneta123
28. srp 2013

@petra0017 mala by som mať jedny menčestráky ak chceš pomerám a ak by ti sedeli miery tak Ti pošlem za poštovné🙂, ozvi sa mi do IP a dohodneme, poslal by som Ti i nejaké ich foto. Moje obe tehotenstvá som prežila v zime takže preto menčestráky

sisikmama
1. zář 2013

Dobrý den maminky,příští týden budem ve 21tt a pohyby nic mo,je to moje druhé těh. po 9letech,vymodlené dítko.
Má někdo zkušenost ?Minulej týden u mudr. vše v pořádku,tak nevím,jsem bacule 😎 Děkuji všem za názor

kolino
1. zář 2013

@sisikmama zdravím, jsem taky ve 21tt je to moje první těhotenství ,ale pohyby ještě nemám, dost mě to znervozňuje jestli je vše v pořádku. jenže jsem silná, mám i kvalitní pneumatiku tak je to určitě tím. že mimčo necítím. jinak mám angelsounds a poslouchám denně srdíčko miminka tak mě aspoň to uklidňuje.

sisikmama
1. zář 2013

@kolino no právě 😀 taky mám pneu 😀 ve čtvrtek jdeme na druhej velkej ultrazvuk tak už počítám dny až malé uvidím a co mě mudr.řekne 😖 tiše závidím těm 50kg holčinám tym jde cítit první vrtění hned 😉

sisikmama
1. zář 2013

@kolino jooo a kde jsi koupila ten poslouchátor?a za kolik? 😀

kolino
1. zář 2013

@sisikmama jsem tady!!! 😀 koupila jsem ho tady na bazárku za 750kč ,ale jde sehnat i za 500kč když dobře trefíš jen já už nechtěla čekat a hned po prvním inzerátu jsem sáhla, je to super věc měla jsem na začátku velké problémy tak mě to neskutečně uklidňovalo používám od 11 týdne, no já těm holkám taky závidím, ale i my se dočkáme neboj. my jedeme v pátek na velký utz tak se moc těšíme, konečně pořádně uvidíme to naše miminkooooo

sisikmama
1. zář 2013

@kolino Tak to se musím juknout 😉 byla bych klidnější to máš pravdu!!!Odkud jsi?

kolino
1. zář 2013

@sisikmama jo kukni ,ale myslím si ,že když si vydržela doteď tak už to vydržíš do kopanečků, očekávám je každým dnem. I když koupíš a za týden můžeš za stejnou cenu prodat je to docela žádnané. Já to po porodu taky budu hned prodávat. Rožnov pod Radhoštěm 🙂

sisikmama
1. zář 2013

Tak doufám že budou brzo 🙂 zrovna tam teď žádnej na bazárku nemají,jen za 1500novej. 🙄

kolino
1. zář 2013

@sisikmama na mimibazaru je ale taky kolem 700kč

sisikmama
1. zář 2013

kde to najdu?Poslala bys mě odkaz?Děkuji

sisikmama
1. zář 2013

Děkuji 😉

sisikmama
1. zář 2013

Zítra dám fota 😉
@kolino

kyvetka
2. zář 2013

Ahojte babule, j este len zacinam treti mesiac a uz nezapnem ani jedny gate cez to moje mega brucho. Pritom vaha sa mi stale drzi rovnaka. Dnes som jedny dokonca roztrhla,ked som sa obuvala 🙂 som sa sama pred sebou hanbila jak pes, sa bojim toho,ze aka budem ked budem na konci,ked uz teraz trham gate 🙂. . inac ako vas bralo - berie okolie ako baculku tehulku?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru