• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

4. července 2017 
@cekatelkadvojcatek Ty, co mám od sestřenky, jsou právě HM. A jsou super. Ale samozřejmě každý má jinou postavu, tak každému vyhovuje něco jiného. Já z Bonprixu taky normálně nekupuju, ale mamka jo a poměrně často, tak zrovna, když si objednávala, tak jsem to taky zkusila...Ale teda ty kalhoty budu vracet, ale za ty tuniky jsem moc ráda.
22. lis 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kettm ne, to není ono, tak to nehledej:slight_smile: já dojdu do Nextu a nechám si poradit..
22. lis 2013 v 11:52  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikmi děkuji a je mi moc líto těch potratů, hlavně at je už vše v pořádku. Já mám za sebou naštěstí jen ranný potrat, nedovedu si představit o mimčo přijít později. Bohužel máme na únorovkách holčinu co přišla o mimi ve 23 týdnu:frowning2: oproti tomu jsou kila fakt prkotina.
22. lis 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kettm Vypadáš skvěle i na té druhé fotce!
22. lis 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1velrybka: jj Hm má dobrý věci, asi tam taky zajdu zkusit ty 46...a uvidíme...pak dám vědět:slight_smile: co to CaA nekoukala jsi? vím, že holky psaly, že tam občas zajdou...ale mě ta moda přijde jak pro důchodce...u kalhot to dokážu ještě zkousnout:slight_smile: doženu to super kouskem nahoře:slight_smile:) to víš, vždycky je riziko nákup na netu...já si to musím všechno zkusit a dbám hodně na materiál...a oni to pak krásně nafotí a přijde hadr a pak to vracet atd:( radši ne:( a jaké sis kupovala tuniky? jednu teď prodávám - je v bazárku
22. lis 2013 v 11:57  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kettm je to pravda, je to pak asi horší, když už cítíš pohyby, ale mluvila jsem s několika lékaři a považují to za stejnou bolest. prostě i v ranném stádiu už počítáš s miminkem ... :frowning2: velmi doufám, že tohle se mě už nebude týkat :frowning2:
22. lis 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cekatelkadvojcatek CaA vůbec nevím, do HM bych zašla, ale jaksi tu žádné není:frowning2: Já právě taky radši přes net normálně nekupuju - přesně jak píšeš, musím si to zkusit, co na někomu může vypadat krásně, na druhém vypadá otřesně. Tady u těch kalhot, co mám od sestřenky, to byla moje záchrana - to bylo ještě v době, kdy jsem musela ležet, takže mi doslova vytrhla trn z paty. Ani teď se necítím na nějaké velké nákupy, ale tak kdybych věděla, kde mají nějaké těhu oblečení, tak tam zajedu.
22. lis 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kettm no ale kočka si aj tak či tak supe strich teraz pozerám :slight_smile:
22. lis 2013 v 15:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, muzu se pridat? mam velkou nadváhu, pribrala jsem při prvním tehu a mela problémy a ted nevim co s druhym mimi, jake mate zkusenosti?
22. lis 2013 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susannka Ahoj, vítej :slight_smile: Já čekám první, takže v tomhle neporadím. V kolikátém tt jsi?
23. lis 2013 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susannka Ahoj a vítej, taky čekám první.. a kolik teď vážíš? já mám určitě víc.. a copak bylo za problémy?
23. lis 2013 v 10:07  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baculky:blush:já se sice kdysi jako miminko narodila s porodní váhou 2kg,20 dkg a 42 cm:blush:nicméně jsem to dohnala,jsem zdráva,spokojená ženská,dneska budoucí maminka,žena co má nějaký ten faldík navíc ale nikdy to nikomu nevadilo..a i kdyby,tak pořád lepší než aby mi trčely žebra.Dost jsem si toho v životě prožila i protrpěla a možná,kdybych kila navíc neměla,tak to asi ani všechno psychicky nezvládnu:blush:
No a pak si myslím že my co jsme celý život zvyklí mít něco masíčka na sobě víc,tak nemáme v těhu takový problém jako jiní..většinou jsme flexibilnější:blush:..takže já fandím sobě i jiným bakulkám:blush::grey_exclamation::grey_exclamation::grey_exclamation:
23. lis 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kočky aký mate tlak tie čo ste xxl a ste tehu?
24. lis 2013 v 00:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inngrid ahoj, já mívám na střídačku, jednou mám vysoký, že pan doktor nadává a pak mám skoro předpisový ... třeba včera jsem si měřila i doma a měla jsem 140/90 :-/ jsem jak na houpačce
24. lis 2013 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inngrid Naposledy 120/70, předtím 120/80, 130/80...
24. lis 2013 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikmi a vidim, ze si tehu aj ti dali nejaké lieky ked máw 140/90
24. lis 2013 v 07:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi ja mam tiez teraz taky a som v 6 tt tak mam starch objednala som sa v utoork na gyndu uvidime
24. lis 2013 v 07:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inngrid ne, zatím mi nic nedali. jen mi vynadal, že se určitě stresuju a nebo že jsem utíkala po schodech... ale jelikož jsem průběžně špinila, tak to přisoudil zatím stresu,ale prej si mě pohlídá :wink:
24. lis 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikmi a ty tušim tiez nemôzeš spat :slight_smile:
24. lis 2013 v 08:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inngrid jelikož jsem na PN na rizikovce, válím se celý den.... tak pak nespím moc v noci, protože mě bolí všechno, nebo jako dnes a včera, manžel šel do práce hned brzo ráno a já se prostě probudím a už nezaspím :-/
24. lis 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikmi ja to inak tiez mám s tym spánkom take všelijaké - mam noci ze vstanem o 3-4 a potom neviem spat a potom predtym ako mam ist do práce zaspim a mam problem vstavat a mam ten spanok taky rozbity :slight_smile:
a ty lezíš teraz cely den či aj sa tak potuluješ po bytiku trošku? :slight_smile:
ja som inak roky taky ranostaj vstanem vzdy skôr :slight_smile: ako mm inak ja ma termín 26.7 :slight_smile:
24. lis 2013 v 08:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi ja jsem to mela hodne podobne , od prokazani tehotenstvi jsem v PN a se spankem mam potize , nejhrosi je ze si treba do pulnoci ctu , ve 4 vstavaj kocky , v 5 manzel a ja uz proste od 4 nejsem schopna usnout , obcas usnu po obede ale to malo kdy
24. lis 2013 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inngrid já byla zvyklá vstávat 4.30 do práce, ale když manžel vstával třeba ve dvě do práce, byla jsem vzhůru s ním ... jiank ted se budím kolem druhé v noci a neusnu taky do čtyř třeba ..... ale zas třeba dneska jsem spala celou noc - krom chození na wc - ale manžel vstával před šestou, tak už koukám na filmy :grinning: jinak když není manžel doma, tak trošku pobíhám po baráku,ale moc ne, navíc manžel prostě hlídá .. včera jsem jen povysávala a on jak přišel domů, tak mi nadal, že to nemám dělat, že to udělá on

@maaky kočky?? jako že "mňau" a tak? :grinning:
24. lis 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi a čo dobré pozeráš ? btw chodíš v noci často močiť?
24. lis 2013 v 08:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inngrid chodím většinou tak třikrát až čtyřikrát :-/
jinak jsem koukala na Moulin Rouge ( a obrečela to zase) a ted mám Bilý oleandr - trochu drsnější film,ale mám ho ráda :slight_smile:
24. lis 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikmi vies čo ja som mala pol roka dozdu zapal moč. ciest tak som tiez tak chodila - pred tehu sa mi to upravilo a teraz chodím tak 1x za noc tak som aj rada :slight_smile: lebo po 4 nociach som uz mala kruhy pod očami :slight_smile:
24. lis 2013 v 08:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inngrid jj, močák je zlo :frowning2: mívám nachlazený... měla jsem zánět ledvin a to mi zas moc nešlo čurat, ikdyž jsem potřebovala :frowning2: ale já jsem už zvyklá na chození v noci na wc, chodím i přes den pomalu každou půlhodinu :grinning:
24. lis 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikmi jááááááááj to poznam ja sa s ladvinami trapim od malička akurat ma včera napadlo ze sa musim objednat ked uz som tehu :slight_smile:
24. lis 2013 v 08:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inngrid asi bych taky měla,ale když si vzpomenu na tu čekárnu plnou starých chlapů na "čurologii" , tak mě to zas přejde :grinning: všichni tam na mě vždy koukali jak na zjevení :grinning:
24. lis 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikmi vies čo ja skôr chodím na nefrologiu ako na urologiu ale bola som aj tam tento rok :slight_smile:
24. lis 2013 v 08:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek