Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

1velrybka
28. lis 2013

@inngrid Ahoj, zítra jdu na kontrolu, doufám, že vše bude ok.

stepankakv
28. lis 2013

Ahoj holky 🙂 Tak jdu dneska poprvé na kontrolu a snad bude vše v pořádku a těhu se mi potvrdí.. 🙂 Jinak jsem teda taky xxxl těhulka a mám už ted depku co mi řeknou na mojí váhu :(((

kozinka3
28. lis 2013

Ahoj holky 🙂 mohu se přidat 🙂

1velrybka
28. lis 2013

@stepankakv Ahoj....neboj, váhu neřeš....já měla mindráky z první kontroly, že budu muset stoupnout na váhu po hodně dlouhé době...a teď už to nějak neřeším, spíš mám strach, aby bylo vše s mimčem ok.

1velrybka
28. lis 2013

@kozinka3 Ahoj, vítej mezi námi 🙂

stepankakv
28. lis 2013

@1velrybka no hlavně aby bylo mimi v pořádku, to je pravda...váhu neřeším 🙂 a hotovo 🙂 jinak začínám na 97 :( jak jste na tom vy?
@kozinka3 ahooj 🙂

kozinka3
28. lis 2013

Děkuji za přivítání 🙂
Já už jedno těhu za sebou mám... přesně před šesti lety 🙂 A mám krásnou a zdravou dcerku Kristýnku 🙂 Tehdá jsem začínala na váze 114kg a končila na 124kg. Po těhu jsem vše nechala v porodce... a po cca 14 -ti dnech po porodu jsem měla 106kg.. ale při kojení jsem opět začla nabírat :-P Ale cooo hlavně že jsme zdravé 🙂
Druhé těhu jsem začala na váze 122kg a nyní mám 124kg tak snad už to moc neporoste :-P 🙂

stepankakv
28. lis 2013

@kozinka3 Gratuluji ke krásné dceři a těhostenství 🙂 jinak jak se na to dívali doktoři? mám dnes úplně strach :'(

inngrid
28. lis 2013

@1velrybka fúúú tak to drzím palec 🙂

inngrid
28. lis 2013

@stepankakv a akú máš počiatočnú vahu? tak drzím palec na potvrdenie ja som tiez na začiatku 6tt 🙂

inngrid
28. lis 2013

@kozinka3 ahoj jasné chceme si tu zdielat starosti I radosti 🙂

inngrid
28. lis 2013

@kozinka3 ale prvé si super iba 10kg pribrala to by sa mi páčilo 🙂

inngrid
28. lis 2013

@stepankakv moja to vôbec neriešila akurat ja mam pre tu vahu problem s tlačkom tam je trošku problém

kozinka3
28. lis 2013

@inngrid jj 10.. teď zatím 2 ale ještě jsou necelé 3 měsíce předemnou 🙂 ale počítám že za ty tři měsíce dám hore max 4kg 🙂 Nějak extra na sladké už chuť nemám 🙂 a jsem závislá na ovoci 😀 takže tohle mi vyhovuje 🙂

@stepankakv budeš se divit.. ale nikdy mi nikdo nic neřekl na mou váhu... Mám úžasného gyndaře .. který semnou prožívá jak první tak druhé těhu 🙂 Jen jednou jedinkrát se jeden " zástupce primáře" snažil do mě zarýt (při prvním porodu na předporodním vyšetření)... ale to mu nevyšlo 😀 a nakonec mě i rodil.. úžasně jsme si pokecali.. řekl mi že už dlouho tak pohodový porod nezažil a chodil se na mě 2x denně dívat na pokoj.. což nechodil za nikým jiným 🙂 tak se všechny maminy smály že prej mám dokonce ještě protekci 🙂)))

inngrid
28. lis 2013

@kozinka3 a to ako sa ti podarilo teraz 2kg pribrat no wau aj ješ?

maaky
28. lis 2013

@stepankakv většina normálních doktoru na vahu upozorni jenom když pribyvas nejak moc v tehotenstvi tak jenom chteji vedet jestli vic bastis nebo je problém v otocích jinak ani u me vahu 128 kg nekomentuji

kozinka3
28. lis 2013

@inngrid Jím normálně.. dokonce víc než před těhu... mám teď na sebe víc času 😀 Také jím víc sladkého.. před těhu mě moc nebralo.. ale teď bych za kinder bueno udělala cokoliv 🙂 ale už se to opět zklidňuje a převládá ovoce 🙂 první tři měsíce těhu jsem žila snad jen na nektarinkách 😀 jsem je prostě musela mít 😀 pak se mi pomaličku přeměnily chutě na hroznové víno.. poté na mandarinky a teď je mi to jedno 😀 beru jakékoliv ovoce 😀 a jestli čerstvé nebo v konzervě to je mi taky fuk 😀

@maaky také si myslím že to tak je 🙂 prostě neřeší.. je to naše věc.. naše tělo a pokud jsme ok podle jejich tabulek nemaj co řešit naši váhu 🙂

kozinka3
28. lis 2013

@maaky taky únorčátko 🙂 to je fajn 🙂 a termín skoro stejný jak koukám 🙂)))) a jak ti je.. a kolik jsi ty přibrala 🙂 mě teda jen trápí záda :-P ale to mě trápí pořád.. kříže bych potřebovala vyndat z těla v ruce promnout a prokřupat a pak opět nahodit 😀

inngrid
28. lis 2013

@kozinka3 ale ješ aj normalne ne polievky druhé pečivo a tak hej?

kozinka3
28. lis 2013

@inngrid jasně 🙂 jím normálně 🙂 žádné omezování.. v těhu jsem ani jednou nezvracela a nechuť jsem měla zpočátku jen k uzeninám... teď už mi je jedno cokoliv 😀

inngrid
28. lis 2013

@kozinka3 krásne tehu tak wau super a tlak mávaš ok? ja mam trošku problem :(

maaky
28. lis 2013

@kozinka3 taky jsem koukala ze si unorova 🙂 , ja mam nahore asi 5 kg , zada me bolej a poslední dobou ani moc nespim

kozinka3
28. lis 2013

@inngrid s tím má taky problém... byla jsem dokonce i na kardiologii.. poslal mě tam gyndař.. ale na kardiu vše ok.. EKG parádní.. UTZ srdce v pořádku.. a tlak u kardiologa krásnej 120/70 a u mého gyndaře vždy 145/80 (jednou bylo i 160/90 proto jsem musela na kardio) No a pak jsme přišli na to... že mám asi strach z kontrol.. a po nich mám tlak v pořádku! 😀 před kontrolou 145/85 a po kontrole 125/75 🙂)) takže asi tak

kozinka3
28. lis 2013

@maaky 🙂 to je pěkné.. už se nám to krátí 🙂 5 je super 🙂 nedokážu si třeba představit když někdo přibere 28kg a tak :-O s tím spaním to mám teď docela v poho.. nevím jestli je to tím že do postele padám únavou 🙂

inngrid
28. lis 2013

@kozinka3 tak aspon ze tak ja sa meriam doma a mam tak denne od 130-85 do 140-92 tak to uz je taky hraničny idem na internu bud. tyzden koli tomu tak som zvedavá čo bude

maaky
28. lis 2013

@kozinka3 porad si rikam ze s tim pribiranim co není muze byt 🙂 porad se muze telo zbláznit a zacit zadržovat vodu - ještě ze existujou natahovaci věci 😀 😀 😀 😀 😀
nejvic jsem zvedava co mi zítra reknou na diabetologii a halvne co všechno mi zatrhnou 😀 😀 😀

maaky
28. lis 2013

@inngrid me doktorka rikala ze kolem tech 140 to ještě jde ze muze byt clovek i jenom myslenkama rozruseny ze se to proste stava

inngrid
28. lis 2013

@maaky terz som si merala 128/90 - mna skôr ten spodný trapi myslim ze pre teu je dôlezitejší

maaky
28. lis 2013

@inngrid mozna se jenom moc sledujes

kozinka3
28. lis 2013

@stepankakv pak písni jak jsi dopadla a neměj strach 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru