Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

evuse
26. bře 2009

Ahoj holky.

Adel, moc pěkně ti to jde. Ty to pak budeš dělat na živnostňák? Já jsem slyšela, že je to nějaké složitější, že snad musíš mít někoho, kdo už to dělá, aby jsi jakoby ze začátku byla vedená pod ním . Nevím, jestli si to dobře pamatuju. Nevíš jak to je?

Zuzko, nám je taky spousta věcí malých, protože Terce dávám tu plínku navíc kvůli kyčlím , takže spoustu bodyček jí nezapnu mezi mohama a některý overaly jsme nenosily vůbec. Přesněji nosily jsme jen 1 z 6 🙂 .

Kačko, já se taky těšila, jak budu Terezu oblíkat a na konec jí ani nepřevlíkám na noc do pyžama a bych si ušetřila práci a nervy, jí se to moc nelíbí a většinou začne brečet. A když jdem ven, je stejně ve fusaku, tak jí dám navíc jen mikinku přes to, co už má na sobě. Stejně jí nikdo nevidí, aby hodnotil, jaký má krásný oblečky. Až bude tepleji a bude větší, tak to se samozřejmě vyřádím 😀 . Už pro ní nakupuju šatičky na léto a dokonce mám krásnou bundičku z Nextu na příští zimu.

kackabrcka
26. bře 2009

avoj kocky,

evuse no uvidime kolko to vydrzi mne 🙂 zatial som nedala prec vysacky keby vsetko nevynosim tak darujeme ci este predame. to mas pravdu ze v zime ide do fusaku a mne tu aj tak nikto nebude pozerat do kocika lebo tu nikoho nepoznam, xixi.. to ja sa vyzijem ked bude mat sophie 1 rok a buduce leto, ved vypredaje su aj potom inak ja obzeram hilfiger 🙂

majte sa pekne este zajtra tu mozno budem a potom som tyzden v SR a od 4.4. uz len cakat kedy ma to chyti 😀

adelinka
26. bře 2009

ahojky jren nakukuji ..jeste se ucim na zitrejsi zkousky..
evu..ted jen kamoskam nez to bude na jednicku a pak na zivnostak..jj musim mit garanta ale to uz mam zarizene..pani co nas skoli dela i nehty na HPP a bude me delat garanta az budu potrebovat 😀
tak pa pa a dobrou 😔 😔 😔

zuzkaaaa
27. bře 2009

ahojte babenky....
tak sme včera prišli domov z tých Košíc o pol 10 tej večer a vyrážali sme o 2hej v noci čiže sme cestovali 20 hodín, ufff... už nikdy viac.... bruško ma pobolievalo a chuďa manžel celé sám od šoféroval 😒
adelinka tak ti držím palčeky!!!!

kackabrcka
27. bře 2009

adelinka to zvladas !!!!! drzim palceky
zuzkaaaa beres magnezium ? no zuzi uz to bude len horsie 😒 ja sa skoro kotulam brusko tlaci na rebra ..

jancici
27. bře 2009

ahoj maminy,
měla bych dotaz.Mám teplotu 38 a bojím si vzít nějaký prášek.Nebo mám razit k doktorovi na pohotovost?V pátek odpoledne asi jinak doktora neseženu.Zase se bojím,aby neřekli,že jsem citlivka,ale mám strach o miminko ☹

kackabrcka
27. bře 2009

jancici v SR je modry panadol ten je dovoleny.. skus ten ale ak neprejde tak chod urcite pohotovost, lebo to moze znacit aj ine veci nielen anginu ci chripku..

zuzkaaaa
27. bře 2009

kacka neberiem magnezium ale bruško mi netvrdne, skôr som mala pocit, že mám svalovicu na brušku 😅

kackabrcka
28. bře 2009

zuzkaaaa - ja berem lebo mi opuchali trosku nohy.. inak len jednu tabl.. takze tak.. mna taha pupocna snura uz okolo pupka to pobolieva obcas..
a doletela som som v SR sice chceli hned potvrdenie ze mzem letiet v 34tt .. to asi preto ze vyzeram ako tucniak tak sa bali ze im hadam ocas letu odrodim, xixi 😀

adelinka
28. bře 2009

ahojky..
tak zkousky jsem mela na 1 😵 😵
tak uz muzu makat 😀 😀

dneska bylo krasne tak jsem byla na hristi 😵 😵

vecer mel uraz,ja jsem strihala brachu a mamka dala malemu jablko a jak to krajela tak nechala nuz na stole a pohotovej petan po nem chnapl a porezal se..to bylo revu 😕 ale uz spinka 😵

jancici..jak jsi dopadla?

evuse
28. bře 2009

Adel, tak gratuluju k jedničce 😀
Chudinka Péťa, hodně se říznul? Museli jste s tim k doktorovi? Manžel včera byl se svym tatou na pohotovosti. Před pár dny mu trhali zub, měl tam kaz a už to nešlo zachránit. Včera mu otekl krk, nemohl polykat a měl 39°C, tak jeli. Nechali si ho tam a ještě v noci ho operovali, měl tam zánět jak prase.

Adel, dneska bylo hezky, tak jsme na hřiště vyslala manžela 🙂 na fotbal 🙂 . Přijela mi kamarádka, tak aby nám tu nezacláněl 😉

Kačko, vstáváš nějak brzo ne?

marianeta
29. bře 2009

cafte kocky.

Tak vas idem kuk.Teraz sa sem moc nedostanem ☹ .
Matko mal v piatok rocik a vcera bola taka mala oslava(hodim hned aj foto 🙂 ).
Ako na potvoru ma sklamali batetrky vo fotaku tak ich moc nie je 😠 .

Adel tak gratulujem.Ako si to vobec stihla sa ucit?

mirunda
29. bře 2009

Ahojte všechny!Tak konečně jsem se na vás zas jukla, začátky jsou záhul.. 🙂 Ale už to začíná být lepší a lepší, tak jsem ráda.. jen máme trošku problém s váhou, hodně Lili zhubla, teď v pátek na kontrole zas přibrala, tak jsem zvědavá na další kontrolu ve středu - jestli nepřibere co má, tak bychom museli dokrmovat..ale snad to bude dobrý.. taky už máme 55cm 🙂 Takže rosteme, to je taky dobrá zpráva 🙂

Adel, moc gratuluju!!!

Evi, tak to je drsný, a už je tchán v pořádku?Snad to dopadlo dobře...

A kdepak máme Jaberu?Neporodila nám už taky?🙂 To je klidně možný, má termín prvního, že? 😉

evuse
29. bře 2009

Ahojte.

Mirun, bude tam asi týden, řezali mu krk a má tam prej 3 dreny . Takže docela drsný. A to od zánětu v zubu 😖

Důležitý je, že Lilinka teď zas přibrala. Nám Terka po porodu zhubla skoro o půl kila.

Marianeto, moc krásnej dort jste měli. To pekl někdo z rodiny? Jé já už se těším, až takhle budeme slavit Terezku, všechno načančám, nabalím dárky, bude megadort... 😀

zuzkaaaa
29. bře 2009

ahojte babenky...
adelinka gratulujeeemm....
ozaj Jaberka mi písala asi pred 2 týždňami ešte boli 2v1 ale už asi je mamička

valentovasasa
29. bře 2009

ahoj holky, tak se přidávám do party, můžu?

zuzkaaaa
29. bře 2009

valentovasasa jasné.... aj tak je nás tu stále pomenej, baby čo porodili majú plné ruky práce s detičkami 😀

valentovasasa
29. bře 2009

to jo...
chci se zeptat - vy co jste taky XXXXXL( hahaha), tak máte pocit, že kvůli své nadváze máte nějaké extra problémy v těhu? narozdíl od těch hubených?

marianeta
29. bře 2009

Dik Evus.

Tu tortu nepiekol nikto z rodiny,sice teta vie spravit pekne torty,ale toto by asi nezvladla.
Cela bola potiahnuta marcipanom aj tie hviezdicky a kvietky aj s kockami a autickom boli z marcipanu.
Chutovo bola fantasticka mnam.
S tym nacancanim a balenim som mala rovnake predstavy,ale zial nevidalo...
Aj balony som kupila a ani tie sa mi uz nezdarilo nafukat.

S tym svokrom to je fakt drsne,zelam skore uzdravenie.

Saska vitaj 🙂

marianeta
29. bře 2009

Zuzkaaa ty potvorka.
Ja idem kuk tvoj album,ze co si nove pokupila a ty vsetko prec..

zuzkaaaa
29. bře 2009

tak to vôbec nie okrem toho, že vážim/e viac než oni
taktiež som si všimla, že tenké tehulky majú viac problémy s cukrom ako tehulky, a s opúchaním nôh a zadržiavaním vody.... takže podľa mňa je to rovnaké u XXXXL a XS 😀

zuzkaaaa
29. bře 2009

marianeta musela som vymazať celý album lebo sa nedal otvoriť a od vtedy som lenivá pridať ďalšie fotky 😀

adelinka
29. bře 2009

ahojky..tak u nas dnes hnusne pocasi 😝 😝
evus..no bylo to dobre akorat si do toho porad rypkal a tak to dost teklo ☹

jinak dekuji za gratulace 😵 😵 😵 😵 😵

marianeta..jo kdyz chci tak si to dokazu zaridit a naucit ale byla to makacka..v noci krmit a do toho je porad hore a leze mu zoubek...ufff 😀 jeste zitra a utery a padla 😀

vitam novou tvar 😀 😵

zuzkaaaa
30. bře 2009

ahojte babenky...
pridala som pár fotiek do albumu 😀

lenalena
30. bře 2009

Ahoj holky, tak se pridavam do klubu 😉 A rovnou mam na vas otazku - kdy citil poprve kopnuti manzel nebo nekdo, kdo vam sahl na bricho? Ja uz pohyby citim, ale mam pocit, ze manzel je asi neuciti nikdy, protoze mimi neprokopne spek 😀

zuzkaaaa
30. bře 2009

lenalena môj manžel nikdy nič necíti ani nevidí keď kope pritom sa mi hýbe celé brucho, až minule to bolo v 26 týždni ucítil, ale ja som mu chudákovy neverila, že cítil lebo to bolo len jemnulinké a inokedy keď riadne kopančeky tak nič 😀

zuzkaaaa
30. bře 2009

nikto nikde?

usounek25
31. bře 2009

Ahoj Evi, mám na tebe prosím dotaz. Jak jste na tom s Terezkou s pasením koníků a držením hlavičky. Našemu mladýmu se moc nechce, když si ho dávám přes rameno na brkanec, tak hlavičku drží, ale občas mu začne padat, ale pást se mu nějak nedaří nebo spíš nechce. Dávám mu hračky apod., tak se zkouší zvedat, ale spíš zvedá zadek než hlavu. Slyšela jsem, že se tohle dá cvičit i na balonu, nemáš náhodou zkušenost. Já ani nevím jestli to děláme správně, v jaké úrovni by měl mít ručičky atd. Jo a to už se při tom otáčí na bok, což si zase myslím, že je docela brzo. Mám obavy, aby nás Dr. nesprdla až tam půjdeme ve třech měsících, někde jsem četla, že už většinou mimča ve třech měsících hlavu drží samy. Ikdyž máme ještě docela dost času. Musíme to holt trénovat 🙂 Díky.

michala.l
31. bře 2009

Ahojte dievcata. Pred dvoma dnami som sa dostala k tomuto foru a len som sa orientovala 🙂 ...Dnes som sa rozhodla napisat prvy prispevok a to rovno sem ku vam 🙂 . Robila som si testik (vlastne uz dva) a vysli pozitivne // , teraz uz len potvrdit u lekara, ale kedze svojho gynekologa uz nemam, tak si musim najst noveho. Neviete o niekom ludskom? Strasne sa bojim, ze natrafim na niekoho, kto ma hned medzi dverami zdzube za moju mega vahu (momentalne 112 a asi 6tt) 🙂 Ake su vase skusenosti? Ja mam z toho hrozu....

jancici
31. bře 2009

Ahoj Adelinko,díky za optání.Byli jsme v sobotu a pohotovosti a tam mi řekli,že mám v krku afty a ty měbolí.Horečky asi k tomu a mohla jsem brát paraleny.Natočili nám i křivku a malá je v pořádku.Bolela mě hlava i oči a na pc jsem neměla ani náladu.Dneska je to už lepší.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru