Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

velkaverca
15. led 2014

@honeypet Děkuju moc, trošku jsi mě uklidnila a průběh těhu je v pořádku? Malá roste jak má? Musím na to pořád myslet, nedá se to zastavit, jsem hrozná. Ještě jednou moc děkuju a 21.1. se zase ozvu, jak jsme dopadli. Pa

honeypet
15. led 2014

@velkaverca jj, všechno je v pořádku, mně při screeningu ještě vystrašili rizikem preeklampsie. Ale naštěstí se ukázalo, že by mi hrozit neměla. Jsem teď 29tt, malá krásně roste, během měsíce, než jsme šly na kontrolu dohnala ten týden co jí chyběl a od té doby odpovídá, žádné problémy nejsou a je to pěkný divočák. Určitě to bude všechno v pořádku.

1velrybka
15. led 2014

@velkaverca Určitě všechno dobře dopadne, držím palce.

velkaverca
16. led 2014

@1velrybka
@honeypet
Děkuju, v úterý se ozvu, jak jsme dopadli 🙂

inngrid
16. led 2014

@velkaverca júúúúúúúj neboj nie len ty sa trapiš aj ja včera mi museli pre ten môj tlak uz silnejšie lieky tak dnes predychavam

inngrid
16. led 2014

@honeypet jééééééj to je super

velkaverca
17. led 2014

Ahojky holky, sháním na mou postavu nějaké těhotenské kalhoty, problém je, že měřím 190cm a potřebuju je v prodloužení a velikost cca 5xxl? Přesně nevím, ještě jsem se neměřila. Děkuju Vám za tip

savinga
17. led 2014

Ahojky holky, dnes jsme byli na screeningu v 1.trimestru a výsledky jsou negativní, prcek je zdravý, měří 63mm a jsem 12+3tt. Termín porodu je podle PM i UTZ 29.7.2014 🙂. Jo a mám dvě kg dole 😉 . Sice mám menší riziko preeklampsie, tak budu pro jistotu brát Anopyrin, ale nemám stresovat, tlak mám prý ukázkový. Tak prý jen pro jistotu 🙂.

inngrid
19. led 2014

@velkaverca a normalne nosíš akoú velkosti 50/52?

inngrid
19. led 2014

@savinga super gratulujem

velkaverca
19. led 2014

@inngrid Ahojky přesně tak kalhoty zhruba 50až52. Dívala jsem se na Bon Prix a našla jsem tam jedny těhu ryfle, nebyly v prodloužení, ale vnitřní délka byla 87 cm, což by mi mělo stačit, takže uvidím, až přijdou.

inngrid
20. led 2014

@velkaverca no ved preto sa pýtam, lebo ja som si akurát včera objednala z bonprixu tehu tuniku a videla som, ze mali az do 54 velkost inak ja som si ešte v decembri objednala tehu leginy a čo dam nejaku tuniku tričko sa stačí mi 🙂 hm? take elastické leginky nechceš skúsiť vies ako pohodlno sa budeš v tom cítiť 🙂

pajmou
20. led 2014

Mám tu ještě 3/4 Vel.56 tehu a tehu džíny taky 56 kdyby někdo potřeboval 🙂

happyfrog80
20. led 2014

baby tu http://m.asos.com/mt/www.asos.com/Women/Materni... najdete aj pre plnostihle oblecko ,mozno aj tehotenske a postovne je zadara

maaky
20. led 2014

@velkaverca ja mam z bonprixu tehu kalhoty takove obyc , leginy a par tunik a pohoda 🙂
uplne staci

honeypet
20. led 2014

@velkaverca @inngrid @maaky Já se rozhodla, že vzhledem k tomu, že jsem stejně doma, toho těhu oblečení moc nepotřebuji. Takže jsem nakonec pořídila jen jedny zateplené legíny, jedny teplé kalhoty, tuniku s dlouhým rukávem a teplé pletené šaty. Funguju tak zatím přes měsíc a pohoda.

maaky
20. led 2014

@honeypet ja jsem si pak spis dokupovala tricka a tuniky protoze pri obchazeni doktoru ti to stejne neda protoze clovek chce byt hezky obleceny aby se i dobre citil 🙂

inngrid
20. led 2014

@honeypet inak ja toho tiez nebudem kupovať na kvantá treba nam izbu zariadiť vymalovat postel kočar kde ved skrachovala by som a aj tak to nosit nebudem páči sa mi na bonprixe ta cena pyzamko 9,99 uplne super aj na kojenie bude stačí čo ideme dalej legíny 10 eur tunika teraz 15 eur no super fakt aj pre nas baculky lacnejšie a stačí mi 🙂

velkaverca
20. led 2014

@inngrid
@honeypet
@maaky Mě jde snad jen o ty kalhoty, tak jsme zvědavá, jak mi padnou, jedny by měly stačit, snad je brzy nerozšoupu mezi stehnama. A pak koupím ty legíny a hotovo.
Ještě jeden dotaz, jak dlouho jste braly kyselinu listovou? A berete nějaké vitamíny? Doktorka mi nic nedala, ani neporadila, tak nevím, jestli mám něco koupit nebo ne. Jinak zítra jedeme zase do Pranatalu, tak nám držte palce. 🙂

velkaverca
20. led 2014

Pardon Prenatalu 🙂

dalfy
20. led 2014

já jsem si objednala v Bonprixu kalhoty tak uvidím co přijde. Jinak přes víkend se u mě objevily ranní nevolnosti ale piškoty a mléko zatím fungují 🙂. Já jdu ve čtvrtek na kontrolu tak snad bude vidět srdíčko - doufám.

velkaverca
20. led 2014

@dalfy Budu držet palečky, určitě bude tlouct jako o závod... 😉

maaky
20. led 2014

@velkaverca ja beru od zacatku femibion a kyselinu listovou beru porad ale ja ta mam kvuli zilam a budu ji muset brat cely zivot , obecne baby berou kyselinu listovou do 3tiho mesice tehotenstvi

savinga
20. led 2014

@pajmou Mě by zajímaly ty 3/4 i džíny zajímaly, kolik by jste chtěla za oboje?

savinga
20. led 2014

@dalfy Tak to tiše závidím, mně na nevolnosti nefunguje nic ani ty lízátka z lékárny. Ve čtvrtek bude určitě vše v pořádku, budu držet pěsti 🙂

cecilka88
21. led 2014

zdravím , takže mohla by som sa k Vám pridať? 🙂 ked idem k lekarovi na teh.poradnu a vidím tam tie "paličky" tak mám depku 😒 tak skúšam u svojich 😎 teda ak možem 🙂

velkaverca
21. led 2014

Ahojky, tak jsme se vrátili z Prenatalu a nedozvěděli jsme se nic nového, byla to pouze konzultace s genetičkou, takže budeme čekat do 16 týdne až se budou dělat triple testy a budou to srovnávat s těmi dalšími testy, každopádně pokud bych měla jít na plodovku tak až v 18 nebo 19 týdnu, tak se snad do té doby nezblázním.

cecilka88
21. led 2014

jaj a je to moje tretie mimčo na ceste 🙂 mam doma dceru 11r. a syna 6r.
zacinala som na 80 kg pri vyške 160 cm 😒 nikdy som s tum problem nemala ako vyzeram, manžel si pochvaluje 😎 len teraz ked vidim okolo same tehotne čo su ako prutik tak na mna akasi mrcha depka ide 😖 😀

velkaverca
21. led 2014

@cecilka88 Vítám tě, na ty hubené se vyprdni, taky přiberou, na nás se to trošku ztratí 😉

cecilka88
21. led 2014

@velkaverca to jediné ma uikludnuje 🙂 a dakujem za privítanie dlho som hladala kam sa tu zaradiť až som na Vás natrafila 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru