Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

inngrid
30. led 2014

@1velrybka ja zase uvazujem ze by som išla tak v 6-7 mesiaci nie neskôr lebo to uz budem ozaj big tak nech je vidiet tehu bruško ale nie zase az take big takze skusim si to podla bruška objendat a máš pravdu ty to mas v zime to nem dobré ale ja budem mat termin v lete 7 mesiac takze fotenie v 5-6 mesiaci kalendárovo bude super 🙂 bude uz slniečko a teplučko 🙂

monik13
30. led 2014

@1velrybka děkuji moc za info... už jsem koukala a taky si ho koupím, je moc pěkný🙂)
Jinak holky zeptám se byla jste některá na 3D UTZ ? a jaký to bylo?

monik13
30. led 2014

@1velrybka mužu se zeptat jakou máš velikost toho trika?? díky🙂 😲

1velrybka
31. led 2014

@monik13 Mám XL, ale asi by mohlo být i menší, ještě se tam hodně vejde🙂

monik13
31. led 2014

@1velrybka kuju... :*

monik13
31. led 2014

Ahoj holky 🙂 tak dnes jsem byla na kontrole u svý gyndařky.. vše v pořádku. huráááá 🙂
a ptám se jestli už uvidí co to asi tak je.. a ona že píndíka nevidí, že asi holka... Takže stejně víme prd... ale 7.2. jdem na velký UTZ tak snad nám to tam poví. Jsme hrozně zvědavý. No ale přiznám se ,že jsme spíš říkali že budem mít kluka.. Jo přikládám dnešní fotečku... Prcek je otečený celý dolu,, asi s náma nemluví..

inngrid
1. únor 2014

@monik13 kráááááásny chrbátik gratulujem 🙂

cukrik580
1. únor 2014

@monik13 ja som bola na 3D a bol to neskutocny zazitok ,este teraz si obcas pozeram videjko 🙂
@monik13 aj nas maly bol takto otoceny 😀 dockaj najdem fotku a pridam 😀

cukrik580
1. únor 2014

len na opacnu stranu 😀 to bolo 16+4 presne o tyzden zacal kopkat 🙂

cukrik580
1. únor 2014

a tu nam ukazal v 24tt vajciska a pridam aj tvaricku, uz sa neviem dockat kedy ho uvidim nazivo lasku moju jedinu malu 🙂

ynett
1. únor 2014

@7danka7 ahoj, ja som v cca 25 tt, na začiatku som mala 90, v prvom trimestri som schudla 3 kg a teraz ich mám naspať. takže mám opäť 90 kg. čaká ma však celý tretí trimester tak uvidíme kam to dotiahnem. som na rizikovom takže málo pohybu a viac jedla 🙂 😀

ynett
1. únor 2014

@7danka7 ja mám presne to isté, placentu vpredu plus ten tuk rovná sa - občas problémy pri sono 😀

ynett
1. únor 2014

@1velrybka nápodobne, tiež si poviem pri pohľade do zrkadla - nie je to také zlé, však som kočka, 😀 a ked potom vidím fotky je to čistá katastrofa 😉

ynett
1. únor 2014

@1velrybka ako pozerám tak pozerám, ale veľmi mi neprídeš na XXL tehulku, teda ani náhodou 🙂

7danka7
1. únor 2014

@ynett ja som sa teraz nevazila dlhsie tak sa zajtra rano odvazim ako som na tom 🙂 teraz som 22hy no stale mam tie schudnute kila k dobru :D uvidime ako sa to este ukaze.

ynett
1. únor 2014

@7danka7 akokoľvek to bude, hlavné je že bábatko je oka 🙂 po pôrode to schudneme a hotovo 🙂 ja som pred tehu chudla a šlo to krásne tak dúfam, že po pôrode sa k tomu vrátim 🙂

7danka7
1. únor 2014

@ynett presne ja som pred tehu schudla 11kg a potom som otehu 😀 a po porode sa chystam tiez do toho vratit.. Odkial si? 🙂 Pozeram, ze okres BA

ynett
1. únor 2014

@7danka7 ja som schudla 7,5 kg ale ľudia mi hádali viac tak 10-15 kg, išla som skôr po cm ako po kg 🙂 som priamo z BA 🙂

7danka7
1. únor 2014

@ynett jee a z ktorej casti? Ja som dokopy zhodila 20kg lebo prve tri mesiace som mala tazke..

ynett
1. únor 2014

@7danka7 podunajské biskupice... fúúúha no závidím aj nezávidím, závidím kg dole, nezávidím tie ťažkosti, ktoré to spôsobili 🙂 mne bolo nevoľno cca 4 mesiace, ale nezvracala som takže sa to dalo. len som pomenej jedla.

7danka7
1. únor 2014

@ynett ja som tiez z PB 😀

ynett
1. únor 2014

@7danka7 fakt? aká náhoda 😀 🙂

7danka7
1. únor 2014

@ynett 😀 😀 😀 😀

1velrybka
2. únor 2014

@ynett To je od tebe hezké, že ti nepřijdu jako XXL, ale jsem. Na posl. kontrole 93 kg, do porodu se dostanu přes stovku. Já dřív byla relativně štíhlá, nabrala jsem hlavně za poslední dva roky.

ynett
2. únor 2014

@1velrybka no ja som tiež zvedavá koľko naberiem do pôrodu, ale povedala som si že musím prestať žrať sladké 😀 budú mi musieť stačiť jogurty a ovocie 🙂 Zajtra idem na záťažové testy cukrovky, tak uvidíme, či na to budem mať aj zdravotný dôvod 🙂 sranda je že keď som bola malá a v puberte tak som nebola XXL, na moju výšku 160 cm so mala v puberte od 50-56 kg ale i tak som si pripadala tučná oproti mojim superštíhlim kamoškám. no a teraz keď mám 90 kg som si uvedomila, že som bola chudá 😀 😀 koľká ironia 😀

monik13
2. únor 2014

Ahoj... chci se zeptat má tu někdo bandáž žaludku???????????

ejdzi
3. únor 2014

Ahojte dievcata, hlasim sa do klubu. V piatok sme absolvovali prvy UZV, takze oficialne potvrdene, ze cakame babo 🙂

baby1984
3. únor 2014

Holky máte některá Angel Sound a slyšíte srdíčko miminka i přes pořádný špek??? 😀

1velrybka
3. únor 2014

@ejdzi Ahoj, vítej mezi námi. Gratuluju!

inngrid
3. únor 2014

@ejdzi tak gratulujem a nech ti to ide rychlejšie ako mne 🙂 lebo ja ma mpocit ze sa to vlečie 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru