Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

kettm
17. únor 2014

Ahoj holky, zdravím po delší době. 28.1.2014 se mi narodil druhý chlapák, vyvolávaný porod ve 39 týdnu, Alešek měl 4,13 kg. Jinak hlásím, že za 14 dní 16 kg dole, ještě mi zbyli 2 kg. Mějte se krásně, až bude čas, nakouknu, ale s těma dvěma raubířema ho moc zatím není😀

inngrid
17. únor 2014

@ynett no snád nie - ja mam posledné dni pocit ako keby som mala brucho na vode dost často to mavam 🙂 neviem či tak citim tu plodovu vodu moc alebo čo ale je to nenormalne cez den aj 3-4x 🙂

inngrid
17. únor 2014

@kettm juuuuuuj dakujeme za krásne správy krásneho chlapčeka máš wau a aké má číro az sem citim jeho vonu je to super gratulujem aj ku kg 🙂 to sú super správy

ynett
17. únor 2014

@kettm nádherný je 🙂 gratulujem aj k strateným kilám, skvelé správy 🙂

ynett
17. únor 2014

@inngrid také niečo som nepociťovala, však keby sa ti to nezdalo tak sa treba spýtať lekára 😉

inngrid
17. únor 2014

@ynett idem bud. stredu poviem jej 🙂 ale vies kym je mimi ok pozera mi ho pokazde utz a všetko mi meria ruky nohy vahu dlzku na kazdom utz tak nestreesujem môze to byt iba subjektívny pocit 🙂

cecilka88
17. únor 2014

@1velrybka tak sa skoro uzdrav nech sa s Maruškou-ach ako sa mi pači to meno 🙂 možete vystískať 😉

ynett
17. únor 2014

@inngrid to je veru pravda 🙂 hlavne nech je všetko oka. 🙂

inngrid
17. únor 2014

@ynett ale dnes uz asi 6-7x 🙂 steklilo he 🙂

cecilka88
17. únor 2014

@kettm krásny chlapček -gratulujem 🙂

ynett
17. únor 2014

@inngrid máš akčné bábo 😉

inngrid
17. únor 2014

@ynett tak ani nepíš keby to boli kopance asi inak hovorim ale ani to šteklenie ked je toho vela mna to normalne steklí 🙂

ynett
17. únor 2014

@inngrid hihi neboj kopance ešte len prídu 😉

inngrid
17. únor 2014

@ynett 🙂 ja by som ti stale spala je to mozne sa teším na apríl maj ked pride teplučko uff to uz budeme mat bruško ty máš kedy termín?

ynett
17. únor 2014

@inngrid ja nie som spavá ale to bude tým, že som na rizikovom už niekoľko mesiacov takže nie som unavená 😉
no ja mám termín koncom mája. ale akosik sa presne nevedia zhodnúť kedy, tak len tipujú - mám nepravidelnú menštruáciu tak sa to nedá určiť presne. takže môže to prísť v máji kedykoľvek 🙂

inngrid
17. únor 2014

@ynett a pôjdeš rodiť normal ked si na rizikovom?

ynett
17. únor 2014

@inngrid mala by som ísť normálne. jedine že by sa krpec neotočil, lebo zatiaľ je stále naprieč a nie dole hlavou ako už deti bývajú🙂

jáááj som naštvaná, práve mi došiel balík čo som objednala krpcovi a nejakým záhadným spôsobom som objednala 3 x sadu hrebena a kefky na vlasy. Ja debil, že som si to nevšimla. 😖

inngrid
17. únor 2014

@ynett a akej farby si objednala ukaz kupim 1 sadu ak sa mi bude pozdávať 🙂

ynett
17. únor 2014

@inngrid tak ja som kúpila iba takú obyčajnú neutrálnu sadu. aby bolo a potom sa uvidí.
https://www.modrykonik.sk/market/detska-kozmeti...

inngrid
17. únor 2014

@ynett kefka vyzerá super ale ten hrebenček by sa mi zle drzal inak farbu si peknu taku ozaj neutral aj cena je super len ja musim niečo čo mi do ruky pôjde som taka gramlvavejšia 🙂

ynett
17. únor 2014

@inngrid jasné v pohodičke, dala som to na bazár, tak možno niekdo bude chcieť. 🙂 čo už keď som teliatko a neskontrolujem si čo objednávam 😉

inak dnes som dala zabrať svojej pevnej vôly, mali v bille v akcii moju naj čokošku, tak som ju kúpila frajerovi lebo on ju tiež má rád ... no a nedala som si ani kúsok zatiaľ. ani neviem či ju už celú zjedol 🙂 ale neplánujem sa často takto testovať 😀

inngrid
17. únor 2014

@ynett tak teda klobuk dolu ja by som sa takto skušat nemohla čo ti poviem 🙂

ynett
17. únor 2014

@inngrid no viem ako ju má rád. a zatrhla som mu kupovať sladké. jedine že si kúpi a zje ešte v robote. tak aspon aby kúsok mal 🙂 no a ešte to mali v super cene, no nekúp to 😉 v obchodoch sa sladkým regálom vyhýbam ale dnes som zbehla na chvílu ku kamoške čo má ročné dievčatko tak som jej chcela niečo doniesť 🙂

ejdzi
18. únor 2014

ahojte, no ja neviem co budem robit neskor, ked mi mimi bude naozaj tlacit na mechur, lebo uz teraz chodim kazdu chvilu, dnes v noci som bola 5x. Unavena som stale, vcera mi dokonca bolo neskutocne zle a to som si hovorila niektory den, ze sa to lepsi, asi som to zakrikla. Jedine co pomoze ked nieco zjem, ale tentokrat som musela normalne na silu, horsie je ze to zaberie tak na hodinku. Tak som aj isla uz o siedmej do postele a predstavte si ze nieco po osmej ma maly zobudil, ze mi prichystal do roboty na desiatu banan, jablcko a kusok cokolady, aby bolo nase babatko zdrave 🙂 🙂 🙂

7danka7
18. únor 2014

Baby poradte tie co ste uz rodili.. ake poporodne nohavicky ste kupovali a ake cislo? kedze mame vacsie rozmery a nie vsetky dobre sedia.. ak mozete napiste mi aku ste mali cca vahu a ake tie jednorazove nohavicky ste mali

ejdzi
18. únor 2014

@7danka7 ja som si kupila take sietkovane (neviem ci to bolo nejako cislovane) ale vobec som ich nepouzila - rodila som cisarskym, takze co sa tyka normalneho porodu k tomu sa neviem vyjadrit. Ja som mala iba vlozku s prepacenim len tak medzi nohami bez nohaviciek a drzala tam uplne bez problemov 🙂 ak mam byt uprimna ani si neviem predstavit ako by som si nohavicky natahovala, kedze ma riadne bolela jazva, takze zohybanie neprichadzalo do uvahy... tolko moja skusenost 🙂

ynett
18. únor 2014

@ejdzi jaký zlatý 🙂
mne bolo zle do cca 15-16 týždňa, takisto aj s neustálým chodením na WC v noci sa to upravilo. akurát musím korigovať na večer množstvá vody, teraz sa zobudím raz nanajvýš dvakrát za noc. cez deň behám podľa toho či sa veľa hýbem, ak sedím tak je to oka, akonáhle sa postavím ak musím ísť. 🙂

ynett
18. únor 2014

@7danka7 toto sa zaujíma aj mna, akurát včera som brúzdila po nete kvôli tomu, ale kupovať budem až tak o mesiac dva tak mám čas 🙂

ejdzi
18. únor 2014

@ynett no ja tiez ocakavam, ze to coskoro prestane, ale pri prvom tehotenstve to az taketo brutalne teda nebolo. No co uz starnem 😀

ynett
18. únor 2014

inak baby poviem Vám že som práve zistila, že už mi mierne začína bruško zavadzať pri zohýňaní, bola som s jedným so psov na očkovanie, a kedže je ťažká jak hovado tak vykladať sme ju nemohli (ja tehotná a lekárka také tintítko) tak som sa k nej zohýnala a čupala a nič moc teda. ešteže mám len dvoch psov, a ešte takto pôjdem dvakrát najbližší mesiac a potom mám pokoj 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru