• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

4. července 2017 
@zarucha krásne fotky :slight_smile:
6. bře 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ynett tak nejsem žádná modelka, fotila to kolegyně, ale nevypadá to nejhůř, jsem celkem spokojená. do spodního prádla, nahého břicha a podobných věcí bych nešla, takhle chodím normálně do práce, tak jsem chtěla památku.
6. bře 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zarucha šikovná kolegynka, naozaj pekné fotky. :slight_smile: prosím ťa ja by som ako modelka vyzerať nikdy nechcela. väčšina z nich sú vychrtliny a ešte vyretušované. takže nie dakujem :wink:
samozrejme že po pôrode a dojčení chcem pochudnúť ale nie na úplnú vychrtlinu :slight_smile:
6. bře 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ynett jojo, já jsem vyzáblá nebyla nikdy, mám v genech zdravý základ (a prsa 75F od patnácti :D ) a manžel by mě vyzáblou ani nechtěl. ale mám v plánu dostat se zas do kondice. nejde o váhu, ale spíš o fyzičku a o to, abych nezůstala celá taková uvolněná. Uvidíme.
6. bře 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zarucha fakt krasne fotky!
6. bře 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zarucha správny prístup :slight_smile:
6. bře 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
baculky, prosím Vás, kedy ste začali cítiť pohyby bábetiek? má tá vrstva tuku na bruchu nejaký vplyv na cítenie pohybov? :slight_smile:
6. bře 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarah00 no ja okolo 20 týždna, ale u mna to blokuje placenta, ktorá je vpredu. takže aj teraz v relatívne vysokom štádiu tehu nepocitujem nejaké extremne kopance, len jemné ťuky a mrvenie. :slight_smile:

tuk by podľa mna nemal nič blokovať nejako extra :slight_smile:
6. bře 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ynett ďakujem, ja myslím, že mám ešte čas, som len 15tt, len ma to tak zaujímalo, či to môže mať nejaký vplyv
6. bře 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarah00 nemyslím si, že by to malo mať vplyv :slight_smile: ešte máš času dosť :slight_smile:
6. bře 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarah00 ja pri prvom tehotenstve som citila v 20. tyzdni pohyby (akurat som niektory den vyhrabala poznamkovy blok z mojho prveho tehotenstva a tam som sa to docitala, inak by som si to urcite nepamatala :grinning: )
6. bře 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ammellia ty sa mozes zameriavat na co len chces ked ti babo povie, ze mu to nechut.. ja som mala 119kg pred tehu. Este pred tehu som sa rozhodla chudnut a zhodila som 11kg zdravou stravou.. vynechala som sladkosti a chleboviny.. inak som jedla vsetko.
Zrazu som otehotnela a uz som nemohla jest zeleninu pretoze dieta ju neznasalo a prve tri mesiace neznasolo akukolvek stravu okrem chleba s maslom, sunkou a syrom a slepaci vyvar.. to bolo jedine co som nevyvratila. Po prvom trimestri som pridavala rozne jedla a uz som ich udrzala.. no medzitym som schudla na 99kg. Az s prichodom 6teho mesiaca mozem vsetko ale zeleninu mozem max paradajky a uhorky... Spravila som si rukolovy salat co som predtym jedavala bezne a celu noc som prezvracala.. Cize ty mozes mat v hlave co chces ale telo si spravi po svojom lebo vie co je pre neho dobre.. Dieta si cerpalo z mojich zasob a teraz som zacala siedmy mesiac a pribrala som cca 2kg co je uplne normalny prirastok vahy za mesiac.. ide len o to aby si priberala cca 2kg za mesiac. Konecne mozes pribrat za tehu 12kg kt pri porode odidu pretoze je to vaha babatka, krvy, placenty a vsetkeho bordelu co odide pri porode. Pokial budes jest normalne, tak sa nemas coho bat..Teraz naozaj nemen stravu a postupne len pridavaj co uznas za vhodne lebo si tym mozes ublizit. Na zmeny budes mat dost casu po porode a este aj kojenim ti odidu kilecka.
6. bře 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7danka7 dakujem za tvoju odpoveď a uz som to tu aj napísala, ze moje telo sa nakoniec rozhodne uplne inak :slight_smile: dnes som ledva na večeru zjedla ovocny šalát.
Vy hlavne vychadzate z predpokladu, ze paleo je nejaka drasticka diéta, ale ono je to zdrava plnohodnodnotna strava. Keby som vam povedala, ze sa chcem zdravo stravovať a primerane pohybovať, tak by ste určite neprotestovali. ;)
6. bře 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ammellia uprimne vobec som sa nepozerala co je paleo ono kazda sa snazi zdravo stravovat v tehu ale ono to babo si samo povie co chce a co nie cize my sa snazit mozme ked ono ma svoju hlavu :grinning: a to este neni ani na svete hehe..v ktorom si tyzdni?
6. bře 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zienky moje je tu nejaka tehula kt. bude rodit v BA na Antolskej?
6. bře 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7danka7 ja tam idem rodiť :wink:
6. bře 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7danka7 ja som to tiež tak mala, pred tehu som chudla a ked som otehu tak som nič z toho nemohla jesť. zo všetkého sa mi zdvíhal žalúdok. :slight_smile:
6. bře 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarucha pekné fotky - kočka :wink:
6. bře 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarah00 ahoj , mne sa teda v prvých 3 mesiacoch snád všetka slanina na tele premiestnila na brucho :grinning: a pohyby som začala cítiť 16 tt+1, strašne skoro vobec som to nečakala, mimčo sa v ten večer premiestnilo na lavo sa spravila taká hrča :grinning: a hned riadne kopance žiadne jemnučké ako sa všade píše a hovorí :grinning: , uplne som bola s toho na vetvy :grinning: , a čakám 3 dieťa :wink:
6. bře 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáááj a vítam všetky nové osôbky v klube XXL, nebolo času tak sem sem tam nakuknem že čo a ako :wink: ,

u Nás ako som oznámila že som tehotná zavládol chaos a panika :grinning: , nechcela som si nechať povedať pohlavie babetka ale decká ma každý deň bombardujú nech to dám láskavo zistiť :grinning: , a vyberajú mená o 106 :grinning: , ale aké no des -včera sa od Samka a Františka prebásnili až po Vendelína a od Dorotky až po Raspušu :grinning: , no šou majú s toho velikú som zvedavá ako to u nás dopadne lebo už teraz sa tlčú že či to bude dievča alebo chlapec , a najradšej bz chceli každý svoje
6. bře 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ynett to sa tam mozno aj stretneme...
6. bře 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slalucka neviem kolko ich má byť a kolko nie a čo Vám lekári povedala ked píšeš že to nie je nič moc?
7. bře 2014 v 07:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7danka7 veru je to možné :slight_smile: už si tam bola na príprave?
7. bře 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarah00 ja som prvé steklenia pocitila v 17tt :slight_smile: aj v 18tt potom to uz boli niekedy raz za čas take jemné kopančeky teraz mi stale skrka a sem tam cez den uz citim pohyby ale su take jemnučké ale citim to je to uzasne len mi je luto ze to mm neciti :slight_smile:
7. bře 2014 v 09:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cecilka88 jéééééééj to je mile aj ja som na začiatku the ubola ze nechcem vediet ale potom ma to prešlo teraz som v 20tt a nevie ma som neskutočne nedočkavá :slight_smile:
7. bře 2014 v 09:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inngrid ja som tiez tentokrat zvedava, pri prvom mi to bolo jedno, aj dost dlho trvalo kym sa maly odhalil, az v nejakom 7 mesiaci som uz bola skoro, teraz som si objednala u manzela dievcatko, tak som zvedava ci posluchol :D
7. bře 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ejdzi tak uvidime :slight_smile: ja by som tiez uz rada vedela zajtra začínam 21tt a neviem :slight_smile:
7. bře 2014 ve 12:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ynett mne to pride este skoro.. dnes zacinam 7. mesiac...ty uz si bola?
7. bře 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby bauclkotehulky ake nocne kosele berete do porodnice.. idealne baby tak ako ja vahovo.. cca 102kg
7. bře 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
babenky, našla som na FB novú stránku pre mamičky, asi je nová ale úplne anonymná skúste kuknúť, mňa dosť zaujala...https://www.facebook.com/pages/Materstvo-a-rodina-/220268868179979
7. bře 2014 ve 12:33  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek