• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

10. března 2017 
tak som to aj myslela..ved nech spi, alebo aspon neplace......najradsej ma, ked sme zavreti v spalni, uplne potichu a bud pije, alebo hladkam brusko...nema moc rad obyvacku....
19. dub 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj ako sa býva v novom? ste stihli všetko presťahovať pred pôrodom?
19. dub 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi skvele sa mi byva. uz aj tie 4 poschodia ako lanka vybieham hahahaha.stihli sme to len vdaka manzelovi, ja som bola uz nemozna. a ku koncu tehotenstva som radsej ani z domu nesla. ale teraz som rada, ze musim povinne chodit. som rada, ze sme tu, neviem si predstavit byt s nim v garsonke...
19. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
taéraz čítam tvôj príspevok v druhej téme o tej plodovej vode, íha tak to potom budem musieť sledovať
19. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to bolo pre mna prekvapko.... nikdy som to nepocula.
19. dub 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ani ja, ja som zas počula, že plodová voda neodtečie všetko naraz ale postupne tak som hovorila manželovy, že to bude zaujímavé cestou do nemocnice :grinning:
19. dub 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono ti tam vzdy trochu ostane... ale vlozka to udrzi,neboj. niekomu odtecie az v nemocke..
19. dub 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabera este k 24h. rooamingu ked sme boli v nemocke ohladne porodneho planu pytala som sa tak dieta je pri mamine stale a mozes hodat sestre ked ides do jedalne na ranajky + do sprchy.. takze som aj rada..
pekny dnik vam zelam.. :wink:
20. dub 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, dakujem za privitanie, trochu to este nestiham sledovat :sweat_smile: S lekarom sme sa este nedohodli, ci su dvoj alebo jednovajecne, lebo sice maju vsetko oddelene a nemaju spolocnu ani placentu ale asi v 30% takychto pripadov to mozu byt aj jednovajecne dvojcata...aj ked v kazdej prirucke pisu ze nie...takze uvidime podla pohlavia...brusko zacina vybiehat tak som zvedava ako budem vyzerat na konci :grinning:
20. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko damy :slight_smile:

Zuzi Macko ma moj hlas.A co je to za rasu ked ma kratke nozky? Nasi tiez chodili po posteliach a sedacke,ale ked prislo babo striktny zakaz!!!Zvykli si rychlo a konecne nemam chlpy na obleceni a tak.

Jaber maly je moc krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Vobec nic nestiham Mato je strasne zivy,vsade bordel neupratane, potkynam sa o hracky no hruza

:frowning2: .

Zuzi a kam idete dat strihat hava? U nas je taky salon pre psov a ked sa striha majitel musi prec aby sa za nim netahal a pocuval toho kto striha.Nasa je vyholena na 3mm a je to krasne vyzera ako maly krtko taky hebucky je ten kozusok na dotyk no parada :dizzy_face: :dizzy_face: .
20. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak clovek si vypyta pochvalu a ma ju!! hahahaha

my mame macku a bala som sa, aby Bartikovi nechodila do postielky. ona sa ho ale tak strasne boji, ze ani nevstupuje do izieb, chudatko... a ked place, zdrha kam sa len da. ale som rada, aspon sa onho nemusim v tomto smere bat...
20. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky....
marianeta pes je westík, ideme ho dať strihať u nás v meste, ešte zatiaľ nebol teraz pôjde prvý krát takže neviem ako to prebieha, ale bere ho manžel ja radšej nie, mne by ho bolo lúto keby tam kňučal :wink:

dnes som si zas merala tlak chvala bohu je ok, ale už dopredu som z toho nervozna, že si musím zmeriať a keď si konečne zmeriam hodinu som ešte nervózna, že aké hodnoty som namerala, dúfam, že nebudem musieť ísť do nemocnice...
20. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi , to je blbe.... mavas vysoky tlak bezne? myslela som, ze len raz sa ti to stalo..
20. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
len teraz, doteraz som mala v pohode vždy tak 130/65 a teraz zas 135/76 ale lekár hovoril nech si dávam pozor na ten dolný ten nemôže skočiť nad 85 a ak áno tak hneď nemocnica, uf tak to nechceeem...
20. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaberko, strašně moc moc moc gratuluju a přeju hodně zdravíčka!!!Jak to zvládáš?Přidej nějaký fotečky, ať se podíváme na fešáka..
Musím si vás tady dočíst, jen jsem sem narychlo vběhla, právě jestli nenepsala Jaber - byla jsem hrozně zvědavá :grinning: Frčim spát, malá konečně spí.. tak snad bude spinkat dlouho :sunglasses:
21. dub 2009 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, fotečky už jsou :grinning: :grinning: Už jsem asi unavená, vůbec jsem je tam neviděla :grinning:
21. dub 2009 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Jaberko, ten je hezoučkej.. koukám, že je taky hodně vlasatej, jako naše Lilinka :grinning:
21. dub 2009 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabera aj my mame macku no ja ju nemam rada ma respekt a do detskej a obyvky ma zakazane chodit.. ked som sama doma ani hore nepride..

a evuse sa kde stratila?
21. dub 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mirun!!!!!!
uz som ta tu postradala a evinu som tu tiez este nevidela. no, vlasov ma Bartik teda na rozdavanie a zacal robit taku vec, ze si chyti do ruky hrst vlasov a taha, az kym sa nerozplace. dufam, ze je to len omyl, ze nebude nejaky masochista hahaha.
lilinku uz som tiez ocumovala,je strasne zlata, ake su rozkosne tie holcicky, asi to nevydrzim a pokusime sa poridit Bartikovi sestricku. ja som na tie dievcatka taka zatazena....

kacka, to ja nasu macku mam velmi rada, len teraz mam strach o maleho, ale myslim, ze viac sa boji ona, takze v pohode....
22. dub 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabera pozeram si zahranicie - ja nemecko. ty?
no nasa macka - ci skor muzova sa boji mna ma taky respekt ze ani hore nepride ked som doma.. ci skor len wc a najest sa ale aj tie casy jej koncia ked tu bude sophie tak vsetko ide dole k babke..
ja sa bojim aby mi neskocila do dcerky lebo do babky zvykne zarypnut a nenavidim ked mame vsade chlpov.. a to nevravim o psoch mojej svokry.. - este horsie :angry: a ze 9mesiac tehu a behaj kvoli jej zvieratkam kazdy den s vysavacom ale nespyta sa ze ci mi netreba pomoct.. :unamused:
22. dub 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacka ja som tiez v nemecku....

tak vies, ja som stara mackarka, mam macky od 10. rokov. mam ich fakt rada. neboj, ona babu nic neurobi, co sa tyka skrabnutia, len by si mohla chciet k nemu lahnut a to neni dobre, lebo by ho mohla zalahnut.
22. dub 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj, baby, neviete nieco o petrach??? a o jej malom? nestiham to docitat a neviem ako sa maju...
22. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak ja jsem lepila v loznici tapetu a dopadlo to dobre :grinning: :grinning:
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=225855&vDeleteImageID=1998631&vReferer=

jinak s tou vodou..me praskla vecer a jak jsem chodila porad tekla..ze jsem do porodky musela met vlozku a rucnik mezi nohama :grinning: :grinning: :grinning: jinak by bylo cele auto mokre a i v porodce me tekla trosku..dr.me rikal ze pomalu potece az do porodu..no pak uz me tekla aj krev..fuj.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej, adel, ale velice pekne ste to prerobili. a nechas uz maleho spinkat sameho v izbe? alebo je pri vas v spalni?
22. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabera ja som 20km od kaiserslauternu a 70km od mannheimu..
22. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacka ja vo vychodnom, kusok od lipska.......
22. dub 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky,chcem sa vás spýtať,kedy sa vám začalo tak ťažšie hýbať?Ja som v 22tt a keď chodím,bolia ma kríže a pichá ma dolu pod podbruškom /tam je lonová kosť,neviete?/,trúfam si iba na krátke trasy,lebo som z chodenia unavená a taká ťažká :frowning2: ,aj vy ste sa tak cítili?Brucho mám vééliké,lebo ešte pred tehu som mala dosť sadla-všetci si mysleli už vtedy,že som tehu :sweat_smile: Je to normálne,aby som už v 6.mesiaci bola takáto ťažkopádna? :confused: Ďakujem za radu.
22. dub 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky.mnoo dnes som bola na prvom uzv a vsetko je v poriadku len som si zabudla pytat fotku maleho ale pocula som bublinkine srdiecko tak ju volam aj ked neviem co to bude ale velmi sa tesim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..
jaber..petan uz spinka asi tyden sam ale mam dane chuvy kdyby neco

deborah..ja jsem se hur hybala az tak v pul osmeho pac ja jsem porad zvracela a tak kdyz jsem se vdavala ve 20tt tak na me nic nebylo poznat a byla jsem hubenejsi jak pred tehu..ale teda klobouk dolu.4te dite?,....to me uz prijde moc :confused:
22. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cavte kocky!

Adel moc peknu izbietku si Petkovy urobila :dizzy_face: .

Tak ako sa vam dari s babatkami MIrun ,Jaber,Evuse?
Ja som buvala u mamci bo isla aj so segrou do Polska tak som varovala neter.
Uapt dve decka to bola fuska,lebo neter sama nezaspi iba ak pri nej niekto lezi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,a Matko tiez sam nezaspi a treba ho hojdat na rukach.
Vobec som sa nevyspala,lebo maly sa furt mrvil a Emma kricala zo sna mama -mama.
No bohova noc,taku som uz davno nemala :grinning: .

Debor tiez klobuk dole 4 dieta... :confused: Asi to bude tym,ze mas toho dost,behat okolo troch deti a stvrte nosit ani sa necudujem ze ta vsetko boli.
Hlavu hore, ja som v 6 mesiaci tiez bola ako metrak zemiakov s ktorym sa neda hnut a vsetko ma bolelo. :grinning: .

Zuzi potom hod foto Macka ako ho ostrihali.
23. dub 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek