• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

5. ledna 2017 
@domca89 ja viem uz si písala, iba ti píšem, ze by som ja išla na pn-ku :slight_smile:
15. bře 2014 v 15:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 doktorku myslíš gynekologicku? ak ano tak skús obvodnú. mna vypísala obvodná :slight_smile:
15. bře 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 ahoj, no já osobně si myslím, že řízení kamionu byť i přes den natož pak v noci není zrovna práce vhodná pro těhotnou ženu...vždyť to tam musí i drncat, každý pracovní den, x hodin, to myslím, že pro bříško není nic moc....a teda pak i ten spánek v noci mi přijde důležitý.
Pokusila bych se s doktory domluvit na nemocenské, spousta těhotných je na rizikovém těhotenství z důvodu nevhodné práce, ačkoliv těhotenství probíhá bez problémů.
15. bře 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vandik83 @ynett No řídím max 4h v noci a pak mám pauzu, ale i tak když jedu domů jsem dost utahaná a přes den se mi blbě spí a spím max 4-5h. Ale po tom 25.3. si neschopenku u doktorky vydupu.
16. bře 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ideme na gyndu drzte palčeky :slight_smile: nech sa mimi ukase a nech je všetko ok :slight_smile:
17. bře 2014 ve 13:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inngrid tak ako ste dopadli? už viete čo čakáš?:slight_smile:
18. bře 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ynett moja vies čo aj dobre aj zle - dobre ze mimi je ok všetko v poriadku zle ze stale nevieme čo čakam :slight_smile:
dalšia kontrola o 3tt to uz by mal byt aj 3d utz tak snááááááááád sa dočkáme ale nenormalne sa hanbi :slight_smile:
18. bře 2014 ve 14:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ynett moj ocino si mysli, ze si vymyslam :slight_smile: ze nevieme
18. bře 2014 ve 14:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inngrid hlavne že je bábo oka:slight_smile: no náš sa určite strašne hanbí lebo vždy ked chce lekár pozrieť tváričku aby som mala fotecku tak tam mám nožičky a ručičky, takže prd z toho :grinning:
čo sa týka pohlavia, tak ja som to mala zistené z amnio a odvtedy sa stále ukazuje, ale osobne si myslím, že keby sme to nemali zistené tak by nás napínal :grinning: :slight_smile:
18. bře 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ynett tak hej mne zase všetci hovoria ze to bude baba lebo ze sa hanbí :slight_smile: ja si myslim, ze to bude chlapec a hrá sa tam so šulinom :slight_smile: tak babo rad ale podla čínskeho mi to vychadza na babu :slight_smile: ale ja verím v chlapa :slight_smile:
18. bře 2014 ve 14:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inngrid a iné znaky? na mna uplne platí že som pribrala len na bruchu, mám ho špicaté a že vraj som opeknela. takže všetko znaky na chlapa. :grinning:
18. bře 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ynett ja zatial som tiez pribrala len na bruchu ostatné neviem posudniť som len 22tt :slight_smile:
18. bře 2014 v 16:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ynett ved mám zatial +2kg :slight_smile: len brucho mi narastlo
18. bře 2014 v 16:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inngrid no tak už ti nič inšie nezostáva len čakať a kupovať neutrálne veci :wink:
18. bře 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ynett tak tak čo mi iné ostava som vydaná na pospas čakaniu budem dlhdoobá čakatelka :slight_smile:
18. bře 2014 v 16:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inngrid neboj o cca 18 tt už budeš naisto vedieť :wink:
18. bře 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ynett aj skôr inak dnes mám 130 ak odpočtíam tych 14 dní tak 116 dní do pôrodu :slight_smile:
18. bře 2014 v 16:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inngrid utečie to ako voda :slight_smile:
18. bře 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ynett dufam moja dufam, lebo ja mam pocit ze sa mi to taha ako sopel :slight_smile:
ako si pokročila budeš latkovať? som premyšlala či neist na nejaké školenie - prednášku o latkovaní v bA hm? stihame?
18. bře 2014 v 19:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inngrid presne viem ako sa cítiš, mne sa to stráááááášne vlečie. doma som od 01.10.2013 tak si to vieš asi predstaviť :slight_smile:
určite látkovať budem a skúsim aj bezplienkovú komunikačnú metodu :wink:
no s prednáškou to ja mám ťažké kedže som na rizikovom a mám len veľmi obmedzené vychádzaky :unamused:
18. bře 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte baby, prepacte, ze sa sem takto vtieram, ale kedze moje tehu pomalicky konci, chcem sa "zbavit" par veci za smiesne ceny, v tehu som nosila velkost 42-44-46.....tuniky su 44-46 elasticke vo vybornom stave....gate su 42-44, ako ktore.....pokukajte a v pripade zaujmu sa urcite dohodneme :slight_smile: a drzim vsetkym palce, aj som rozmyslala, ze sa k vam pridam, ale nemala som casu velmi pisat :(
19. bře 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte dievcata! po dlhsej odmlke sa opat hlasim. Lezala som doma so zapalom priedusiek a s teplotami. Teraz uz som chvalabohu fit, nastastie som sa z toho dostala bez ATB, kedze mi ani velmi nemohla dr. ziadne predpisat. Dufam, ze aj mimi sa ma dobre, kontrolu mam az o tyzden v piatok. Vyzera, ze sa trocha posunulo, lebo uz tyzden chodim v noci max. 3x na wc, sice este nic nie je vidno, ale mam pocit takeho plneho podbruska, takze sa uz pekne roztahuje potvorka mala :slight_smile:
19. bře 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hojte, já očividně přidávám je deptající příspěvky. Takže teď mám navrch 8 kilo, takže mám 183/118kg. Doktorka je v šoku.....neustále řeší jestli mám otoky (nemám). A že dítě bude určo malé, když jsem tlustá.....atd. Tentokrát jsem jí utřela s tím, že malý se narodil o měsíc dřív a měl 48cm/3,2kg...... ona na to, že to byla určitě chyba výpočtu......počítala to ona. Takže zase jsem dodrbaná.

Otázka: Je tady někdo takový hroch jako já, bez obtíží.....ale pořád ho mudr. děsí?
19. bře 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děvčata, dlouho jsem tu nebyla.
Jestli má některá zájem, prodám dvě úplně nové nenošené kojící podprsenky velikost 95E. Nyní jsem bohužel nemohla využít a když se snad příště zadaří, tak doufám, že budu potřebovat menší velikost.
Jinak pro ty, které ví jak jsem za celé těhotenství nepřibrala, tak dva týdny po porodu mám dole -9kg. Takže z původních 94kg před těhotenstvím je to nyní pro mně celkem úžasných 85kg a plánuji hubnout dál.
Všem vám přeji spokojené těhulkování a šťastná a zdravá miminka.
koukám, že ten druhý obrázek je malinký, tak přidávám odkaz: http://www.bonprix.cz/style/kojici-podprsenka-s-kosticemi-29944925/?catalogueNumber=975562&category=1214&type=image&return=ref
19. bře 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ejdzi super že už si oka aj bez antibiotik:slight_smile: my s partnerom sme tiež v cca tvojom týždni začali badať že podbruško vyzerá už inak a je vyplnené, nie je to ten typický tuk :wink:
19. bře 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeypet ahoj, tak aspon jedna pozitívna vec z toho všetkého. držím palce aby sa ti zadarilo v chudnutí a čo najskôr si sa k nám opäť pridala ako tehulka :slight_smile:
19. bře 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kocka5 jaaa:slight_smile: :slight_smile: mam 173 cm a momentalne 109kg.. a termin mam na zacatku cervna, doktorka mi na vahu nerekla vubec nic, je zvykla jeste asi na horsi jak jsem nekdy v cekarne videla:slight_smile: kazdy je nejaky no co:wink: vubec si tech komentaru od ni nevsimej, u prvni male jsem sla rodit s 26 kg navic, mela jsem 123kg byla jsem sama voda to nikdo neresil, po sestinedeli jsem mela dole 18 kg a neslo to na me ani videt, jen n obliceji:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , jo a prvni dcerka se narodila 40+5tt a mela 3310g a 51 cm takze ukazkove:wink: a ted pribiram pomaleji-mozna tim ze uz neberu zadne vitaminy pro tehotne, tezko rict cim to je ze nekdy nabirame i ze vzduchu a nekdo se cpe a nenabere nic... nic si z toho nedelej, tehotna jsi 9 mesicu,hubnout muzes zbytek zivota:wink: hlavn ze jsi v poradku a mimi taky:wink:
19. bře 2014 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@honeypet nepribratie bolo cielene alebo to tak prislo samo od seba?
Moje paleo predsavzatia su uz v prdeli, tyzden jem najmä bagetu s maslom, sunkou a syrom. :slight_smile:
Zelenina mi ide na chut minimálne, este tak ovocko mi chutí. No proste šéfuje tu niekto iný ako ja. :grinning: ale zas sladkosti mi vôbec nechýbajú. Je to funny, ako radikálne sa mi menia chute.
19. bře 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ammellia cílené to nebylo, prostě jsem zhubla.
19. bře 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přišla jsem se za vámi podívat a zeptat se.. Jak jste na tom s bříškama při těch kilech na víc,kdy se vám začli pořádně rýsovat. Já mám teda normálně bříška řekla bych ,,dvě",teď jsem cca v polovině pátého měsíce a nemůžu se dočkat,až budu mít bříško krásně zřetelné a kulaťoučké :slight_smile:
19. bře 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek