Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

ynett
27. bře 2014

@wimisci dakujem 🙂 už som sa s tým zmierila🙂
najhoršie to bolo v zime, ani na vychádzky sa mi nechcelo, teraz je to oveľa lepšie ked svieti slniečko, tak vybehnem na chvílu von a hned je den krajší.
Ešteže máme chápavých chlapov🙂

ladycssie
27. bře 2014

Ahojky maminy jsem 11+5 a nemam zadny priznaky ale vadi mi spat na brise myslite ze je to tim spekem vsechny tehotny kamardky jsem hubenouri jo a je mozny ze citim kdyz lezim na zadech bublinky nebo kdyz mi manzel klepe na bricho a povida si s nim neni to brzo?

ynett
27. bře 2014

@ladycssie na cítenie bábatka je ešte skoro, babenko ma teraz tak 6 cm a má tam veľa miesta, takže to budú skôr črevá 😉
čo sa týka ležania na bruchu tak to neviem, ale ja napr. nemôžem ležať na chrbte lebo mám pocit že malého tlačím, lebo začne kopať, takže u mna je to skôr psychického charakteru😀 ak sa prevrátim na chrbát tak sa hned obraciam na bok🙂

domca89
27. bře 2014

@ladycssie Na povídání brzo není, taky si s mimčem povídám a to jsem 9+3. A spaní na břiše není špekem, nejsme žádný hubeňour a na břiše můžu spát jak kdy, někdy mě jako by břicho tlačí a neusnu a jindy mi to nevadí.

ladycssie
27. bře 2014

To ja nevim jak spat na brise mi to vadi na boku to nevydrzim mno a na zadech me zase berou neumim si predstavit az budu mit bricho velky 🙂 to asi budu spat ve stoje 😀

ladycssie
27. bře 2014

@domca89 prene tak nekdy se to neda :(

wimisci
27. bře 2014

@ladycssie tak ja zas na bříšku vůbec nespim, vadi mi to, i když lehnu na pravy bok tak neni to ono :D na levem to je prostě nej, a co se tyka kopani , taky jsem už pocitěla včera take bublinky nebo kdyby mi tam se něco odrazilo, sice je ještě brzo usuzovat že to bylo miminko ale taký se už pomaličku hybe že jo 🙂

wimisci
27. bře 2014

@ynett no to je pravda :D Chudaci co všechno musí vydržet :D

domca89
27. bře 2014

@wimisci @ladycssie Holky taky vás trápí nevolnosti?

ladycssie
27. bře 2014

Ja kdyz jsem byla na ultrazvuku v 8+4 tak mimo se uz hybalo ale malinko mno a kdyz jsem byla ted naposled v 10+5 tak dalo pekdy rodeo dokrot do nej stouch aby se otocil a on na nas ukazal pesti tak to me pobavilo jsem rikala nojo celej/la tatinek 🙂 no neni krasnej mimisek 🙂. Doufam ze je to chlapak 🙂

ladycssie
27. bře 2014

@domca89 prave ze ja ani nevim ze jsem tehotna kdyby mi kapku nevyrostly prsa a malicko brisko tak ani nic nespozoruju jsem asi jedna z tech stastnejsich co nezvraci ale ma to jiste nevyhody pribrala jsem uz 6kg a to jsem ve 3 mesici 😖 🙂 ale ten zivutek za to stoji 🙂

wimisci
27. bře 2014

@domca89 a jak :( fujky.... už se těším na ten den když se vzbudím a bude mi dobře :D

domca89
27. bře 2014

@wimisci Vítej v klubu. Mě už je zle 3týden. Je to hrozný, nejhorší je, že pracuju v noci, spím na etapy, tudíž ráno mám 3x denně a to je peklo. Už se těším až budu doma a spát jen jednou denně.

@ladycssie To buď ráda, bříško přes moje špeky vidět není, ale prsa, zvracení, nevolnosti a krom jídla nezabírá nic. Když nejsem najedená je zle, takže já jsem v 10.týden a nahoře mám 4kg.

wimisci
27. bře 2014

@ladycssie Tak to je špuntik maličky hlavně ať je zdravučky 🙂... Taký jsem si říkala že střeva mi nikdy takové divne pocity nevydavali (nebo jak to mám spravně popsat) :D že to bude maličky , a taký bych si přala kluka 🙂

wimisci
27. bře 2014

@domca89 @ladycssie Holky taký trpite třeba hlady, dam příklad chlap vstava kolem 5 do prace no a já s nim samozřejmě na zachod na malou :D a jak lehnu zpatky tak taký hlad mám z ničeho nic že bych i snědla buvola :D:D

domca89
27. bře 2014

@wimisci jo a když se nenajím, ihned, je 100% jistota zvracení

ladycssie
27. bře 2014

@wimisci souhlas muj chlap vztava vpul sesty ja samozdtejme s nim na malou 🙂 no a pak na cumendu do lednice jen jestly tam nahodou neco nepribylo prez noc mno pak neco strcim do pusi maliho a jdu jeste spat 🙂.

wimisci
27. bře 2014

@domca89 jo přesně tak ... Tak nejsem sama co trpi hlady hned jak otevřu oči :D Pak jakk mám už bříško tak se bojim aby miminko rostlo jak ma ať neni velké , třeba moje segra porodila neteř z vahou 4kg :( a to já nechci :(

ladycssie
27. bře 2014

@domca89 jo a jinak brisko mi narostlo diky spekum tlaci mi je to dopredu 🙂

ynett
27. bře 2014

@ladycssie jú jaké krásne mimčo😀 ja mám fotečku z 12tt a ja už som tam videla guľky i ked mi to nikdo neveril a je to chlapec😀

ynett
27. bře 2014

@wimisci mám dni kedy som strašne hladná, najem sa a za pol hodinu jem znova a potom zasa. 🙂

domca89
27. bře 2014

@ynett to budu mít celý těhotenství? Já musím mít furt s sebou něco k jídlu, jinak jak dostanu hlad, hned zvracím.

ladycssie
27. bře 2014

@ynett dekuju 🙂 mno doktor rikal e by to uz maliko videt bylo a mimik se nechtel otocit i kdyz do nej stouch 🙂 tk uvidime na dalsi kontrole tam du az v 16tt

ynett
27. bře 2014

@domca89 no možno ano, ja to mám celý čas ale nie každý den🙂 proste niekedy neviem čo by som zožrala a furt do seba niečo cpem. ine dni zas nie🙂

ynett
27. bře 2014

@ladycssie to sa možno už ukáže ked budete mať šťastie🙂 ten náš zasa ani za svet nechce ukázať tváričku, furt si ju chráni. Sa stavím, že keby sme nemali pohlavie potvrdené DNA tak neukáže ani to😀
kuk na foto, ja som tam vždy videla guľky😀

domca89
27. bře 2014

@ladycssie @ynett Holky to já mám teprve mimíska, koukejte...

ynett
27. bře 2014

@domca89 fazuľka🙂 neboj čoskoro to bude hotové babatko🙂

domca89
27. bře 2014

@ynett Jj už se těším, hele byla jsem hrozně překvapená jen z toho, že za dva týdny ze 4mm vyrostl na 2,5cm, takže je to šikulka. A doufám, že už to bude jen lepší a lepší.

ladycssie
27. bře 2014

@ynett no uzasny jak se nastavuje ten nas ani prd a kulky tam jsou videt 🙂. Je to uzasny co dokazem ze 🙂 nadherny miminecko 🙂

ladycssie
27. bře 2014

@domca89 jee fazolicka taky jsem mela a pak jsem sla v 10+5 a tam mi udelaly tu fotku je to mazec jak rychle rostou 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru