• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

10. března 2017 
@inngrid Ne nechodim Dr. mě necha na cele těho doma, tu praci malo kdo zvlada normalně a žensky občas odpadavali na tož já těhulka bych to asi nedala a stat 7,5 hod. v kuse :(
31. bře 2014 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inngrid veru blíži, dnes som bola na poradni, už mi dal lístok na materskú dovolenku a o dva týždne idem k nemu na poslednú poradnu, potom už len do nemocnice:slight_smile:
no zatiaľ som nejako nepostúpila, s mamkou maturujeme nad strihom k nohavičkovým plienkam, snád to tento týžden ušijeme a podľa toho sa uvidí, či pošijeme aj ostatné alebo budem kupovať:grinning:
31. bře 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wimisci A co jsi dělala za práci?
31. bře 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 Pozice - Dělnice, v Sony město Plzeň ;)
31. bře 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wimisci Tak to jo...
31. bře 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky berete nějaké šumaky např.: vapnik nebo vitaminy?
31. bře 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wimisci ja jsem brala jen femibion a ted uz nic spis se snazim to doplnit prirodni cestou :slight_smile:
31. bře 2014 v 16:55  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wimisci tak dobre ak si uznala ze toto je lepšie tak potom súhlas :slight_smile:
31. bře 2014 v 17:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ynett jééééééééééj a vies šiť? super uši aj pre mna vkladačky :slight_smile: počuj a kde budeš nakoniec rodiť?
31. bře 2014 v 17:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wimisci šumivé vitamin sa moc v tehu nedoporučujú ak chceš tak radšej normal pirulky :slight_smile: a ja som brala prvý trimester iba kyselinu listovú a vapnik - povedala som si ze si denne dam nejaké bielkoviny takze bud pohar mlieka na večeru aelbo jogurt biely alebo kysla smotana cez den alebo acidko proste nejaká bielkovina musela byt a stači mi zatial ziadne problem nemame :slight_smile:
31. bře 2014 v 17:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wimisci ja beriem Prenatal od Jamiensonu. Ja som citlivá na svoje zuby takže doplnam zásoby ako sa dá:slight_smile: a kedže mám povolené len nízkotučné mlieko a syry čo nemajú v sebe žiadne calcium tak doplnam umelo:grinning: plus lekár mi hovoril že kyselinu listovú treba stále brať. tak pokračujem:slight_smile: a budem pokračovať aj po pôrode kedže plánujem dojčiť.
31. bře 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wimisci ale nie sú to šumáky. sú to tabletky.
31. bře 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inngrid no však práve to že neviem:grinning: spolieham na maminu. :slight_smile:
31. bře 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inngrid aha to jsem nevedela ze se to nedoporucuje, no a tu kyselinu najdu kde? :slight_smile: mozna trapna otazka :( ale vsude se pise na netu neco jineho :( nějake potravinu bezne dostupne :D
1. dub 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wimisci bud v tabletách - Femibion. Alebo v potravinách. Kopírujem:
"Nájdeme ju v mnohých druhoch zeleniny (listová zelenina, paradajky, pór, špenát, brokolica, karfiol a ďalšie). Dostatočnými zásobárňami tejto cennej látky sú okrem toho aj celozrnná múka a výrobky z nej, rôzne obilniny, na kyselinu listovú sú bohaté aj kvasnice, oriešky a olejnaté semená.

Nájdeme ju tiež v pečienke, žĺtku či strukovinách a niektorých druhoch ovocia (banány, čučoriedky, maliny)."
1. dub 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ynett Děkuji :slight_smile: Jinak dobré ranko :p
1. dub 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wimisci dobré ránko:slight_smile:
1. dub 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, ak môžem pridám sa k vám znova takto pred 5 rokmi som bola zavisláčka v tejto téme. skúsim poprečítať pár stránok dozadu nech som v obraze :slight_smile:
1. dub 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahojte... pridavam sa k vam :slight_smile: rozmerove predpoklady splnam... :grinning: som v 5tt, vcera som bola na sone, este nebolo nic vidiet, len zvacsenu maternicu a nejaky zahadny tien.. ale tehu test aj odber krvi vsetko potvrdili... v pondelok ma caka opat sono, takze dufam, ze vsetko bude ako ma byt
1. dub 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evita123 Držim palečky aby bylo všechno v pořádku :slight_smile:
1. dub 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wimisci dakujem ti :slight_smile:
1. dub 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poraďte mi co na nespavost?
1. dub 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 vyskusaj teple mlieko s medom.. le to taky recept starych mam, nezarucujem, ze to pomoze, ale skusit to mozes
1. dub 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita123 Děkuju, hned ráno to zkusím...
1. dub 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 praveze to treba pit pred spanim.... a malo by sa ti lahsie zaspavat
1. dub 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 teraz som si v tvojom profilepozrela, ze robis nocne, tak potom to naozaj vypi rano, ked si pojdes lahnut
1. dub 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ynett ja mam tiez ten prenatal ale kupila som si ho tak dva tyzdne dozadu doteraz som brala v prvom trimestri kyselinu listovu a v druhom som papala rozne veci ked uz mi islo nieco jest a v tretom trimestri som nabehla na prenatal +dah kyselina ta je dobra na zrak..tak dufam, ze krpana ma vsetko co potrebuje.. a zvlast berem magnezko tablety na tvrdnutie bruska
1. dub 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita123 ja ked som si dala vecer mlieko tak som nevedela zaspat totalne ma to zahlienilo :confounded:
1. dub 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@7danka7 to ma mrzi, ale zvykne sa to hovorit, ze na tazkosti so spankom je dobre teple mlieko a med.. kazdy clovek je iny, preto to na kazdeho nemusi fungovat
1. dub 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita123 ved prave ja som si to tiez v dobrom umysle dala ze budem spat ako babatko a prd z toho :grinning:
mne napriklad pomohlo ked som si od draheho upila trosku pivka.. to som hned spala jak dudek :grinning:
1. dub 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek