• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

5. ledna 2017 
@mentolka12 ale kasne ja som otehotnela na prvy raz ....je to aj o psychickej pohode
12. kvě 2014 v 19:10  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojj děvčátka, děkuju za podporu. Tu příšernou brču cukrovou jsem vypila, bylo to nedobrý, bléééé. První hodinu po jsem byla v poho, ale pak se mi udělao špatně, tak jsem šla za sestřičkou a ta mě hned uložila na lehátko, kde jsem přečkala druhou hodinu. Zítra budou posílat moje výsledky mojí mudr, tak jsem jako na trní...
12. kvě 2014 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pt1981 mna to caka buduci tyzden, ale ja uz idem pre istotu druhykrat. Mne nastastie vysledky povedali hned v ten den. Tak drzim palce nech mas vsetko OK :slight_smile:
13. kvě 2014 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem holky dneska zjistila, že za prvních 16tt jsem nepřibrala ani deko. :wink: No ale je mi úplně jasný, že tím to pro mě hasne a teď už to poletí nahoru raketovou rychlostí.
13. kvě 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 moze aj nemusi ja priberam pomalicky do teraz 3kila ale uz to pomaly prestavam riesit :slight_smile:
13. kvě 2014 v 08:17  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pt1981 kazdy dnom je to lepsie. Pomalicky po malych krockoch sa to lepsi. Maly je v oka. Akurat stale nemam mliecko tak musi byt na umelom. Snad doma sa mi to podari rozkojit:slight_smile:
13. kvě 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
13. kvě 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentina32 No já do teď právě ani gram. Tak si říkám, že to už musí každou chvíli přijít, protože prďolka se pěkně začíná mamince boulit. :slight_smile:
13. kvě 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inngrid dakujem :slight_smile: nastastie sa mi nestikutalo ale malemu uz dvakrat :grinning: no v nemocke musim byt dlhych 6 dni :frowning2: ide ma picnut. Do stvrtka musime vydrzat.
13. kvě 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ejdzi dakujeme. Veru dalsiu poradnu som uz nestihla hihi
13. kvě 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ynett moc gratulujem k Adamkovi..rýchlo sa zotav :slight_smile:
13. kvě 2014 v 08:40  •  3 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@satanka1 dakujem:slight_smile:
13. kvě 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas cervicek:slight_smile:
13. kvě 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@ynett este raz gratulujem k malemu vlasacovi :D
13. kvě 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejdzi jejda a jaktože musíš už podruhé? Jestli myslíš s druhým miminkem, pak tomu rozumím, ale jinak nene :frowning2: . Držím pěsti, ať je vše dobré!!! Já jsem si uvědomila, že moje mudr tam dnes není, takže výsledky budu vědět zítra odpoledne....
13. kvě 2014 v 11:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ynett jsem moc ráda, že se daří dobře, alespoň v rámci možností :slight_smile:. Určitě se ti podaří rozkojit, jak budeš v klidu doma. Držím pěsti!!! A Adámek je tááák náááádhernej!!!! Opravdu se vám povedl!!! :sweat_smile: Šikulínek! Opatrujte se oba dva. Už víš, kdy vás pustí domů?
13. kvě 2014 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pt1981 mna poslal doktor niekedy tusim v 16 tyzdni to bolo, ze pre istotu, kedze som mala pvy porod sekciou kvoli vysokemu tlaku a aj teraz na tlak beriem lieky, tak ze keby nahodou, aby sme to odchytili co najskor. Nastastie boli testy v poriadku, akurat ze si to este teda musim teraz zopakovat v 24. tyzdni, ale dalo sa to zvladnut podla mna. Mne ani tak nevadila ta gebuzina ako skor to sedenie 2 hodiny v cakarni. Ja totizto byvam asi 2 minuty odtial, rozmyslam inak, ze skusim presvedcit sestricku, ci by som nemohla ist domov, ze by pre mna manzel dosiel a aj ma doviedol, lebo mne vobec zle nebolo vtedy. Vsak uvidime.
13. kvě 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ynett je moc pěkňoučký!

@domca89 to já trochu přibírám, jsem 18+6, takže zítra už budu mít za sebou celých 19 týdnů a zatím jsem podle doktorské váhy přibrala 1,8 kg.....teď jsem měla nařízený týden klidový režim bez procházek a pohybu, poctivě ležet a hned to bylo během 1 jediného týdně 0,5 kg nahoru.
13. kvě 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejdzi dakujeme:slight_smile:
@pt1981 dakujem. Tiez sa na to spolieham ze doma v klude to pojde lepsie. No mali by ma pustit vo stvrtok.
@vandik83 dakujeme:slight_smile:
13. kvě 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejdzi no pri tom teste sa nesmies hybat. Pohybova aktivita moze narusit vysledky. Preto cloveka nutia tam sediet. Tiez ma islo picnut kedze blizko byvam.
13. kvě 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Adamko je krasnucky :slight_smile:)
13. kvě 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ynett Velka gratulace :slight_smile: Hlavně ať je zdravučky a ty taký :slight_smile:
13. kvě 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejdzi jé, to bys měla bezva, kdybys mohla jít domů! Já jsem to včera probírala s mou sestrou a ta je zároveň sestrou zdravotní. Říkala, že u nich ve špitále třeba i dovolují zapít tu dobrotu obyčejnou vodou, což u nás ne. A taky, že všechny těhulky rovnou uloží do postele a ty dvě hodinky tam můžou prospat nebo jen tak prolenošit... To čekání je katastrofa, to máš pravdu. Já se navíc léčím na panickou úzkost, jak jsem seděla v tom smradlavým špitále s málem vzduchu, hned jsem měla dušnost, což vadí, jelikož mám zároveň i astma... Tak jsem se tam hroutila :grinning:. Budu moc držet pěsti, aby ti ty testy dopadly dobře!!!!
13. kvě 2014 ve 14:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ynett tak to tam tam už vydržíte a ve čt vás pustí a doma to bude lepší.
13. kvě 2014 ve 14:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rencici27
@wimisci dakujeme baby.
13. kvě 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pt1981 aj frajer to hovori:slight_smile: dni mi tu tak nevadia ale tie noci. No uz sa nam to ale krati:slight_smile:
13. kvě 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ynett tak ma napadlo, ze by ked sa nemozem chybat, tak by ma manzel odniesol, ale pri mojej vahe by chudak na mieste asi skolaboval :grinning: :grinning: :grinning: takze si to budem musiet odsediet
13. kvě 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pt1981 dakujem aj ja dufam, ze to bude znova OK.
13. kvě 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ejdzi hihi no tak si treba zohnat nejakeho statneho sanitara :grinning:
13. kvě 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ynett ja ho spapam kráááááááásny adamko malinky chrumkavy boze ako by som ho vybozkavala štastna to maminka :slight_smile:
13. kvě 2014 ve 21:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek