Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

valentina32
12. kvě 2014

@mentolka12 ale kasne ja som otehotnela na prvy raz ....je to aj o psychickej pohode

pt1981
12. kvě 2014

ahojj děvčátka, děkuju za podporu. Tu příšernou brču cukrovou jsem vypila, bylo to nedobrý, bléééé. První hodinu po jsem byla v poho, ale pak se mi udělao špatně, tak jsem šla za sestřičkou a ta mě hned uložila na lehátko, kde jsem přečkala druhou hodinu. Zítra budou posílat moje výsledky mojí mudr, tak jsem jako na trní...

ejdzi
13. kvě 2014

@pt1981 mna to caka buduci tyzden, ale ja uz idem pre istotu druhykrat. Mne nastastie vysledky povedali hned v ten den. Tak drzim palce nech mas vsetko OK 🙂

domca89
13. kvě 2014

Tak jsem holky dneska zjistila, že za prvních 16tt jsem nepřibrala ani deko. 😉 No ale je mi úplně jasný, že tím to pro mě hasne a teď už to poletí nahoru raketovou rychlostí.

valentina32
13. kvě 2014

@domca89 moze aj nemusi ja priberam pomalicky do teraz 3kila ale uz to pomaly prestavam riesit 🙂

ynett
13. kvě 2014

@pt1981 kazdy dnom je to lepsie. Pomalicky po malych krockoch sa to lepsi. Maly je v oka. Akurat stale nemam mliecko tak musi byt na umelom. Snad doma sa mi to podari rozkojit🙂

ynett
13. kvě 2014

@valentina32 dakujem 🙂

domca89
13. kvě 2014

@valentina32 No já do teď právě ani gram. Tak si říkám, že to už musí každou chvíli přijít, protože prďolka se pěkně začíná mamince boulit. 🙂

ynett
13. kvě 2014

@inngrid dakujem 🙂 nastastie sa mi nestikutalo ale malemu uz dvakrat 😀 no v nemocke musim byt dlhych 6 dni ☹ ide ma picnut. Do stvrtka musime vydrzat.

ynett
13. kvě 2014

@ejdzi dakujeme. Veru dalsiu poradnu som uz nestihla hihi

satanka1
13. kvě 2014

@ynett moc gratulujem k Adamkovi..rýchlo sa zotav 🙂

ynett
13. kvě 2014

@satanka1 dakujem🙂

ynett
13. kvě 2014

Nas cervicek🙂

ejdzi
13. kvě 2014

@ynett este raz gratulujem k malemu vlasacovi :D

pt1981
13. kvě 2014

@ejdzi jejda a jaktože musíš už podruhé? Jestli myslíš s druhým miminkem, pak tomu rozumím, ale jinak nene ☹ . Držím pěsti, ať je vše dobré!!! Já jsem si uvědomila, že moje mudr tam dnes není, takže výsledky budu vědět zítra odpoledne....

pt1981
13. kvě 2014

@ynett jsem moc ráda, že se daří dobře, alespoň v rámci možností 🙂. Určitě se ti podaří rozkojit, jak budeš v klidu doma. Držím pěsti!!! A Adámek je tááák náááádhernej!!!! Opravdu se vám povedl!!! 😅 Šikulínek! Opatrujte se oba dva. Už víš, kdy vás pustí domů?

ejdzi
13. kvě 2014

@pt1981 mna poslal doktor niekedy tusim v 16 tyzdni to bolo, ze pre istotu, kedze som mala pvy porod sekciou kvoli vysokemu tlaku a aj teraz na tlak beriem lieky, tak ze keby nahodou, aby sme to odchytili co najskor. Nastastie boli testy v poriadku, akurat ze si to este teda musim teraz zopakovat v 24. tyzdni, ale dalo sa to zvladnut podla mna. Mne ani tak nevadila ta gebuzina ako skor to sedenie 2 hodiny v cakarni. Ja totizto byvam asi 2 minuty odtial, rozmyslam inak, ze skusim presvedcit sestricku, ci by som nemohla ist domov, ze by pre mna manzel dosiel a aj ma doviedol, lebo mne vobec zle nebolo vtedy. Vsak uvidime.

vandik83
13. kvě 2014

@ynett je moc pěkňoučký!

@domca89 to já trochu přibírám, jsem 18+6, takže zítra už budu mít za sebou celých 19 týdnů a zatím jsem podle doktorské váhy přibrala 1,8 kg.....teď jsem měla nařízený týden klidový režim bez procházek a pohybu, poctivě ležet a hned to bylo během 1 jediného týdně 0,5 kg nahoru.

ynett
13. kvě 2014

@ejdzi dakujeme🙂
@pt1981 dakujem. Tiez sa na to spolieham ze doma v klude to pojde lepsie. No mali by ma pustit vo stvrtok.
@vandik83 dakujeme🙂

ynett
13. kvě 2014

@ejdzi no pri tom teste sa nesmies hybat. Pohybova aktivita moze narusit vysledky. Preto cloveka nutia tam sediet. Tiez ma islo picnut kedze blizko byvam.

rencici27
13. kvě 2014

Ahoj Adamko je krasnucky 🙂)

wimisci
13. kvě 2014

@ynett Velka gratulace 🙂 Hlavně ať je zdravučky a ty taký 🙂

pt1981
13. kvě 2014

@ejdzi jé, to bys měla bezva, kdybys mohla jít domů! Já jsem to včera probírala s mou sestrou a ta je zároveň sestrou zdravotní. Říkala, že u nich ve špitále třeba i dovolují zapít tu dobrotu obyčejnou vodou, což u nás ne. A taky, že všechny těhulky rovnou uloží do postele a ty dvě hodinky tam můžou prospat nebo jen tak prolenošit... To čekání je katastrofa, to máš pravdu. Já se navíc léčím na panickou úzkost, jak jsem seděla v tom smradlavým špitále s málem vzduchu, hned jsem měla dušnost, což vadí, jelikož mám zároveň i astma... Tak jsem se tam hroutila 😀. Budu moc držet pěsti, aby ti ty testy dopadly dobře!!!!

pt1981
13. kvě 2014

@ynett tak to tam tam už vydržíte a ve čt vás pustí a doma to bude lepší.

ynett
13. kvě 2014

@rencici27
@wimisci dakujeme baby.

ynett
13. kvě 2014

@pt1981 aj frajer to hovori🙂 dni mi tu tak nevadia ale tie noci. No uz sa nam to ale krati🙂

ejdzi
13. kvě 2014

@ynett tak ma napadlo, ze by ked sa nemozem chybat, tak by ma manzel odniesol, ale pri mojej vahe by chudak na mieste asi skolaboval 😀 😀 😀 takze si to budem musiet odsediet

ejdzi
13. kvě 2014

@pt1981 dakujem aj ja dufam, ze to bude znova OK.

ynett
13. kvě 2014

@ejdzi hihi no tak si treba zohnat nejakeho statneho sanitara 😀

inngrid
13. kvě 2014

@ynett ja ho spapam kráááááááásny adamko malinky chrumkavy boze ako by som ho vybozkavala štastna to maminka 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru