Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

veri0007
22. kvě 2014

@domca89 to sis ty tak rozhodila vycházky?? Celkem o ničem ne když máš jen 4 hodiny v kuse... Já je mám od 13-19... Ráno pospim a uvařim a odpo trajdám po venku😉

domca89
22. kvě 2014

@pt1981 Já už asi "jen" 5měsíců. ☹

domca89
22. kvě 2014

@veri0007 jj já, přítel se ráno vrací z práce a já občas potřebuju něco zařídit už dopoledne, poštu, obchod atd.

pt1981
22. kvě 2014

@domca89 Zvládneš to...., já jsem taky musela.... Nestresuj se tím a spíš ty vycházky využívej. Já to ze začátku nedělala a je to škoda

domca89
22. kvě 2014

@pt1981 No hele až se oteplý, ohřeje se mi voda v bazénu, tak se tam naložím a nebude o mě ani slechu, ani vidu.

78marcela
22. kvě 2014

@inngrid Tak moc děkuji za odpověď🙂) jinak přeji vše dobré

wimisci
22. kvě 2014

@pt1981 Děkuji moc, no teď po Dr. to čurani nějak se zklidnilo ale pro změnu dneska mě vzbudilo takove popichovani v pupiku ☹ a pak všude pišou jak je to krasné obdobi, jsem asi divna kdyz mě něco pořád picha nebo jsem podražděna a tak no ☹ Občas už lituji svého chlapa co všechno musí semnou vydržet 😀

inngrid
22. kvě 2014

@domca89 ja viem ale mam kamoša čo 4 mesiace vychdázky nemal a ja som 6 mesiacov lezala v posteli ti poviem neni nič horšie na psychiku ako 4 biele steny 🙂 musime si vazit čo mame 🙂

inngrid
22. kvě 2014

@veri0007 nechcem ťa strašiť - len chcem aby si bola opatrná
v tehotenstve zenám s rastucim bruškom a roztahovaním sa svalstava a podobne vzdy môze niečo "pošahať"

inngrid
22. kvě 2014

@78marcela dakujeme 🙂

domca89
22. kvě 2014

@inngrid dobře, dobře, už mlčím a pískám si. 😨

nienna
22. kvě 2014

@domca89 ahoj zaujalo ma to, že sa tiež chystáš doma čvachtať v bazéne. plánuješ si dávať tie tampony namočené v oleji proti infekcii či nejdeš to vôbec riešiť? lebo ja neviem 🙂 či tá infekcia hrozí len na verejných kúpaliskách alebo aj v domácom bazéne....

domca89
22. kvě 2014

@nienna O infekci z koupání slyším prvně, žádné tampony používat nehodlám, šup do vodičky a pak jen klasika důkladná sprcha.

nienna
22. kvě 2014

@domca89 😀 no vidíš, to ja zase len katastrofické scenáre čítam, ako by si tehotné mali dávať pozor v bazénoch a tak....odporúčajú kúpiť v lekárni tampony na kúpanie alebo namočiť do oleja.....ale tiež sa na to asi vyprdnem, moc sa mi tam nechce nič strkať 🙂 jaj už nech je teplá voda, ale to sa asi ešte načakám, je tu dnes síce 30 stupňov ale voda ľadováááá

domca89
22. kvě 2014

@nienna Tak já co jsem teď zkoumala, píšou tam převážně že je to ve veřejných bazénech, přírodních koupalištích a tak a pokud je to bazín doma, stačí pravidelně čistit, chlorovat a po bazénu si dát sprchu.

inngrid
22. kvě 2014

@domca89 ja viem ze je to na psychiku len som sa snazila ti to trošku ulahčit ale ešte ze je mk a máš nás ze ? 🙂

domca89
22. kvě 2014

@inngrid jj snažím se najít nějakou maminu tady v okolí, ale zatím bez úspěchu

inngrid
22. kvě 2014

@domca89 a vy na česko mk nemate tie fotoblogy ze júlovky - oktobrovky po vašom kvetnovky - prosincovky alebo tak ako maminky ktoré su tehu a majú rovnaky termín ze by si si tam nasal maminku v okolí hm? a plus minus rovnaky čas pôrodu?

domca89
22. kvě 2014

@inngrid no zatím se tam nikdo nějak moc neozval. : ☹

ejdzi
22. kvě 2014

@domca89 ja sa zrovna chystam opytat na najblizsej poradni doktora, ci si mozem zaplavat v plaveckom bazene, a urcite teda nechcem ziadne tampony davat, tak som zvedava ci mi dovoli. Ideme v juni na wellnesovy vikend, tak aspon nieco nech z toho mam ked uz do sauny nemozem ani do perliciek :(

domca89
22. kvě 2014

@ejdzi no jako já doma do bazénu budu chodit pravidelně. Hold se jen schladím, dám si sprchu na očistu a převleču se do suchého.

inngrid
22. kvě 2014

@domca89 🙂 neboj ešte nejaké pribudnú tehulky 🙂

domca89
22. kvě 2014

@inngrid no snad

domca89
22. kvě 2014

Holky, proč všichni lžou, že ke konci těhotenství natékají nohy? Já jsem na konci 17tt a jsem ráda, že nazuju ty gumové pantofle a páskové boty mě řežou

valentina32
22. kvě 2014

@domca89 ja mam opuch noch vzdy proste je to tak ja si sem tam dam cajik s perzlenovej vnate a je mi trosku lepsie ....myslim si ze teraz to budeme mat tazke cez leto

pt1981
22. kvě 2014

@wimisci já tě uklidním. Zvracela jsem do půlky šestýho měsíce, čůrat chodím tak 5x za noc, břicho mi v posteli zavazí, tak se stále budím. Kolem pupíku mě taky občas popichuje.... Mám nateklý prsty, Každej den si musím měřit a zapisovat sílu dechu ( skrz astma ), tlak ( kolísavý ) a teď dodržovat těhotenskou dietu , skrz najíté cukrovce.... No a dnes mě celý odpo bolí zub ☹. Ale když mi malá zakope v břiše, tak vím, že tohle všecko zvlááádneme!!! Neboj, jsme silný, vydržíme! Hlavu vzhůru 🙂

domca89
22. kvě 2014

@valentina32 hodně těžké. Myslíte, že to kilo, co jsem teď přibrala, může být jen voda, co mi dělá ty otoky?

valentina32
22. kvě 2014

@domca89 to je jasne ja mam hore 4 kila a nemam pocit aby som pribrala ale stale sa nalievam no nic nejako to musime zvladnut ... 🙂

domca89
22. kvě 2014

@valentina32 tak to už jsem klidnější
Už se těším, až se přítel vrátí

ynett
22. kvě 2014

@inngrid krásne prospievate🙂 teraz bude váha bábatka rapídne narastať🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru