Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

domca89
11. črc 2014

@inngrid A pak příteli říkám kocourku. Jinak tady už bydlí jeho táta Franta a chodí sem pošta jeho bráchovi, Frantovi.Tak proč v tom neudělat ještě větší brajgl s tím, že tu budou dva Honzíkové. 😀 😉

inngrid
12. črc 2014

@domca89 🙂 no dievča máš v tom jasno a inak nozky ako? ja sa posledné 2 dni vytešujem konečne ako sa u nás ochladilo mi konečne odpuchli !!!! 🙂

inngrid
12. črc 2014

5 ....

domca89
12. črc 2014

@inngrid no od chvíle, co mám ty prášky, je to dobrý. Ale ještě aby se mi doléčil ten zánět šlach v kotníku a budu spokojená

pt1981
13. črc 2014

ahoj holky, čtu si vaše problémy s nožkama, jsem na tom stejně... Natíkají mi zespodu šlapky a pak nárty, do toho ruce, že ani neudělám pěst.... Včera jsem se fotila s kamarádkou a když jsem viděla ten můj nateklý obličej... Hrůza a děs! Dnes jsem měla poprvé hodně intenzívní poslíčky, dřív se mi to stalo jen párkrát a zlehka, toto byl mazec... Do toho ještě úplněk a má nespavost, chození na wc.... Super spánek dneska...

inngrid
14. črc 2014

@pt1981
@domca89 ja mam kamaratku porodila pred 2 tt a cele tehu nebula opuchnutá a 2-3 tt pred pôrodom tak opouchla v tvári chuda ze som mala problem spoznat 🙂 tak ja som rada ze len takto 🙂

inngrid
14. črc 2014

3 dni

pt1981
14. črc 2014

@inngrid díky za povzbuzení 🙂, jdu v pá ke své mudr, zkusím se jí zeptat, jestli na to něco není, ale spíš si myslím, že ne, že prostě musíme vydržet 🙂.... A jak se daří tobě, Vidím, že se ti už termín blíží mílovými kroky 🙂

inngrid
14. črc 2014

@pt1981 juuuj uz ti poviem posledné dni otras
ako som zvladala celé tehu tak teraz je to fakt hard
velmi ma uz kope az tak ze to bolí a tlačí ma neskutočné čosi :( tak uz sa neviem dočkat a ked kopne to sa az miknem 🙂 má silu chlapák náš 🙂

pt1981
14. črc 2014

@inngrid jejej, vůbec ti to nezávidím, musí to být náročné. Snaž se hodně odpočívat, dělat si i přes den pauzičky.... Na druhou stranu je dobře, že se tak má čile k světu, zase víš, že je vše v pořádku 🙂. To kopání až do bolesti asi není nic moc... Ono už to pak fakt bolí a tlačí všude.... Já se od dopoledne přemlouvámk žehlení a teprve teď jdu konečně na to... Děs se mnou, fAKT... Opatruj se a broukej malýmu do bříška nějakou hezkou písničku, třeba ho to uklidní a trošku si odpočineš 🙂

domca89
14. črc 2014

@inngrid No tak to nezávidím.

inngrid
15. črc 2014

@pt1981
@domca89 dakujem dievčence - no je akčny niekedy ma kopal tak 4x za den v pravidelnych intervaloch a teraz kazdú hodinku ale hovorím je to tak posledny tt takže sa tešte od 38tt 🙂 a ja uz nič len sedim lezim a ani moc nehcodim lebo ked chodim tlačí ma v pošve jeho hlavička uz mi spadlo brucho 🙂
ale tak zajtra ideme do nemocky štvrtok je náš !!!
2 DNI len nech je všetko v poriadku a rychlo sme doma šup šup 🙂

domca89
15. črc 2014

@inngrid No věřím, že se na to těšíš. Taky už bych chtěla malého u sebe.

ejdzi
15. črc 2014

@inngrid tak tfuj tfuj nech to dobre dopadne! Drz sa!

ynett
16. črc 2014

@inngrid dakujem🙂 a ty ako? stále 2v1?

ynett
16. črc 2014

@inngrid aaa akurát čítam že až zajtra, tak sa držte🙂

evita123
17. črc 2014

Baby, pred 5timi tyzdnami som mala 2 kg navyse od povodnej vahy, takmer 3... a dnes v poradni som bola zas na povodnej vahe... mali ste niektora podobne skusenosti? babo je nastastie v poriadku....

pt1981
17. črc 2014

@evita123 ahojky, nic si z toho nedělej! Oni už si tě i miminko pohlídají. Od začátku mě strašili kapačkama a k dnešnímu datu mám dole 7 kilo a už to prostě nikdo neřeší.... Malá prospívá a mně to rozhodně neuškodí.... Držím ti pěsti

evita123
17. črc 2014

@pt1981 asi potrebujem citat nieco pozitivne, ako si mi napisala, lebo na nete ma vsetko len vystrasilo, ze by to mohla byt napr aj tehotenska cukrovka... dufam, ze nic take.. doktor povedal, ze babo je v norme .. snazim sa mysliet na to a nerobit paniku

pt1981
17. črc 2014

@evita123 na těhotenskou cukrovku je ještě brzo, placenta začne vylučovat inzulin až kolem 25tt, tak je nejdřívější termín, kdy tě pošlou na testy... Do té doby jsem měla dole 5kg oproti původní váze... Glykémie ( po vypití té sladké srajdy ) měla být max. 7,7 a já ji měla 7,9. Dostala jsem červené razítko, glakémie silně zvýšena a byla mi nasazená dieta. Při ní mám dole další 2 kg. Není to žádná hrůza, i kdyby ti ji náhodou našli... Prostě se ovládneš, nedáš si nic, co by ohrozilo miminko. Cukrovka v těhotěnství je nebezpečná tehdy, pokud je neléčená. Chodím co 3 týdny na kontrolu na cukr a ani jednou jsem nepřesáhla ( po jídle ) 6,3.... Taky jsem z toho byla vyděšená, ale když jsem sama v té situaci a vše dodržuju, vím, že je to v pořádku

evita123
17. črc 2014

Dakujem za tvoje slova 🙂 pomohli mi.takze aj ty si chudla v druhom trimestri a si ok. 🙂

kettm
18. črc 2014

Ahoj holky, jak se tu máte, já vůbec nestíhám, jak je léto jsme pořád někde venku🙂

Dneska jsem konečně pokořila svůj cíl v hubnutí a stanovila si další, to by bylo aby ze mě nebyla pěkná baba.-) zatla jsem zuby a holky tak to leze dolů, už mám o 5 méně než před otěhotněním. Jak málo stačí k radosti 😀 mějte se a užívejte léto 😎

domca89
18. črc 2014

@kettm Tak to je super, užívej si to, já před otěhotněním někde zapomněla 35kg a bylo mi báječně. Takže držím palce, nebylo to snadné, taky to šlo jen po kouskách. Ale ten pocit a hrdost byla fantastická. 😉

oktarina
19. črc 2014

Holky neuzila byste nektera na podzim tehu rifle sedebarvy, vel cca 56? Premyslim, zda je vystavit tady na bazarek, koupila jsemje na jare, ze do nich dorostu a ono jak jsou hice, ak nosim jen3/4 kalhoty a na podzim rodim...

ynett
23. črc 2014

Ahojte baby, písala som s @inngrid ako sa má a tak, že jej malého na druhý den museli operovať a jej cisár tiež nedopadol najlepšie. tak prosím myslite na ňu a držte palčoky. všetky vás podzravuje.🙂

domca89
27. črc 2014

Holky nějak se nám to tu zaseklo, ne? Kdepak to vázne?

ejdzi
27. črc 2014

@ynett vdaka za info, ked s nou budes v kontakte tak ju velmi pozdravuj a ze samozrejme drzim vsetky palce.
Ako vy sa ako mate?

ejdzi
27. črc 2014

@domca89 no veru, ja sa tu tiez vyskytujem pomenej, odkedy nechodim do prace, nemam tolko casu vysedavat pri pocitaci 😀 😀 😀
u nas zatial vsetko v poriadku, pomaly sa blizim do finale, vo stvrtok mam poradnu, na poslednej doktor nameral ze mala uz ma riadnych 2500g takze bude to riadna slecna uz od narodenia a jak sa mi to blizi, tak uz zacinam mat aj trocha strach, ale to je asi normalne. Uz mi bude davat teraz papier do nemocnice do poradne, takze sa tam coskoro pojdem pozriet, uvidime co sa tam za sedem rokov zmenilo 🙂 dufam, ze len dobre veci ma tam cakaju 😎

domca89
27. črc 2014

@ejdzi Tak to závidím, taky bych chtěla mít práce, že bych nic nestíhala, ale bohužel. Dokud přítel nedodělá šatnu, nemůžu stěhovat oblečení., tudíž nemůžu vyhodit staré skříně z pokoje a udělat z něj dětský pokojík. Ale na to se nespěchá, nějakou dobu bude u nás v ložnici, ale v postýlce. A výbavičku, krom chůvičky máme vše. 😉 Do porodu ještě zatím čas, ale strach už mám taky. 😖

ynett
28. črc 2014

@ejdzi jasné odkážem🙂
my sme v pohode🙂 Adamko je zlaté dieťa. akurát tie teploty ma ubíjajú. neznáááášam leto😀
konečne sa prešvihol cez 5000 gramov. ale aj tak je to taký môj chudý červíček😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru