Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

libidrozdova
8. pro 2015

@slecnatehulka tak to mám radost a neboj, určitě vše zvládneš = zvládnete 🙂

mosquito
13. pro 2015

Ahoj holky, nevím, do jaké míry je toto téma aktuální, ale zajímalo by mě, jak jste to měly na začátku těhu. Jsem teď 9+3 a dle UTZ v 7tt čekáme dvojčata. Zatím jsem nepřibrala ani deko a bříško mi přijde pořád měkké a špekové. Když vidím fotky ostatních, jsem z toho trošku nervózní. Vím, že každé těhotenství je jiné a na štíhlých maminkách je bříško vidět asi dříve, ale přesto. Přijde mi, že mám pořád jen ten svůj špek. Vážím 88kg. Předem děkuji za vaše názory 🙂

lucikakajik
13. pro 2015

@mosquito Tak to bud uplne v klidu na me tehu nebylo videt,az do 6 mesice:D ,protoze jsem mela prave spek.....zacinala jsem se 70kg jeste v 8 mesici bych to tunikou zakryla🙂 ted jsem v 38 tydnu a teprve vypadam jako tehotna...a pri prvnim tehu to videt nebylo vubec to jsem zacinala na 98 kg a az do porodu bys to nepoznala 🙂

michaela_a
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anakolut
14. pro 2015

@michaela_a Ano, plánuji. Dcera jej měla a nedokážu si to bez dudlíku představit.

mosquito
15. pro 2015

@lucikakajik tak to jsi me nepotesila 😀 radeji bych vypadala tehotna nez spekata 🙂

bobisek90
16. pro 2015

@mosquito ja posleedni tehu zacinalla se 100kg a briskko se rysovalo cca od 13tt 🙂 bylo uz jine, ne muj spek 😀

mosquito
16. pro 2015

@bobisek90 ja uz jsem z toho nervozni, ze to me je porad spekate. Porad si ho mackam a zkousim, jestli je tvrdší. Po těch dvou zamllych se bojim vseho....... S prijde mi beze zmen. Kalhoty tlaci, ale prijde mi, ze jsem jen pribrala vo jsem je nenosila ☹ uz aby byla kontrola. Kouksm, ze jsi take čerstva tehulka 🙂 velka gratulace 🙂

bobisek90
16. pro 2015

@mosquito ano ano, opet cerstve 😀 ty zacatky jsou nejhorsi, kdyz prcka jeste nejde citit 🙂 moji kamosce zaclo brisko rust az ve 20tt a to byla hubena. nic si z toho nedelej, a uzivej si 🙂 za chvilku prekonas to nejhorsi obdobi 😉

monik13
16. pro 2015

Hooolky ja zacinala tehu ze 117 kg nic videt nebylo, az tak kolem 26 tt to uz bylo videt hezky, spek jsem mela velkej, ale tehu brisko bylo nad spekem, tak nebojte videt to urcite bude!! Klidne dam i foto.

mosquito
16. pro 2015

@bobisek90 to mas pravdu. Ja jsem tak nervozní z te dalsi kontroly. Tskmoc si oreju aby uz to konecne dopadlo dobře......

mosquito
16. pro 2015

@monik13 tak ja mam fakt jen spek 😀 no, resim to hlavne proto, ze se moc bojim, aby bylo vse v poradku a konecne prislo miminko na svet.....

monik13
16. pro 2015

@mosquito jsi teprve v 10tt .neboooj bude vse v poradku a za par tydnu budes mit brísko krasny...

lllcy
16. pro 2015

Holky pro srovnání, na začátku těhotenství jsem měla 171 cm a 77 kg.V ukonc. 33 TT mam nahoře 9 kg a váha mimi cca 2,5 kg. Uvidím jak bude po porodu, pak doplnim info. 🙂

michalka_n
18. pro 2015

pro srovnání u mě 🙂 34+5tt malá váží 2,4kg a já mám nahoře +2kg .-)

medovka14
19. pro 2015

@michalka_n a s akou váhou si začínala?

michalka_n
20. pro 2015

100kg

mosquito
20. pro 2015

@monik13 já vím a pak si budu říkat, že zase moc rychle přibírám 😀

medovka14
21. pro 2015

@michalka_n tak to je super, ja som 7t no mne je zle, keď nejem :( už mám o kilo viac, tak som zvedavá ako to pôjde ďalej

mishkacz
22. pro 2015

Ahojky tehulky, ja jsem vcera zacala 22.tt a zatim jsem pribrala 2kg a to cekame dvojcatka 🙂 brisko mi ted roste snad kazdym dnem :D

atevinka
22. pro 2015

Ahoj holky,jeste se chci zeptat,kdy jste citily pohyby...?zalezi na tom,ze nejsme kost a kuze?

mishkacz
22. pro 2015

@atevinka urcite to ma vliv, ja citim pohyby od cca 16.tt, to bylo jen takove lehke vrteni, ale od cca 19.tt uz citim jak se prevaluji a od 20.tt kopanecky 🙂 take ma vliv, kolikate tehu to je 🙂

mosquito
22. pro 2015

@mishkacz to jsi skoro nic nepřibrala 🙂 No, já už si pořídila dnes těhu kalhoty. Ty moje mě škrtí a když jsem si je zkusila, nešlo je v HM nechat 😀

mishkacz
23. pro 2015

@mosquito ja jsem jedine rada, ze nepribiram, ikdyz me kazdy strasi, ze s dvojcatky se pribira hlavne po 20.tt, tak uvidime 🙂 ja mam tehu kalhoty uz od nejakeho 10.tt :D

bobisek90
23. pro 2015

@atevinka spis na tom, jak jsi citliva 🙂 malou jsem citila od 15tt, ale nebyla jsemm si moc jista 🙂 pravidelne 100 procentni kopance jsemm citila asi od 18tt. Mala byla hodne aktivni 🙂

mishkacz
23. pro 2015

@bobisek90 ono to ma celkove hodne aspektu 🙂 kazda tehulka to ma jinak, ptz jsme jinak citlive a vnimave, ruzne tukove polstarky na brisku, mene ci vice aktivni mimi atd 🙂 ale urcite se shodneme, ze ty kopanecky jsou pro kazdou maminku uzasne 🙂

atevinka
23. pro 2015

Dekuji holky...je to nase prvni mimi😉.tak si pockame..ale uz se na to strasne moc tesim😉.

zborilova1989
2. led 2016

Zdravím všechny přítomné. S Vaším svolením se k Vám přidávám, ikdyž těhotenství ještě nemám ještě lékařsky potvrzené, ale poslední menstruaci jsem měla 27.11.2015 a to ještě slabounkou a test mi už vyšel 2x pozitivně.

pepina02
3. led 2016

Ahoj holky, taky se přidám jako baculatá těhulka... už jsem teda v 30tt a zatím 4kg nahoře, ale začínala sem na váze 110Kg, takže sem pořádná bacule :D

mosquito
3. led 2016

@mishkacz no, zatim mam porad jen ten svuj spek. Cekala jsrm, ze uz by mohlo byz neco videt. Ale to spis proto, že se bojim, jestli miminka dobre rostou. Jinak doufam, zr priberu co nejmin 🙂 A jak se ti jinak dari?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru