• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

13. září 2017 
@tery298 nebuď. Bříško určitě budeš mít. Já měřím 170cm a před těhu jsem vážila 89kg. Prsa žádná nemám a taky mám vše na břiše a stehnech. Zrovna včera jsem se fotila a posílám tedy dvojčátka na začátku 18tt :slight_smile:
6. únor 2016 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tery298 Ahoj neboj půjde ti vidět bříško:slight_smile: ne hned ze začátku ale půjde,mě všichni říkali že ho mám jinak tvarované a asi od 17.tydne jde vidět že to neni špek ale těhotenské bříško :wink: Jinak já jsem měla v době otěhotnění 156cm a 85kg :frowning2: Foto je z 19.týdne :wink:
6. únor 2016 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mosquito máš nádherné bříško:slight_smile: takové adekvátní já si přijdu jak slon:slight_smile:
6. únor 2016 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendulevrtule já počítám, že teď to je pomalé, ale na konci se nebudu moct pohnout :grinning: Brala bych i větší. Je to pořád můj špek, jen je pevnější a líp vytvarovaný. A ano malinko větší :slight_smile: Mně se líbí, když je na ženě těhotenství vidět :slight_smile: Moc ti to sluší. Jsem zvědavá, jestli ti ještě hodně poroste, nebo se to třeba zpomalí. Když vidím fotky bříšek, každá to máme jinak :slight_smile:
6. únor 2016 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc dekuju ! Úplně mi to vykouzlilo úsměv na tváři ! :slight_smile: krásná bříška, od kdy jste tak pozorovali, ze se špeky měnily? :D
6. únor 2016 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mosquito Štve mě že jsem si nezměřila břicho jak jsem zjistila že jsme těhotná.Jinak bych ti poslala čísla :grinning: Jsem taky zvědavá jestli se to zpomalí,já to poznám jedině podle oblečení a manžela:slight_smile: A většího si ještě užiješ :wink: tak uživej menšího teď :grinning:
6. únor 2016 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tery298 Já jsem na vánoce(cca 15.tyden) neoblíkla žádné kalhoty co jsme nosila před otěhotněním,nebo oblíkla ALE kdyby jsi viděla jakým stylem tam bylo napresované to břicho :grinning:
6. únor 2016 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tery298 ty první měsíce bych řekla, že to bylo pořád stejné. Možná trošku, ale to bych musela hledat změny lupou :slight_smile: Až teď na konci 4.měsíce bych řekla, že už to je těhu bříško. A hlavně, nejdou ty špeky vůbec zatáhnout :grinning:
6. únor 2016 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendulevrtule Taky si myslím, že to přijde v létě a budu ještě vzpomínat :grinning: Ještě, že bude teplo a budou stačit šaty anebo lehké oblečení. V zimní bundě si poslední měsíce nedovedu představit :slight_smile:
6. únor 2016 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mosquito To jsem zapomněla zmínit že nejdou zatáhnout :grinning: :grinning: :grinning: ale ani nafouknout břicho už nejde :grinning:
6. únor 2016 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendulevrtule já tedy nafouknout ještě můžu. Hlavně to jde do stran. To se vždycky večer nasměju, když vyhlížím pohyby a přitom dýchám z hluboka, občas do prcků šťouchnu ať se projeví :grinning:
6. únor 2016 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mosquito Já jsem taky ráda že finále přijde v létě :wink: Jinak s tím nafouknutím já už teda nemám šanci :grinning: a pohyby jsme zatím vzdala, prostě asi budeme mít lenocha :wink:
6. únor 2016 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mosquito Jj hlidam si to, celkem dost jsem omezila pecivo, nejak na nej nemam chut, ale za to mam zavislost na ovesnych vlockach :D delam si je kazdy den k snidani, pomahaji mi zvladat tehu chute :slight_smile:
6. únor 2016 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mosquito tak to sem moc ráda! a krásné bříško!
@dendulevrtule taky pěkný domeček!
já mám pořád špek :D ale podle mě je to tím, že mám 2 pneumatiky a ještě se nespojily :D ale zatáhnout mi nešlo tak od toho 15tt, je cítit, že je pevnější, ale pořád vypadá jako špek :( ale tak snad se taky dočkám! ;)
6. únor 2016 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pe_ma Děkuju:slight_smile: Neboj dočkáš se:slight_smile: myslím že tak za 3 měsíce budeme rády když se budeme valit :grinning:
6. únor 2016 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendulevrtule to rozhodně :D
6. únor 2016 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma Pokud mas tzv B-brisko - dve pneumatiky, jak ty rikas :D tak to se vetsinou ani tehotenstvim nespravi a maly prechod mezi temi pneumatikami pujde videt i ke konci tehu :frowning2:

@dendulevrtule Ja uz mam problemy se valit od 25.tt :D :D ale to je tim, ze cekam dvojcatka, tak jsem pod dvojnasobnou zatezi. Alespon, ze nijak nepribiram, zatim jen 4kg :slight_smile:
6. únor 2016 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishkacz se není co divit když tam mas ty maličké dva/dvě:slight_smile:Já mám nahoře 2-3kg a to mámv břichu jedno:slight_smile:
6. únor 2016 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendulevrtule ja zatim nic mic necitim. Obcas si myslim, ze ano, ale kdyz se na to zamerim, nikdy se to neopakuje. Asi budou taky lenivi :slight_smile:
6. únor 2016 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma dekuji :slight_smile:
6. únor 2016 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad bych se mohla přidat do diskuze :slight_smile: jsem Pavla je mi 27 jsem poprvé v očekávání... @dendulevrtule koukala jsem na fotečku, stejný kila i cm mám taky :grinning: úplně se bojim jak to bude po porodu :slight_smile: hlavně to břicho, mám teď větší než kámoška v 6 měsíci :slight_smile:
6. únor 2016 v 18:52  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishkacz taky se toho bojím, že to tak bude :( já se toho krásného kulatého bříška nedočkám :( ale nevadí, hl že je miminko v pořádku!
6. únor 2016 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no ja se děsim kolik budu važit.. :frowning2: už jsem přibrala 7kg a to jsem teprve v polovině... No před těhu mě byl taky pořádnej kousek
6. únor 2016 v 19:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@opicaa vzdyt mas male brisko :slight_smile: Moc hezke :slight_smile:
6. únor 2016 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@opicaa krásné bříško!

by mě zajímalo, kam všechny chodíte na to, že je vás hodně! co já bych za vaše postavy dala!
6. únor 2016 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe_ma viď ? :grinning: si se svými skoro sto kily už i tady příjdu jako slon :grinning:
6. únor 2016 ve 20:15  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mosquito V pondělí jdu ne velký ultrazvuk tak se tam zeptám jestli mám plašit :wink: Ale myslím že budem po mamince :grinning: A taky se mi zdálo že možná něco ale nevím jestli se mi jen nehýbali střeva nebo to byl vetřelec :grinning:

@paolapou No ne ne :grinning: Ty jsi taky takové pivo jak já:slight_smile: Každý to má fakt jinak,někdo má prostě pidi břicho a někdo má od začátku velké :wink: Hlavu hore hlavně že jste zdraví všichni :wink:

@opicaa Máš krásné bříško a z nabraných kil si nic nedělej.Znám jednu co je jak já a má 12kilo nahoře :wink:

@pe_ma Naděje umírá poslední ne :wink: Třeba budeš mít nejhezčí bříško z nás všech:slight_smile:
6. únor 2016 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelapfeiferova
@pe_ma
Vy dvě slonice :grinning:(ne že se urazíte,já to myslím hezky,každá jsme krásná:slight_smile: Já jsem malé pivo takže jsem jak Míša Kulička :grinning:
6. únor 2016 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelapfeiferova pořád seš na tom líp! i když už tě doháním :D
@dendulevrtule však o tom to stejně není, ne? ;)
6. únor 2016 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mosquito
@dendulevrtule já jsem teda proti vám ještě pozadu ale taky mám v břiše lenivouse :grinning: A to prý ty co rodily, tak to cítí dřív... hmmm. Tak jsem fakt jiná :grinning: A teda jako už by se hýbat mohlo :grinning:
6. únor 2016 ve 20:19  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek