Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

martinato1989
7. lis 2017

@zanetanovotna tvrdnuti břicha já už mám dávno a o posliccich jsem četla ze většinou přijdou v posledním trimestru...

zanetanovotna
9. lis 2017

@martinato1989 jo dík tak já to snad taky poznám.. Tak ti přeju hodně štěstí a kdyžtak dej vědět co ten utz 🙂

martinato1989
25. pro 2017

@zanetanovotna ahoooj, tak jak to u vás vypadá? My na tom utz ve 32tt měly 1650g a jinak vše v pořádku. Malá se hlásí poměrně intenzivně a často 😂 nohy mám jak konve, všechno mě bolí i po malé zátěži.... no, představa ze malá je za par týdnu tady, mi přijde silena. Hrozné to uteklo 🤦🏼‍♀️

zanetanovotna
12. led 2018

@martinato1989 je ahoj promiň že píšu až teď.🙂to máš dobrý ten odhad tě váhy🙂 já měla ve 35+0 2800g a pak 37+2tt 3150g 😃 je to šílený vid ten poslední měsíc.. dala ti doktorka něco na ty nohy ? Jo taky si neumím představit že už tady za chvilku bude.. je to velikanská změna.
Chodíš na predporodni kurz?

martinato1989
12. led 2018

@zanetanovotna ahoooj, nechodím na kurz, moc na tohle nejsem. Na ty nohy mi nic nedala, ale když mě včera viděla, tak mi dala na pondělí už doporučení do porodnice, aby si mě tam vzali do pece oni...jak kvůli těm otrokům, tak se ji najednou zda ze je malá nějaká moc velká. Takže jsem zvědavá co bude 😂 jojo, poslední měsíc je děsný, nevím jak ty, ale mě už bolí i zápěstí na obou rukách 😂 zvedat mě musí přítel i z gauce... a mám 19,5kg nahoře 🙄 tak se asi není čemu divit.

natysnovec
12. led 2018

Ahojkx ja se k vam taky hlasim sice se zatim snazime ae taky mam kila navic....

martinato1989
12. led 2018

@natysnovec tak vítej mezi námi 🙂)) a jak dlouho se snažíte?

natysnovec
12. led 2018

Od kvetna....ale jezdime na kliniku pac mi nemam ovulace. .tak uvidime tenhle mesic.

martinato1989
12. led 2018

@natysnovec držím palečky, ať vše dobře dopadne. On je to asi nápor na psychiku 😏 já se přiznám, ze my to zas naplánovali vůbec, u nás to přišlo tak nějak samo a těhotenství nám překopalo život úplně od základu.

natysnovec
12. led 2018

@martinato1989 Ono to tak byva...my mame holcicku uz ale chtely bychom jeste jedno...no...

katy48
12. led 2018

Také tu všechny zdravím a ráda bych se k vám přidala 😊😊😊 také čekáme prcka, jsem sice 13+0 tt ale moje výchozí váha opravdu neni 56kg ani míry 90-60-90 😀😀

@natysnovec jinak držím pěsti ať to vyjde měla jsem naprosto stejný problém. Když tak do zpráv dam vědět jaké vitaminy jsem užívala a podařilo se během měsíce 😉 chce to jen trošku na to prestat myslet, nam to nešlo 2 roky a až když jsem se smířila s IVF tak se zadařilo

natysnovec
12. led 2018

Ahoj holky nechapu je mi strasne usnzla sem s malou a kdyz sem se probudila je mi divne.Boli me bricho neni mi dobre...nechapu co to je😢😢

natysnovec
12. led 2018

@katy48 prosim te nevia co to je kdyz me tlaci furt podbrisek?

katy48
12. led 2018

@natysnovec kolikátý den po ovulaci jsi???

natysnovec
12. led 2018

4 den

katy48
12. led 2018

@natysnovec no není nad to bořit zajeté tabulky. Může to být zahnizdování a nebo jen tělo reaguje že se něco bude dít 😇😇😇

kajurell
12. led 2018

@zuzik24 ahoj, ja jsem dneska 13+6 a uz je citim a to mam 160 cm a 84 kg 😀 takze zadny kostitras.

zanetanovotna
12. led 2018

@martinato1989 aha🙂 tak já tam šla hlavně kvůli ukazce porodniho salu abych viděla kde budu 😁 počkej jak se jí zda malá moc velká? V jakým jsi tt? To jsem zvědavá co řeknou mě na malou 😃 myslíš porodnici jako chození na ty pásy pres bříško? Já tam jdu poprvé v úterý tak jsem taky zvědavá.
Než sem zjistila že si mi tu psala tak jsem na tebe myslela jestli už nemáš malou na světě 🙂 ještě že ty chlapy máme 🙂 aspoň jsou nápomocný 🙂 no každá přibere jinak no .. Já mám nahoře tak 10.. ale já doufám že to pak vše spadne samo dolů 😔
Já mám hroznej strach ze nepoznám to že rodim 😃😃 jsem jak magor teď. 😃

martinato1989
13. led 2018

@zanetanovotna na ty pasy jsem byla teď už dvakrát u moji doktorky, ona si jinak tehule nechává u sebe až do porodu. Nezdá se ji velikost mého břicha, tak si mysli, ze bude malá větší, takže proto mě posila do porodnice, aby ji tam změřili a mrkli se na ty moje obří otoky. Říkala ze mi díky tomu možná budou porod už vyvolávat. Dneska jsem 37+5. Včera večer jsem si zaměřila namátkou tlak a dost mi vylitnul, ale šlo to dolu. Přesto jsem radši volala do porodnice a řekla mi, ze pokud mi jinak nic není, tak ať jsem v klidu doma, ať se nenamaham a nic nezvedam a vydrzim do pondělí. Myslím si ze porod poznáš 😂 buď ti praskne voda a nebo to bude bolet 😂 říkají, ze zaspat se to fakt nedá 😂

kaitinka
13. led 2018

Ahoj, rada bych se pridala mezi vas i kdyz jsem snazilka, tez patrim mezi baculky. Zrovna cekam, jak dopadnu tent mesic, jestli se zadarilo nebo ne. Jsem dnes 20 DC a 5 DPO.. 🙂

natysnovec
13. led 2018

Maminkx a nastavajici maminky je tu nejaka z vas co ma okolo 100kg?Dekuju😭

alkuska
13. led 2018

@natysnovec Já 🙂

natysnovec
13. led 2018

@alkuska Tsk to jsme na tom stejne a jestli prijdu casem do jineho stavu tak budu mit pres....😭

martinato1989
13. led 2018

@natysnovec
@alkuska
Já mám teď v tehu 19,5kg nahoře, takže jsem na 93 🤦🏼‍♀️🤫

natysnovec
13. led 2018

@martinato1989 Ja mam asi 98 bez tehu...s dcerou sem nabrala 30kg a neslo to domu...

martinato1989
13. led 2018

@natysnovec
Já musím na sobě po porodu co nejdřív maknout, teda samozřejmě s ohledem na kojení, máme v plánu svatbu tak se musím dostat do kondice 🙄 no když si teď představím, ze na konci května (to už jsem byla tehu a nevěděla o tom) jsem běžela závod predator race, tak se mi tomu ani nechce věřit 😂

natysnovec
13. led 2018

@martinato1989 Tak to by me zabilo..ne ba ne...tak se snazim svicit ale nejak i to nejde...rikala sem ze to nema smysl kdyz chceme dalsi...po druhem mimi bych se do toho dala...

martinato1989
13. led 2018

Tohle je vtipný... vlevo fotka z 1.zari a vpravo 10.1. 😂😂😂

martinato1989
13. led 2018

@natysnovec já si pořad říkám, ze nejdůležitější je to, jak se člověk cítí. My ženský nebudeme spokojený na 100% nikdy. Já se nehybala za cílem zhubnout, dělala jsem to pro to, ze jsem se cítila lip a pokud se podařilo něco zhubnout, byla to přidána hodnota.

natysnovec
13. led 2018

@martinato1989 Vzdyt vam to slusi!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru