Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

martinato1989
13. led 2018

@natysnovec
Je to jen fotka 😂 skutečnost je daleko horší, ale dekuji ☺️ Každopádně se už těším až malá bude venku, ty otoky a bolesti celého těla mě už nebaví 😂

zanetanovotna
13. led 2018

@martinato1989 aha takhle tak už víš jaký to je. Aha ale i na těch pásech se měří velikost miminka ne? Tak dej vědět jestli ti ho budou vyvolávat.. To bys měla kdyžtak už za chvilku 🙂
Já dneska ušla s přítelem 11km a jsem už K.O 😃 teď už budu do porodu ležet a nic nedělat 😃 nedá se zaspat ? Ok tak to mě uklidnilo 😃 já ti přeji ať máš vše v pořádku..

zanetanovotna
13. led 2018

@kajurell ahoj já ti přeji krásné a bezproblemove tehulkovani 🙂🙂🙂 jinak 13+6? Můžu se zeptat jak ti je? Doufám že dobře a nemáš nějaký velký potíže 🙂 např.nevolnost

kajurell
13. led 2018

@zanetanovotna Ahoj, no... Nevolnosti mam, ale uz ne tak silene, hrozne me pali zaha, a jinak se to da celkem prezit a dekuji 🙂 jsem od zacatku doma na neschopence, navic 29.1. jdu na odber plodove vody kvuli Downa, kde mam riziko 1:89... Takze hlavne pracuji nervy

martinato1989
13. led 2018

@zanetanovotna
To nevím, jestli na těch pásech to dokážou změřit 🤔 11km??? Tak abys do rána z toho neporodila 😂😂 jen odpočívej, říkají to všichni i mne, prý si pak už jen tak neodpocineme 😂 já si to vzala už teď za své, já teda prd vydrzim asi i tou vahou, každý den si musím aspoň na půl hodky lehnout, jinak jsem nepoužitelná. A ty jsi v kolikatem týdnu?

linee
13. led 2018

@martinato1989 vzdyt vypadas hezky a hlavne, tehotne! Ja jsem v 6.mesici a porad vypadam spise tluste😠

martinato1989
13. led 2018

@linee nebooooooj, užijes si pupicek na konci těhotenství. To už je opravu těhotenské bříško 😂já taky nadávala ze vypadam jen tluste.. a hlavně, v tvých očích se vidíš proste jinak, až se podíváš zpětné, uvidíš to jinak.

zanetanovotna
13. led 2018

@kajurell aha tak snad to skončí a bude ti dobře. Aha tak ať ti to hlavně dobře dopadne. Věřím že pracují nervy ale říkej si že to bude ok a budete obě v pořádku. 🙂 napiš pak jak si dopadla .. 🙂

zanetanovotna
13. led 2018

@martinato1989 myslím že se to dá.. ale nevím.
Ano 11 a snad neporodim ještě mám čas jsem 38+5tt.
Samozřejmě že je to taky tím ale hlavně to tělo dostává poslední měsíc dost zabrat. Já vstanu ráno kolem 8 až půl 9 najím se a kolem 11 zase odpadnu tak na hodinu 😃 kdy budeš připravovat postýlku nebo tak něco? Nebo už si začala? Já jsem připravila košík na spaní ale nevím zda není brzo 😮

katy48
13. led 2018

@natysnovec ano prosím 99kg a vyska 166 cm 😂😇

martinato1989
13. led 2018

@zanetanovotna už mám vše hotovo 😂 pokojik, kočár, autosedačka, zabaleny tašky do porodnice.... já už fakt jen čekám 😂😂😂

kajurell
13. led 2018

@zanetanovotna Dekuji moc a ozvu se 🙂 a tobe preju hlavne bezproblemovy porod ❤️

zanetanovotna
13. led 2018

@kajurell mockrát děkuju.. jsi hodná 🌺🌹🌹

zanetanovotna
13. led 2018

@martinato1989 🙂🙂🙂 to je dobře aspoň pak nebudeš ve stresu že nemáš nic připraveny třeba jako já 😃😃

martinato1989
13. led 2018

@zanetanovotna
Já to vzala z jedny vody na cisto, protože jsme se stěhovali a dělali skoro cely byt... jinak bych to taky nechávala na poslední chvíli. 😂😂 jak se tvoje malá vůbec bude jmenovat?

zanetanovotna
13. led 2018

@martinato1989 jo vlastně něco o stěhování si psala myslím.. dříve;) no už od mala mám vybraný jmeno pro holčičku a to Natálie a jaký máš ty? 🙂 jak si říkala o tašce do porodnice tak máš jednu či dvě tašky?

zanetanovotna
13. led 2018

@martinato1989 jo vlastně něco o stěhování si psala myslím.. dříve;) no už od mala mám vybraný jmeno pro holčičku a to Natálie a jaký máš ty? 🙂 jak si říkala o tašce do porodnice tak máš jednu či dvě tašky?

martinato1989
13. led 2018

@zanetanovotna já mám takhle vybranou Lauru ☺️ Mám dvě tašky, jednu kde mám všechny svoje věci a druhou kde mám věci jen pro malou.

martinato1989
13. led 2018

@zanetanovotna Natálie je krásný jméno ❤️

natysnovec
13. led 2018

@martinato1989 Ja mam Natalku a je to strasnej lotrik😀😀😀

martinato1989
13. led 2018

@natysnovec nevěřím 😂😂

linee
13. led 2018

@katy48 a ve kterem tt jsi?

zanetanovotna
13. led 2018

🙂 laura je taky moc krásný jmeno 😍😍😍
Ach jo já už chci aby byla malá venku .. To čekání mě zabije 😃

martinato1989
13. led 2018

@zanetanovotna já už se taky nemůžu dočkat! Je to nekonečný 😂

kajurell
13. led 2018

Se jinak trapne vetru 😀 Ja mam od malicka pro holcicku jmeno Marie, ale tedka manzel prisel s Eleanor 😀 ale tu nemuzu najit mezi svatkama vubec..

martinato1989
13. led 2018

@kajurell koukala jsem ze svátek se slaví na Lenku... každopádně dobra volba, protože jich v ČR moc není 👍🏻

natysnovec
13. led 2018

@martinato1989 proc myslis ze jsem Natysnovec?Natalka😀😀to jmeno je popularni a krasny

kajurell
13. led 2018

@martinato1989 prave, koukala jsem na kdejsme.cz a ke jich jen 92 🙂 kdezto Marusek skoro 300 000 😀

katy48
13. led 2018

@linee jsem ve 14tt ale ještě jsem nic nepřibrala naopak jsem pár kilo dala dolu. Naštěstí by mě na 100kg nikdo moc netipoval na těch 90 ano ale tomu že mám stovku nikdo nemohl uvěřit když jsem to řekla a já zase nevěřila té váze která to na mě vychrlila 😁

alkuska
13. led 2018

@martinato1989
@natysnovec Já jsem měla před prvním těhu 95 kilo, rodit jsem šla se 110 a po konci šestinedělí když jsem poprvé vlezla na váhu jsem pořád měla těch 110 ☹. Pracně jsem 5 kilo shodila a znova otěhotněla. Teď jsem 21tt a váhu si zatím držím, ťuk ťuk, nechci přibrat celkem víc jak 6 kil. Mě to jde dolů strašně špatně, poprvé jsem vůbec nekojila, takže výdej žádný a bojím se že to bude stejné, takže žádné extra zásoby nepotřebuju.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru