Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

zanetanovotna
17. led 2018

@martinato1989 tak nevim zda to je taky ono

martinato1989
17. led 2018

@zanetanovotna tvrdne mi v obou případech, jak při pohybu tak i v klidu. Dneska mě teda k tomu braly i bolesti v podbrisku a v krizi, ale po sprše to zas přešlo 🙄

zanetanovotna
17. led 2018

@martinato1989 tak to byly posličci;) mě taky dneska bolelo v podbřišku a záda me boli uz od vcera jen na jedny strane :( k tomu už 2 dny nemůžu na ač jsem nějaká ucpana :(
A jak se teda dneska cítíš?

martinato1989
17. led 2018

@zanetanovotna dneska děs, bolí mě to břicho a strašně mě šponuje a je mi tak nějak šoufl, pořad bych spala a jsem už z toho otravena 😂 asi se nám to, holka, blíží... i ta zácpa to muže naznačovat

zanetanovotna
17. led 2018

@martinato1989 tak že si z toho otrávená ti naprosto věřím 😃😃 no ,,Asi" tak uvidíme 😃 myslíš jo? Nam říkala na kurzu že máš spíš průjem nebo chodíš častěji ale nevím zda je to i o zácpě 😮 pěkně mě to ale štve. A k tomu mám teď nějakou žravou 😃 jak jsem doma a jsem netrpělivá 😃 co ty

martinato1989
18. led 2018

@zanetanovotna vidíš a já v různých diskuzich četla, ze můžeš mít i zacpu před porodem 🤔😀 zravou mám taky a asi je FO fakt z toho čekání 😂 já už se teď moc nikam nepresouvam, spis se držím doma, takže buď uklizim nebo spím a nebo jim 😂😂😂😂

zanetanovotna
18. led 2018

@martinato1989 😃😃😃 no takže se do porodu ještě vyžereme 😃😃 ale co vid hlavně ať jsme zdraví 😉🙂🙂

martinato1989
18. led 2018

@zanetanovotna přesně tak, stejně budu muset pak držet nějakou dietu, tak už se to nepo... 😂😂😂

zanetanovotna
20. led 2018

@martinato1989 ahooooj tak jak se cítíš? 🙂

martinato1989
20. led 2018

@zanetanovotna ahoooooj, nic moc 😂 už přesně vím co jsou poslicci 😂 a je to děsný, bloudim tady po bytě a držím si břicho 😂 včera jsem byla ještě na kontrole, ale to mi dělali jen monitor a ze teda v neděli se uvidime. Tak už se těším, protože jak už mě to břicho bolí každý den, tak už mi to dost leze na nervy 😂 a co ty?

zanetanovotna
20. led 2018

@martinato1989 bolí tě to často? To si měla kontrolu po týdnu nebo dřív 🙂 jakože v neděli nadtupujes do nemocnice jo? Ty jo to jdeš už zítra že?na tebe budu myslet ☺☺☺ to ti jako dají v neděli vyvolávačku jo ? 🙂🙂

zanetanovotna
20. led 2018

@martinato1989 jinak já pořád nic 🙂 občas mě zabolí v podbřišku ale to jen občas a bolí mě záda ale to je z toho že jsem včera běžela 😃

martinato1989
20. led 2018

@zanetanovotna no dneska je to masakr, dva dny jsem měla bolesti jen večer a po sprše přestaly a dneska je mám od rána, sprcha zabrala a teď zase. Asi to za chvíli začnu měřit a zkusím další sprchu. No zítra bych měla nastoupit do nemocnice s tím ze v pondělí je v plánu ze porodim, tak uvidime 😂 třeba pojedeme ještě dnes 😂 na včera si mě pozvali kvůli tomu nedělnímu nástupu aby mi udělali ještě monitor a to bylo ok. A tu neděli myslím zítra v neděli 😂 jaktoze si včera běžela??? 😳😂

zanetanovotna
20. led 2018

@martinato1989 aha tak už to začni počítat bylo by lepší aby ti to přišlo samo než aby ti to vyvolavali 🙂 aha... jeee už třeba v pondělí budete mít vaši princeznu venku 😊😊😊😊
Potřebovala jsem někoho dohnat 😃 tak jsem kousek utíkala a myslela jsem že odpadnu. Hrozná bolest do břicha a potom v zádech a ty zada se mě drží do teď ale dneska to není tak intenzivní 🙂 jsem pako .. 3 dny do termínu a já tu beham 😃😃

martinato1989
20. led 2018

@zanetanovotna bože 😂ty mas nápady 😂😂😂 no já mám stále bolesti cca po 7 minutách 😫 bolí to dost, ti řeknu 😂 nevím jak zvládnu samotnej porod 😂😂

misak97
20. led 2018

Já sem měla výchozí váhu 98kg a nepribrala sem ani kilo (szrasne moc sem zvracela, takze sem zhubla 8 kg) a z porodnice sem odcházela s 90 kg. Moje váha mě nijak neomezovala, ale samozřejmě s tím teď chci něco dělat, malá mi dodává neskutecnou energii a rada s ni chodim na dlouhe prochazky a to bych řekla, že bude nejlepší začátek 🙂 a při kojení sem taky strašně rychle zhubnula i kdyz sem jedla stejně jako předtím 🙂 bohužel už se kojení nedaří

zanetanovotna
20. led 2018

@martinato1989 to už máš kontrakce ne ?

martinato1989
20. led 2018

@zanetanovotna říkám si ze když už je to od 10h tak asi jo, jenže furt je to jednou po 6, pak po 10 a tak....počkám ještě hodku a kdyžtak vyrazime ať se na mě mrknou.

zanetanovotna
20. led 2018

@martinato1989 dobře určitě si tam zajeď za to nic nedáš a lepší než být doma a nebýt si jistá. Oni ti řeknou a možná že by si tě tam nechali. Každopádně mi dej vědět co a jak jo?

martinato1989
20. led 2018

@zanetanovotna tak si mě tu už nechali i když to zatím úplně na porod nevypadá. Prý ale mám plodovy vak úplně nasponovanej, tak to muže už kdykoli prasknout. Pichli mi injekci, prý se po ni buď vyspim a nebo budu mít bolesti pořad, což už bude znamenat začínající porod.

natysnovec
20. led 2018

@martinato1989 Drzim pesticky. At je to vse v pohode.

martinato1989
21. led 2018

@zanetanovotna tak už to mám za sebou🙏🏻 Kočička má 51cm a 2700g

natysnovec
21. led 2018

@martinato1989 Gratuluju!!!!❤️❤️❤️❤️❤️

natysnovec
21. led 2018

@martinato1989 Jak jste to zvladly kocky??🙂

zanetanovotna
21. led 2018

@martinato1989 moc moc gratuluju ❤❤❤❤

zanetanovotna
21. led 2018

@martinato1989 pak mi dej vědět jaký to bylo pro tebe ale samozřejmě až budeš mít čas 🙂 jsem za tebe strašně moc ráda! 😚 hlavně že je vše v pořádku 😍

martinato1989
21. led 2018

@zanetanovotna
@natysnovec
Holky bylo to náročný. Fakt to jako bolí a dost 😂 ráno mě po osmé poslali na sály, tady mi udělali klistýr, pak v devět pichli vodu a už jeli šílený bolesti. Kolem 11h mi pichli epidurál, nechali mě tak 45 min odpočívat a pak kapacka aby se mi zas rozjely bolesti. No a hodinu asi mě trápila přímo na sále, protože ven se ji nějak nechtělo.

natysnovec
21. led 2018

@martinato1989 Jejda....tak hlavne ze uz jste spolu❤️❤️

zanetanovotna
21. led 2018

@martinato1989 🙂 hlavně že jste zdravý a jste konečně spolu.. užívejte si to 😊😊 to tě ale podle toho co píšeš bolely spíš ty kontrakce ne?

zanetanovotna
23. led 2018

@martinato1989 ahoj doufám že je vše v pořádku a užíváš si malinký. Me pošlou na vyvolani až 10-12dni po termínu.. takže jestli to nepřijde samo tak si ještě nějakou dobu počkám 🙂 dej pak echo jestli je vše v pohodě. Pa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru