Těhotenství XXL aneb těhotné baculky

tehulkaxxl
24. lis 2008

ahojky 🙂
chtela bych založit toto tema,pro maminy ktere maji nejake to kilo navic 😉
zajima me vaše tehotenstvi,porod,proste vše co k tomu patří...
myslim že mit nadvahu neni překažka,jen ji každý nechape a určite se budem lip citit mezi svyma 😉
takže pište,pište at nas je tu co nejvic

zuzkaaaa
7. čer 2009

byggyt sono sa robí cez bruško, aj mne na prvom sone povedal doki že nebude nič moc obraz kvôly pneumatikám, ale teraz chodím už k druhému dokimu a on ani slovo nepovedal,
majina kludne sa snažte a neboj ja keď som zostala tehu už som mala staaašneee veľa kg

majina
7. čer 2009

Mě přijde že silnější lidé snad nemají nárok na to být šťatni nebo co? Člouvěk si chce koupi něco na sebe a když teda najde obchod, kde nemají oblečení jen na "Máničky" taik prodavačky čučí jako "co tahle tady chce???" a aby toho nebylo málo tak ještě doktorka má plno keců.... ☹

Ještě že tady je tohloe téma, alespoň někdo mi rozumí, díky 🙂

elennka
7. čer 2009

ahojda, můžu se přidat.. jsem snažilka baculka 🙂

mirunda
7. čer 2009

Majina - a k jinýmu dr. se ti nechce?Tohle ti na psychice moc nepřidá.. 😖

Elenko, to si piš, že můžeš.. 🙂 Vítám tě.. jak dlouho se pokoušíte vy o miminko?

elennka
7. čer 2009

snažíme se 2,5 roku, prošla jsem si hodně doktorů. Jinak mám PCO.. a špatně jsem reagovala na léčbu. Teď mám za sebou 3 měsíční kuru antiko a meridie a 13 kg dole a od tohoto cyklu se snažíme 🙂

elennka
7. čer 2009

Jinak s tím, že jsem více narostlá u lékařů nemám problém, prostě na mě mám argumenty, Sama jsem zdravotník a vím.. že kila nahoru dobrá nejsou.. Já nabrala vinou lékařky, která mě cpala nevhodnými léky na gyndě.. a teď jsem měla problém zhubnout... protože díky mé dg.je to začarovaný kruh..
A co se týká lidí a připomínek na mou postavu, tak říkám, když se ti nelíbím, nedívej se... a málokdy se nechám od někoho rozhodit

jabera
7. čer 2009

jee, ja pisem jak sprosta a medzitym tu pribudne kopa novych a ja to nevidim....

tak vas vitam.

maji, zmen doktorku, fakt... ved co je toto za pristup? co si prva s nadvahou, co chce otehotniet? ved nikto nehovori, ze je zrovna fajn byt tlsty, ale, hold, aj take zenske su.. co sa ona do toho montuje, ved je to uplne tvoja vec!!! krava blba..... ja som pribrala na zaciatku desne a hrozne rychlo. moja dr. mala poznamky, akoze v dobrom, ale prd to pomohlo, zrala som jak prasa, prestala som fajcit, zajedala som kazdu cigosku a tak to aj dopadlo. pocas gravidity som nemal problemy, ktore by sposobila vaha. ale terz mam, to priznavam. bolia ma klby, to som nemavala...ale zas to moze byt aj tym, ze nosim vel abarta na rukach a dlho som sa s nim tlacila v posteli a to mi likvidovalo chrbat. takze ani to nemusi byt vahou mozno.. chod k inej dr,. fakt, aby si si odtrpela kazdu navstevu u nej?

elen, tak drzme palce, urcite sa to podari.

mirun, to je zlate s tou babickou... ked si predstavim, jak ti dovrzala k tej posteli a zas odvrzala naspat, sa tu rehnim....

dnes sa idem 1.x kupat s bartom vo vani! som zvedava, jak sa mu to bude pacit... este sme spolu vo vani neboli, len som zvedava, ako sa tam ku mne zmesti! hahahha

jabera
7. čer 2009

elenka, ja som blba... co je to PCO???

elennka
7. čer 2009

syndrom polycystických ovárií, bez léků mě nedozrávají vajíčka.. prostě je bloklá ovulace... a jednou z možností,, jak zlepšit možnost otěhotnět je snížení váhy... to teď mám za sebou, tak jsem zvědavá

elennka
7. čer 2009

Jinak 176 cm/ 99-100 kg.. takže baculinka jako vyšitá 😅 😅 😅

majina
7. čer 2009

Miru... no přemýšlím o tom, ona ví že mám snahu zhubnout ale je to hrozně těžký, kdžy už něco shodím tak je to na pár měsíců a potom to mám zase nahoře, nemám čas si neustále vyvářet dietní jídla a popravdě mě to ani nebaví ale to je jedno... máme to i v genech a prostě mohutná jsem a budu...

elennka
7. čer 2009

maji, není to o dietě. Já jsem teď jak jsem hubla příliš "dietně" nevařila, prostě jsem si jídlo rozložila do 5 porcí na den, tak abych jedla cca max. po 3 hodinách a trochu jsem upravila pitný režim, trošinku jsem cvičila a šlo to. Ale hlavně, v jídle jsem se nijak moc neomezovala, prostě jsem jedla normální jídla... občas jsem zhřešila a zhreším i teď...
Nemá cenu se omezovat nějakými drastickými dietami... a hlavně před plánovaným otěhu 😉

elennka
7. čer 2009

a manža ten, jen tiše trpěl, že hubnu.. a sám je jak "opuchlá" niť... 😀

jabera
7. čer 2009

maji, prave si ma priviedla k milemu soku, pozerala som si tvoj album a predstav si, tu pesnicku, co tam mas od zagorky, tak tuto pesnicku som milovala ako male decko, mozno 5 rocne. chodili sm esa lyzovat na jedno miesto a tam mali v jedalni musikbox, starsie osoby pamataju, hodila sa tam koruna a mala platna pripochodovala a pustila sa. a ja som si tuto skladbu pustal celu lyzovacku, kazdy rok.... nasi uz to nemohli pocuvat. idem okamzite poslat link mamine, tolko sme to spominali pred nedavnom....

elen, fiha, no vidis, vobec som nevedela, ze taka diagnoza je... a to je vec ziskana nejakymi zapalmi, alebo t tak proste mas vrodene? no, v kazdom pripade drzim palce....sakra, jak si clovek nevie vazit, ked otehotnie, ani nevie ako...potom ,ked toto vidim, tak sa az hanbim, ze som sa az tak uplne netesila, ked som ostala v tom...ale len chvilinku, potom uz ano...

elennka
7. čer 2009

PCO je z části vrozená, je to o hormonální nerovnováze.. a má spoustu protivných průvodních jevů..

macalc
7. čer 2009

mo baby ale ste sa nejako rozpisali ale to je dobre aspon mam co citat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja ked som bola na prvom sone tak som sa nasmiala lebo mi lekar povedal ked mi zacal robit sono ze zodvihnite slaninku polo to taake smiesne ze aj doki sa smial ja idem tento mesiac 24 teho na sono a dufam ze mi bude vediet povedat co budeme mat.Inac zdravim nove babenky jaj ajňko sa tu rozrastame 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

byggyt
7. čer 2009

mirunda- moja Laura zažila šok keď som jej to povedala že bude mať súrodenca, to vieš pomaly 14 rokov bola sama. Myslela som si že to nepredýcha, ale našťastie je to za nami a teraz sa teší. Samozrejme chce mať sestru tak som zvedavá aj ja. Už teraz má také poznámky že ho alebo ju bude chrániť.

majina- vykašli sa na tú doktorku a choď ku inej. Ja sa tiež tak blbo cítim keď sa vážim v poradni a ešte k tomu sestrička nahnala všetky tehotné do ambulancie a tam sa hromadne vážilo, meral sa tlak a skúmal sa moč. Skoro ma vystrelo.

ináč baby ste super som rada že som vás našla

zuzkaaaa
7. čer 2009

baby, super sa to tu rozrastá som rada 😉 s tou váhou chvala bohu ja tam nemusím hlasno hovoriť váhu sestrička sa len spýta a ja poviem plus kg alebo dve 😀

byggyt
7. čer 2009

zuzkaaaa- to som skúsila, chcela som s tou sestričkou vybehnúť, ale nepodarilo sa mi to. Musela som ísť znovu na váhu a pred ňou ☹ . TRAPAS.

byggyt
7. čer 2009

Pre dnešok sa s vami lúčim, majte sa pekne idem pozreť TV.

k.ate
7. čer 2009

ahojky 🙂 Můžu se k vám přidat? Jinak mně na váhu doktorka nic neříkala, i když mám pořádnejch pár kilo navíc... 🙂 Jen teď v těhu nepřibírám... V prvním trimestru jsem shodila a doteď jsem pořád ještě kilčo pod původní váhou... 😕

jabera
7. čer 2009

kate, vitaj. takto ty nepriberas??? len ticho zavidim.

tak toto je sranda, tolko novych tvari, to bubu baby cumet!
ale je to fajn, aspon tu vzdy niekto bude... ja uz idem pomaly uspavat cicavca, tak zatim...

jabera
7. čer 2009

kate, ved ty si stihlaaaA!!!! pozerala som album a myslim, ze dr. teda ani nemala za co nadavat..

mirunda
7. čer 2009

Kate - vítám..nespletla sis téma? 🙂 Jsi hubeňounká.. 😝

Nové tváře - kolik vám je let?Ať o vás něco víme..

Byggyt, to bych nečekala, že bude Laura v šoku.. 🙂 Každopádně se teď musí hrozně těšit a chápu, že by raději sestřičku 🙂 A vy chcete raději holčičku nebo pro změnu kluka?

mirunda
7. čer 2009

A já si mohla tenkrát naštěstí v poradně vybrat, jestli se budu vážit tam nebo doma, ale musela jsem na stejné váze.. 🙂 Tak jsem řekla, že doma a to jsem tak čtvrt roku neměla váhu, tak jsme si jí pak museli koupit 😀 😀

majina
7. čer 2009

No asi hned zítra zavolám jiné doktorce, hledala jsem o ni všechno možné info a přejdu k jiné 😉

Jinak mě tento rok bude 21, mám přítele o 15 let staršího.... a za pár dní spolu budeme 5 let

majina
7. čer 2009

jabera... to jsem ráda že jsem ti připravila takový milý šok 😀

k.ate
7. čer 2009

jabera , mirunda - ty fotky klamou 😀 z profilu vypadám relativně šthle, ale zato zepředu to stojí za to 😀 mám tak 20 kilo nad tím, co bych chtěla (a vlastně u měla mít 🙂 )... Přece jen na 178 cm je 90 (no teda ted zatim 89 😀 ) docela dost 🙂 Tiše doufám, že se do konce těhu nepřehoupnu přes 100, ale i kdyby tak za to naše malý štěstíčko to stojí 🙂

Mně je 21, teď v červnu mi bude 22 🙂 A manželovi bude letos 23, oba ještě studujem a čekají nás teď státnice na bakalářským studiu 🙂 A i s mimčem plánujem pokračovat dál na magisterským 🙂

jabera
7. čer 2009

no, este nazriem. baby, vy ste mladice...

kate, tak to drzim palce, ste velmi odvazni, ze este budete studovat. drzim palce, aby vam ( hlavne tebe ) to miminko umoznilo. jo a podla mojich kriterii mas nadvahu 10 kg a kedze si tehotna, to sa vobec nepocita.... jaaaj, mat tak tvoju vahu... teraz by som sa stastim snad zblaznila... a zvysok si kludne poctivo odchudnem.

zuzkaaaa
7. čer 2009

jaberka to je super, že sa orzrastáme vidíš už aj tehulky pribúdajú aspoň už nie som sama s michalkou tehu...
kate, že veľa kg? tak to nevieš čo je veľa 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru