Těhotná na koncertu. Vadilo by to?

konik88
18. dub 2009

My se s manželem začínáme snažit o miminko. Máme ale už koupené lístky na Madonnu, která u nás bude 13. srpna. Ale nevím, jestli s tím zkoušením o miminko ještě nemám počkat, když pojedeme na ten koncert. Přece jenom by se nám to mohlo do 4 měsíců podařit a nevím, jestli je nejlepší jít na koncert těhotná.

estrellita
18. dub 2009

koniku: i tehotne chodi na koncerty. moje kamaradka byla behem sveho tehotnestvi na 3 koncertech a jeji maly je absolutne zdravy pohodar.
Nic se nesmi prehanet, ale myslim, ze jen kvuli koncertu odkladat tehotenstvi je zbytecne 😉

many
18. dub 2009

já byla taky jako těhotná,ale na menších koncertech v klubech 😉 na velkým ne,ale když jsem byla např. na Ozzym tak tam byly i těhulky,tam jde o to,jestli budeš sedět a néé stát v tom návalu,kde by do tebe mohl někdo vrazit a shodit třeba 😒 jinak pokud budeš sedět,tak si myslím,že není problém 😉

konik88
autor
18. dub 2009

Právě, že máme lístky na stání u pódia a bojím se, že by mě mohl někdo uhodit do břicha nebo shodit, jak many říká. Navíc jsem drobná, takže kdyby do mě někdo vrazil, tak jsem hned na zemi 🙂

many
18. dub 2009

no tak kdyby si otěhotněla,tak to bych ti nedoporučovala ,jééé už ten nával vepředu vidím 😒 a nevíš,jak ti na začátku bude,taky ti může být špatně a tam bude ještě pořádný teplo,tak to se raději snaž až po koncertě 😉 pokud na něj moc toužíš jít

konik88
autor
18. dub 2009

Spíš jde o to, co potom s lístkama, když je máme už koupený.

konik88
autor
18. dub 2009

Ale četla jsem už i jiné diskuse, kde budoucí maminky psali, že na koncertu byli, že si jen dávali pozor, aby do nich nikdo nevrazil. Tak opravdu nevím. Moc toužím po miminku, ale na ten koncert se taky moc těším. Byl to můj sen jít na koncert Madonny.

achalteke
18. dub 2009

Koníku - já myslím, že lístky kdyžtak v pohodě prodáš , na takový místo by to neměl být problém. My jedeme na Depeche Mode a rodim v září 😀 😀 😀 ale je fakt, že lístky máme na sezení 😉

many
18. dub 2009

no tak vepředu to tebe určo strkat budou,tam se moc neuhlídáš 😉

many
18. dub 2009

do 😀 😀 😀

estrellita
18. dub 2009

prodat listky na Madonn nebude vubec zadny problem a muzete si koupit na sezeni 😉

marinka
18. dub 2009

koniku, já bych to řešila, jestli už v té době opravdu těhu budeš, prostě podle situace 😉 Osobně bych těhotná na takový koncert nešla, zvlášť k podiu, mimčo je podle mě přednější a na Madonnu se ještě můžeš v životě podívat 😉 Stát se nic nemusí, ale kdyby jo, budeš si to vyčítat. A lístky prodáte v pohodě 😉

konik88
autor
18. dub 2009

Na sezení stojí jeden lístek 8 tisíc a ještě jste v zadu a né u pódia, takže takhle to určitě neuděláme. Domluvím se z manželem, jak to teda provedeme. Ale asi zřejmě opět začnu brát antikoncepci a mimčo si necháme až na potom.

konik88
autor
18. dub 2009

Spíš ale nevím. Miminko opravdu moc chci. Navíc je moje nej kamarádka těhotná a chtěli jsme tuto etapu života prožívat spolu. No zeptám se na názor manžela a podle toho se rozhodnu.

marinka
18. dub 2009

koniku, myslím, že čekat miminko je 1000x lepší než koncert Madonny 😉

konik88
autor
18. dub 2009

Já vím, ale když já se na to tak dlouho těšila. Fakt nevím. Je to tak 50 na 50. Navíc je mi teprve 21 let, takže nikam spěchat nemusím. Na druhou stranu Madonna k nám určitě ještě někdy dorazí.

marinka
18. dub 2009

koniku, tak to pro tebe ještě není miminko na prvním místě, když je to 50 na 50. Nemyslím to nijak špatně, jen kdybys prostě chtěla miminko hrozně moc, tak ten koncert vůbec neřešíš. Jsi ještě mlaďoučká a myslím, že by teda bylo fajn počkat do toho srpna a pak se začít o mimíska snažit 😉 Koncert si pěkně užiješ a pak hurá na mimčo 😵

konik88
autor
18. dub 2009

Já jsem mladá, ale manžel má už čas. Je mu 28 a mimčo už taky chce. Já opravdu nevím. Musím si to promyslet.

marinka
18. dub 2009

no musíte to vyřešit spolu 😉 Tak ať se dohodnete k oboustranné spokojenosti.. 😵

konik88
autor
18. dub 2009

Jo, jo. Všem děkuju za názory.

smardik
18. dub 2009

konik já bych to ted neřešila, nech to jak se to vyvrbí. O miminko se teprve snažíte, může se povést za měsíc nebo třeba za půl roku, takže bych to nechala tak a pak se rozhodla, lístky můžeš prodat kdykoli. A ještě k tomu úderu do břicha - já se na to dr. ptala a on říkal že miminko je dobře chráněné a že aby ho to ohrozila by mě musel do břicha kopnout kůn

konik88
autor
18. dub 2009

No právě. A taky si myslím, že se to dřív jak do června povést nemůže a i to by byl zázrak. A kdybych byla v druhém měsíci, tak miminko bude malušenké a nevadilo by to.

fiallinka
18. dub 2009

myslím, že se bát nemusíš, tak malému mimču hluky a otřesy nevadí a kdys už byla opravdu těhu a bylo ti třeba blbě a vadilo ti to prostředí, tak můžeš jít dozadu nebo tam prostě nejít... jinak u nás se hudba poslouchá pořád, a ještě v sedmém měsíci jsem byla na dost hlasitém koncertu, ale bylo tam dusno a hodně lidí, takže jsem to pak vzdala, necítila jsem se na to...

konik88
autor
18. dub 2009

Já tomu asi nechám volný průběh. A pokud opravdu otěhotním a bude mi bývat špatně, tak budu doufat, že se lístky prodají.

konik88
autor
18. dub 2009

A ten koncert je venku, takže dusna a tepla se nebojím.

giorgina
18. dub 2009

radeji jdi na Madonu, mas jedinecnou prilezitost. mimino nech na zimu, udelate si ho pod perinou 😀

nobody
18. dub 2009

já myslel, že jste to dělali na koncertu ... někdy blbě myslím
nemůže mu to ublížit

smardik
18. dub 2009

konik no já si taky říkala že se to rychle povést nemůže, od 1.ledna jsem nebrala antikoncepci a na srpen jsme si naplánovali svatbu a začátkem února jsem otěhotněla 🙂 🙂

konik88
autor
18. dub 2009

Tak my se nebudeme do toho srpna snažit. Necháme to prostě na přírodě a uvidíme. Vy jste se asi hodně snažili, ne? 😅

aponchie
18. dub 2009

tak v zacatku tehu bych se nebala,ale ted uz nejdu a to sem mela zarizene depesaky a tudlenudle stejne sem to blbe spocitala z ebudu po porodu ,ale nesla bych ve vzsokem stupni kvuli uslapani a padu

konik88
autor
18. dub 2009

Já tam půjdu jenom pokud nebudu těhotná nebo maximálně do druhého měsíce těhotenství. Budu mít sebou manžela siláka 😀 , který mě ochrání.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru