Těhotná po půl roce a více

makoush
23. říj 2008

Toto je druhý level diskuze "Snažilky od půl roku a více" 🙂

andreasek82
31. led 2009

jenn jj takhle to presne udelam a budu doufat, ale budou na me rovnou dva! ☹
my asi budem mit postylky po mne 😀 musime ji poradne prohlidnout a zjistit, jestli pouzitelna vubec bude, pokud ne, tak poridime novou..
jinak bych se chtela nechat vyfotit s briskem, tak zvazuji profi fotografa anebo bychom to mohli zkusit doma, treba by z toho vzniklo neco pekneho 🙂

jenniffer
1. únor 2009

Andreo, postýlku po mě máme uloženou u rodičů. Taky ji budeme muset prohlídnout a jestli bude použitelná, zůstane pravděpodobně i u nich. Býváme tam docela často, tak ať mimi nemusí být pořád v kočárku. Určitě do ní ale budeme muset koupit novou matraci. 🙂 Kdysi jsem četla o nějakých kombinacích molitanu, kokosu a pohanky, musím si to oživit a rozhnout, co nakonec vybereme.

Focení s bříškem určitě zkuste i doma. Třeba výsledek nebude tak profi, ale užijete si legraci. 😉 Pak určitě dej nějaké fotky do albíčka. 😵

Mám v plánu se dneska koukat na Loskutáka, prý by měli teď někdy začít dávat reportáže o výbavě pro mimča.

vov
1. únor 2009

Ahojky,
Andrej, to mš mrzí s tou zkouškou, zbytečně stres navíc, viď? Už máš opravný termín?
Já mám ve čtvrtek poslední zk, ale vůbec nemám energii se učit, tak jsem zvědavá, kolik chuti budu mít po večerech po práci....
Focení s bříškem je moc pěkné!!! Tak pak přidej foto do alba, jo?
U našich jsou 2 postýlky, ale ještě jsem se na ně nebyla podívat, určitě si u nich jednu nechám, stejně tam budu jezdit vždy na pár dní. 😉
Holky, uvědomila jsem si, že výbavičku ještě neřešíme, Jenn, pak dej vědět, až zjistíš něco o matracích, ju?
S baráčkem je to komplikovanější, už jsme podepsali sml na jeden a chtěli ho podsklepit, ale teď manžílek chce vše jinak a asi podsklepovat nebudeme, i když máme pozemek ve svahu. Potřebujeme to řešit s projektantem, ale na toho máme "nárok", až budeme mít goedeticky změřený pozemek.. Což se nám zdá divné, jinak už máme změřený radon, kontakt na geologický průzkum, atd..
Pokojíček mít mimčo zatím nebude, koupíme mu jen skříňku na věci a pak bude mít svůj vlastní pokojík v novém 😵

andreasek82
1. únor 2009

jenn tak dnes jsem stravila 6 hodin na Bulovce, silene me bolelo bricho, bala jsem se slepaku nebo zlucniku, vcera jsem toho dost snedla, ale to vyloucili, videli me ctyri doktori, rikali neco o mocovych cestach, ale nakonec take nic tak ja nevim.. 🙂 uz to je kazdopadne lepsi, tak jsem rada, pry to muze byt i psychikou a stresem, takze mozna tou nepovedenou zkouskou, buh vi.. pujdu si brzy lehnout a asi tenhle tyden zustanu doma..
matraci, perinku apod. take budeme muset samozrejme koupit.. tak papa

vov
1. únor 2009

Andreasku, tak to je krutý zážitek!!!! Opatruj se, prosím Tě a hoooodně spi

jenniffer
2. únor 2009

Andreo, panečku taková bolest by mě pěkně vyděsila. Zůstaň pěkně v klidu, jestli můžeš tak doma. Alespoň budeš moct celý den serfovat na netu a vybírat věci na mimi. 😉 😵

Vov: hodně štěstí u zkoušky. 🙂

Holky, mě by se už do učení nechtělo a navíc ještě při práci. Mě úplně stačí, že občas opráším němčinu a angličtinu. 😅 Pamatuji se, že pro mě bylo taky dost hrozný psaní seminárek, o diplomce ani nemluvě. Jste fakt borky, že jste se ještě daly do studia. 😉

vov
2. únor 2009

Andrejko, jak je? Už se cítíš alespoň trochu lépe?
Jenn, o němčině a angl mi ani nemluv, dříve jsem mluvila německy hodně dobře a teď do toho pletu angl. 😠 Takže úžasný paskvil.. Asi budu muset číst znova něm. knížky, ale až po státnicích 😀 No a angl. teď také neprocvičuji, neboť se můj šéf vrátil do Holandska, takže mám s jazyky útrum 😢 Ale jsem rozhodnutá, že až budu mít po škole (sladká hudba budoucnosti), budu chodit někam na kurzy, už jen kvůli tomu sociálnímu kontaktu...
Jinak příští týden začneme řešit projekt, huráááá 😵

Včera mi volala kamarádka, se kterou jsme podnikaly takové akčnější výlety, že je také těhu a termín má ani ne 2měsíce po mně 🙂 Hurá, budeme dál výletovat jen naše drahé polovičky ponesou větší zátěž 😉
Už si to těhu začínám připouštět, bříško se pěkně kulatí, ale kalhoty naštěstí ještě dopnu.
Holky, rostou vám prsa? Mně moc ne ☹ Musím se zeptat doktora, jestli je to normální...

andreasek82
3. únor 2009

ahoj holky, jj je to o dost lepsi.. mam narizeny klidovy rezim a jsem do konce tydne doma, ale nechtela jsem marodit, tak jsem si vzala dovcu a poradne si odpocinu, uzivam si to! 🙂
zkousku nakonec mam! fakt jsem myslela ze ne a ono to dopadlo dobre, tak jsem stastna jak blecha..
tom je v praci a my jsme samy doma s bellinko, tak pouklidim, uvarim neco dobreho a pujdem se projit.. jee to je krasa.. 😉
vov mne tedy prsa vyrostla, je to fakt znat, ale to nemusi byt u kazde z nas.. nekomu narostou az ke konci nebo po porodu si myslim, kdyz uz je proste cas zacit kojit.. neboj se, myslim si, ze je to v poho, ale zeptat se doktora muzes, to je jasne.. 🙂
vov s tim jazykem bych taky chtela pokracovat, byla jsem rok a pul ve walesu a ted uz zase nejak pozapominam, tak pri materske az udelam statnice bych take chtela nejakou udrzovacku.. ale jen asi anglictinu.. zatim nevim..
jenn ty uz mas po vejsce no tak ty se mas! 🙂

jenniffer
3. únor 2009

Andreo, samé dobré zprávy, bezva. 🙂 .

Vov: s tou kamarádkou je to fajn, budete mít společné "starosti". Já jednu svoji kámošku "přemlouvám", aby už do toho s manželem konečně šli, ale prý má ještě rok čas. Nejdřív prý počká, co udělá mateřství se mnou a pak uvidí. 😀

K těm prsům: moje s bídou A tedy zrovna nevyrostly. A to jsem se na to tak těšila. 😀 Teď je to tak A a kousek. Nijak to neřeším, protože prý velikost prsů nemá na kojení žádný vliv. Moje spolužačka ze SŠ je z prominutím jako prkno a bez problémů kojila. 😉

Zítra mě čeká ultrazvuk. Manžel jde taky. Už se nemůžeme dočkat. 😵 Víme určitě, že chceme znát pohlaví mimča, ale zatím jsme se nedohodli, zda to prozradíme ostatním nebo si to necháme jen pro sebe. Uvidíme zítra. 🙂

Včera jsem byla u kadeřnice a už toho začínám pomalu litovat. Když mi nabarvila vlasy, rozpoutala se tam mezi ostatními ženskými debata o tom, jak jsou všechny nemocné.... 😠 Dneska od odpoledne mám divnou zimnici, tak tuším, že jsem asi něco chytla. 😠 Uvidím, jak se to vyvine dál. Jdu se zachumlat do peřin, třeba to do rána vyležím. Mějte se krásně. 🙂

vov
3. únor 2009

Andreasku, takže zk nakonec ok? A tolik nervů kolem, viď? Ale je fajn, že jí máš, gratuluji!!!
Užij si pohodičku doma s pejskem, ten týden doma bude balzám na duši i pro mimčo.
Jenn, řekneš nám pohlaví, viď? Jen nám, příbuzní ať jsou překvapení 😉
Takže prsa nemají na kojení vliv? Už jsem si právě říkala, že se mi nijak "nepřipravují", žádné příznaky, o kterých se píše nemám... A zrovna my s A bychom si to zasloužily, ne? 😀
Uvař si čaj s citronem a medem a utíkej brzy do postele, ať Tě to nachlazení nepřepadne, to by bylo protivné 😠
Tak ať se manžílkovi líbí UTZ, stejně je to jeho práce 😉
Jo, jo, s kámoškou je to fajn, zrovna dnes jsem nám vymyslela rodinný výlet do Českého Švýcarska, až bude pěkně, ještě jsem tam nebyla a jako těhulky potřebujeme procházky (vybrala jsem nám trasu 22km) 😉
To budou mít z mého plánu pánové zase radost 😅 Ale lezli jsme společně Ferratty, tak proč nedat túru po krásách Čech 😉

vov
4. únor 2009

Jenn, tak jak jsi dopadla? Jsem zvědavá 😀
Dlouho se tu neukázala Makoush, tak snad nemá moc stresu v práci.....

jenniffer
4. únor 2009

Ahoj holky, utz byl bezva zážitek a nejen pro mě, ale hlavně pro manžela. Dodnes viděl jen fotky a teď konečně i mrskající se mimi. Mimi je úplně v pořádku 😵 , termín porodu se posunul o jeden den dopředu na 14.6. 😀

A teď k tomu, co vás zajímá nejvíc. 😀 Na konci vyšetření jsem se dr. zeptala, jestli vidí, co to bude. S šibalským úsměvem na mě kouknul a odpověděl doslova toto: "Nějaké podezření ohledně pohlaví mám, ale zatím neřeknu. Počkejte si do 30 tt.". Zkusila jsem ještě zaškemrat, že to do té doby zvědavostí nevydržím a bylo mi řečeno: "hlavní je přeci to, že je to zcela zdravé, ne?!". Musela jsem uznat, že to je opravdu nejdůležitější a už se dál neptala. Takže na informaci ohledně pohlaví budu muset ještě 10 týdnů počkat. Bože, tak dlouho!! 😀 😀 Protože pohlaví neznáme, budeme zatím nakupovat výbavičku v neutrálních barvách a ty typické holčičí nebo klučicí barvičky si vyhlédneme a dokoupíme až po tom 30 tt.
Nejdřív mě mrzelo, že jsme se pohlaví nedozvěděli, ale teď si říkám, že je to možná dobře. Jestli si dr. nebyl 100% jistý, jsem raději, že to neřekl. Mnohem horší by pro mě asi bylo, kdyby teď řekl holka a ve 30 tt najednou kluk. 😀

Jsem zvědavá, jak dopadnete na utz vy. Andreo, ty jdeš zítra, viď? Vov, pořád ještě trvá rozhodnutí, že si pohlavní nenecháte říct?

jenniffer
4. únor 2009

Dodatek:
Vov, v Českém Švýcarku jsem taky ještě nebyla. Návštěvu máme s manželem v plánu už několik let, ale nějak na to zatím nedošlo. A letos to asi s mimčem v kočárku taky neklapne. 😅 Tedy trasu 22 km bych nedala, to by mi asi upadly nohy. 😀 😀 Ale moc mě láká vyjížďka lodičkou na řece Kamenici. 😉

Nemoc se naštěstí nekoná. Jupíí, asi jsem to tím ležením v posteli včera zažehnala. 🙂

vov
4. únor 2009

Jenn, to je paráda, že je mimi v pořádku!!!!! 😵
Jo, jo, ještě pořád chceme mít překvápko, ale třeba se necháte překvapit také, 30. nebo 40.tt už není takový rozdíl, ne? 😉
Takže zítra nákupy? Jenn, dej pak vědět, jestli se dají sehnat i oranžové, zelené a jiné neutrální barvičky, jo?
Kamarádka mi dala tip na dětský veletrh v březnu v Letňanech, tak kdybyste některá chtěla jít nakupovat, určitě tam budou výstavní slevy 😉

jenniffer
4. únor 2009

Vov: překvapit se určitě nenecháme!!! 😀 😀 Díky za typ na veletrh. Mrkla jsem na hned net (http://www.forkids.cz/2009/cz/intercept.asp) a když mi to vyjde, možná tam s manželem zajdeme. Než jsme začali stavět dům, byli jsme na pár stavebních veletrzích a našli tam dost dobrých nápadů, tak tady by to mohlo být podobné. 😉
Ty neutrální barvičky jsou právě docela problém - teda alespoň v mém okolí. Když jsem scháněla něco neutrálního před Vánocemi pro manžela pod stromeček, tak toho moc nebylo. Většinou bylo všechno modré nebo růžové. 😒 Musím se teď do toho pořádně vložit a začít hledat pořádně. Nechci veškerou výbavičku nechávat na poslední chvíli. Člověk nikdy neví, co se ještě přihodí. Nechci nic zlého přivolávat, ale př. známá ležela od 7 měsíce v nemocnici, protože se začala otvírat. Takže veškerou výbavičku scháněl manžel a babičky ☹

andreasek82
4. únor 2009

holky pekny vecer!
jenn ja nevim proc, ale take mam takovy pocit, ze se nam zitra mimco neukaze.. 😅
hlavne ze je mimisek zdravy, ja v to take doufam! je dobre, ze tys te nemoci odolala!
vov jj nakonec zkousku mam, ja jsem hrozny plasan, to jsem proste cela ja 😀
na ten veletrh urcite jedeme, je to v tech letnanech, ze jo? my to mame kousicek..
tak zase papa a dobrou noc.. dnes jsem si dost cetla, varila, trosku poklidila, byla s bellinkou
venku, je to pohodicka bez te prace.. 🙂
tak papaaa
😉

makoush
autor
5. únor 2009

Ahojda..dlouho jsem tu nebyla, resp. jen poslední dobou prolítávám. Popravdě, uplne me presla chut to tehu resit. Nu coz, asi obrana organismu proti zblazneni se 😉 Dnes jsem spocitala,ze uz do prace pujdu jen 33x..hrůza des,az me to prekvapilo,jak to vsechno rychle leti. I kdyz na druhou stranu, pomalu mi dela problem sedet za stolem aniz bych si netlacila bricho o stůl a vic jak osmicku uz horko tezko vydrzim.

vov
5. únor 2009

Ahojky 🙂
Makoush, Tebe odchod z práce hodně trápí, viď? Kdy jdeš na MD?
Hodně jsem přemýšlela o těch látkových plenách, viz. http://www.latkovepleny.cz/infostranky.html
Určitě jsou pro dítko lepší, ale nevím, zda a jak bych to stíhala časově, nechci si toho zase nabrat moc - dítě, škola, stavba RD, praní plen, do toho někdy stěhování,.. Ještě si to musím pořádně promyslet.. Jaké jsi kupovala Ty?
Myslím, že ten veletrh bude fajn, ohledně baráčku také chodíme 😉 Hlavně já vůbec nic pro mimčo nemám a ani netuším, kde bych měla nakupovat? Nejsem nakupující tip, i když mám koupit něco sobě, je to na dlouho, nerada chodím do obchodů, kromě těch s potravinami 😉 Vždyť i těhu džíny jsem si koupila přes net 😅 Ale ještě nosím své kalhoty..
Jenn, Andreasku, když budete mít nějaké tipy na šikovné obchůdky s dětskými věcmi, dejte vědět, jo? Vyhledám si někde seznam, co je cca potřeba a po UTZ ve 20tt asi pomalu začneme...

andreasek82
5. únor 2009

ahoj makoushi, ty mas asi svoji praci rada vid, to ja se zas uz celkem dost tesim, az budu doma 🙂
vov, jestli chces, poslu ti takovy seznamek od kamaradky ve wordu, hodi se to.. 🙂
jinak holky, jsem po velkem ultrazvuku v gennetu a asi nosim v brisku to, co jsem tusila! holcicku! 😀
mame veeelikou radost.. kdyz jsem jela domu zpatky metrem, tak jsem se culila s prominutim jak blbec 😀
jo a vse je v poradku! 🙂 ja jsem tak rada..
za chvilku jedu s bellinkou do berouna za mamkou, ta mela vcera narozeniny, tak si dame do nosu 🙂
mamka pripravila nejakou bastu a budem se radovat z meho tehu, ja jsem prastena fakt!
tak papa, hezky den!

vov
5. únor 2009

Andreasku, GRATULUJI!!!!!! 😵 k holčičce!!!! Máte jednodušší výběr jmen 😉
Užij si super výlet do Berouna!!!
To bys byla hodná, kdybys mi poslala seznam, co na mimčo potřebujeme! Moje E-Mail adresa je: nikola.obornik@seznam.cz
KRÁSNÝ DEN 😵

makoush
autor
5. únor 2009

andrej..gratuluju k holcince, koukam,ze holcicek se pekne urodilo 😉

no, proste si nedovedu predstavit,ze budu doma. Preci jen mi vyhovuje, kdyz jsem mezi lidma nez kdyz sedim doma na zadku a resim hlouposti. Je mi jasny, ze s mimousem bude spoustu prace, ale i tak, hrozim se toho, ze se moje temata omezi jen na ty mimi veci. Ale jsem rada,ze malou mam, ze si lebedi a ze bude nase..jen by mi asi vic vyhovovalo mit nejaky pidiuvazek a jednou tydne pracovat...

vov..vis, ja si fakt nemyslim,ze latkovky zaberou tolik casu. Pere preci pracka,ne? Veseni se da vyuzit k tomu, ze se tu chvili o ditko postara tatinek a ty si klidne na balkone vydechnes😉

andreasek82
5. únor 2009

holky ja jdu urcite do plenek jednorazovek.. je to kazde z nas volba.. 🙂
diky za gratulace, no ono nic neni jiste, takze pindik se tam jeste muze treba objevit 😀

vov
6. únor 2009

Pěkné páteční dopoledne 🙂
Tak včera jsem poprvé s manžílkem řešila něco kolem těhu a to pleny 😀 Uvidíme, na co se budu cítit, až se mimčo narodí, ale asi si seženu info k látkovým plenám a pak je koupíme..
Andreasku, díky za E-mail se seznamem!!!! Jak bylo u mamči?
Makoush, s tatínkovo pomocí raději moc nepočítám, hodně pracuje, domů chodí nejdříve kolem 21h.. Vím, že mi rád pomůže,ale uvidíme, jak to půjde časově.. Takže zatím musím počítat, že když si vymyslím práci navíc, tak si ji budu muset i realizovat 😉
Makoush, tak se přihlaš na nějaký kurz, určitě je fajn mít i jinou aktivitu než jen mimčo, plenky, prdíky, atd..Toho bych se také trochu bála. Mamča mi připomněla, že jsem prohlašovala, že až budu na mateřské, budu studovat, abych nezakrněla 😅 A ono to vlastně i vyjde 🙂 A holčičky jsou prý hodnější než kluci 😉 Tak bys mohla jen tak z nudy chodit na nějaký jazyk, na cvičení, nebo cokoli Tě napadne. Hlavně mít i svou vlastní aktivitu a od začátku ji s mimčem praktikovat 😉
Dnes je mamča na školení a říkala, že tam mají i něco k těhu, tak jsem zvědavá s čím příjde

makoush
autor
6. únor 2009

zdravim,...tak hlasim, ze ani me se nejaka ta viroza nevyhnula ☹ ☹ ach jo..chrchlam jako stary tuberak a odpocivam minuty kdy si budu moc jit domu lehnout.. co vsechno jste do sebe pri nachlazeni ladovaly? Ja jsem zatim na jitrocelovem sirupu, bezovem caji a citronu.. nejaky dalsi veci se docela bojim..dokonce i Stodal obsahuje v tehu zakazany umely sladila..hrůza des...

vov
6. únor 2009

Makoush, brzy se z toho vylež!! Já užívala dětský jitrocelový sirup, pila jsem Vincentku (koupenou v lékárně), čaj s citronem a medem a na uvolnění dutin jsem inhalovala heřmánkový čaj... Obyč léků jsem se bála. Brzké uzdravení!!
Jenn, jak dopadlo nakupování výbavy?

andreasek82
6. únor 2009

makoushi vylez to brzy!!
ja zatim dobre (tukam si na zuby, at to nezakriknu), ale take tak trochu pocitam s tim, ze se tomu tady v praze nevyhnu, jeste kdyz jezdim tou slavnou mistni mhd.. ☹
vov jsem fakt zvedava na tu pomoc ze stran tatinku, u nas to take bude tak, ze rano do prace a vecer z prace, jenze kdo to tak nema, ze? je to proste na nas maminach no.. ale vikendy jsou nase, to at si sve ratolesti pekne uzivaji oni! 🙂 ja hlavne take budu mit sem tam skolu, takze to bude mit tatka se vsim vsudy! 😀

jenniffer
6. únor 2009

Andreo, gratuluji k holčičce. 😵 Můžete začít s klidem nakupovat do růžova. 😀 Pošli mi ten seznámek výbavičky prosím taky, jo? Na oplátku ti do IP hodím ten, co mám já. 😉 Je to sice jen rozpracovaná forma, protože zatím teprve začínám zjišťovat, co bude vlastně všechno potřeba a co je zbytečné kupovat.

Mak: mám asi stejné pocity s prací jako ty. Sedení za stolem mi tedy zatím vůbec nevadí, bříško mi trošku "překáží" snad jen když mi př. spadne tužka na zem a musím se ohnout. 😉 Bohužel ač se tomu bráním seč můžu, moje hlavní téma rozhovorů je mimčo. Vždycky se na něj nějak stočí řeč. Snad jen právě v práci dokážu ještě chvíli zaměstnávat mozek něčím jiným než miminkem a těhotenstvím. 😅 Na mateřskou se mi tedy zatím vůbec nechce. Moje práce mě moc baví a nechce se mi s ní jen tak skončit. Od začátku února zaučuji svoji nástupkyni. Je to divný pocit, když si uvědomím, že já budu doma a ona bude místo mě v práci. Bude dělat to, co mě tak strašně bavilio a já budu jen nezúčastněně "sedět doma na zadku" a všechno, co jsem uměla zapomenu. 😠 Mám oproti tobě ale výhodu. Pracuji v naší rodinné firmě, takže kdykoli se mi po práci zasteskne, můžu se tam objevit a s čímkoli pomoci. Ale už to nebude ono. 😒 Pořád si říkám, že do teď jsem žila hlavně prací a teď začíná nová, ne méně důležitá etapa mého života. 😉 🙂 Brzy se uzdrav. 🙂

Vov: nakupování výbavy se nekonalo. Nějak nám nevyšel zatím čas. 😒

Mažu do prádelny, mám tam už skoro hodinu vyprané prádlo, tak jdu věšet. 😉 Mimochodem, co říkáte na pověru, že těhule nemají věšet prádlo, že se prý mimi může omotat pupeční šňůra kolem krku?

andreasek82
7. únor 2009

jenn ja nemam seznamek primo svuj, ale poslu ti ten co mam od kamaradky ju 🙂
jinak s tim vesenim pradla: u nas kvuli memu ekzemu na rukou vesi pradlo spis tomas, ale i tak ho ja samozrejme povesim a tomuhle neverim.. takze klidne ves.. 🙂
holky tohle ja o sve praci fakt rict nemuzu, mozna mi bude chybet castecne, ale nevim nevim..
co se tyce kocarku, uz mame asi favorita.. objevili jsme ho pritom nahodou v jednom obchudku v kobylisich, prekvapilo nas, ze na to jak je levny, tak kolik ma vecicek.. asi ho koupime.. je to mikado boston, juknete sem: http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=604934

vov
9. únor 2009

Dobré ránko 🙂
Já na pověry moc nejsem, takže prádlo klidně pověsím 😉
No, já jsem si 100% jistá, že mi tato práce chybět nebude 😀 Sedím tu jen s jednou kolegyní 46 let, bezdětná, nikdy neprovdaná, která má na mě poslední dobou blbé řeči.. Jediná kamarádka ve firmě dala výpověď, takže já se těším na nové začátky, na školu, na mateřskou, na novou práci po mateřské, atd.. Ve vesnici, kam se nastěhujeme funguje dětské centrum, je to dobrovolná organizace a shání maminky na výpomoc, takže se chystám po nastěhování aktivně zapojit 😵
Andreasku, kočárek vypadá pěkně!!!!

andreasek82
9. únor 2009

vov jj to mame tak trochu spolecne s tou praci a novymi zacatky a tak.. 🙂
i kdyz tady v praci je to celkem ok, ale nic, bez ceho bych se nemohla obejit.. 😀
diky za pochvalu kociku.. 🙂 vubec jsme ho neznali a kdyz jsme prisli do obchudku a osahali si ho, pani
prodavacka nam k nemu dala odborny vyklad, shodli jsme se, ze je to ten pravy..
byli jsme pak v kobylisich v aaa kocarky a tam nam pani prodavacka potvrdila, ze reklamace jsou jak na kocarky levne, tak na kocarky drahe, ze se proste stejne vetsinou neco pokazi.. no tak jsem zvedava.. 😒
ale asi prave proto budem kupovat v kamennem obchode, mam pocit, ze reklamace by se tak vyrizovala snadneji, ale nebudu predbihat ze? 🙂
hezky den!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru