Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

devila
31. srp 2010

Manža dělá Managera LPS (prevence ztrát a ochranka) v hypermarektu. No a já jsem "úča" 🙂
Tvůj manža je teda hodně šikovný, to je fajn. A už se na mimi asi moc těší viď? Bude asi hodně pomáhat co? Můj manža je zlatý, pomáhá mi jak může a nechává mě i odpočinout nebo třeba jít s holkama posedět jednou za čas.

pajmou
31. srp 2010

@devila To doufám, že bude pomáhat 🙂 moje mamka je taky učitelka, učí teda postižené děti ale o to vic myslim, že je to náročné.To manžílek taky nemá moc klidnou práci 🙂 Zítra si zase napíšm jdu do hajan, jen doufám, že z té zimnice nic nebude ☹

devila
31. srp 2010

Tak dobrou noc a drž se. Snad to nebude chřipajzna .

pajmou
31. srp 2010

Snad ne 🙂 děkuju a dobrou

kamisek2000
1. zář 2010

@kukulinka Ahojky, to je dobre ze je ti dobre🙂 a jak rikas doma je doma🙂 Ja uz bych do prace nemohla jit, bych byla odrovnana hnedka rano🙂 Mno my byli v Tuchlovich nekdy pred 2tydny a nechali jsem tam 1700,- 😀 Tak se musim zase krotit, a pockat az prijde marodni🙂 Jinak nevyjdem🙂 Navic musime brat tedka uhli, takze to bude taky pekna palka.. vubec nevim kde na ten kocarek usetrime... Jinak u mne ok, jen nuda doma, ona by nuda nebyla kdyby sem nebyla lina neco delat.. ale to se mi nechce, uz jen kvuli tomu pocasi... okna nema smysl mejt... a prat to mi vynku neuschne a doma taky ne, kdyz se jeste netopi😀 Proste parada😀 😀

tetamon
1. zář 2010

Ahojte kecaleny 🙂,

to je dobre, ze se to tu zase rozjelo 🙂

Teda, vy si vsechny vegetite doma? Ja v praci nastesti moc stresu nemam, ale je fakt, ze to celodenni sezeni, i kdyz se snazim nohy hodit vys, tak vecer na oteklych nohach vidim 😒 Ale doma bych se nudila, navic pokud by mi krouhla vychazky, tak bych se uz tim tuplem uzrala... Uz jen do listopadu 😀

tetamon
1. zář 2010

Tak na 3D/4D (co znamena to 4???) utz jdu 20. v 17.00 🙂

kamisek2000
1. zář 2010

@tetamon konecne si se dovolala?😀 jako tehule mas neomezeny vychazky😉

pajmou
1. zář 2010

Ahoj holky, máte monitor dechu nebo o něm uvažujete?

devila
1. zář 2010

Ahoj holky,
@pajmou - já jsem monitor měla u Sabi a ted i u Sofi. Já jsem dost opatrná na všechno, takže jsme si ho pro jistotu pořídila. Pro takový svůj vnitřní klid 🙂

tetamon
1. zář 2010

@kamisek2000 nenech se mylit, zalezi na duvodu proc jsi doma. Nektery holky z babinetu nemely, protoze kdyz hrozi potrat (a jestn ejaky dalsi diagnozy), tak nemas vubec zadny 😉 A vim ja, co by mi dr hodila? 😖

pajmou
2. zář 2010

@devila Taky ho pořídím, přemýslím o té novince na pleny http://www.napetrinach.cz/index.php?detail=8983...
Co ty na to?Včera jsem objednala lahvičky a sterilizátor, toto lítá ty koruny 🙂

kukulinka
2. zář 2010

Ahojky holky, dneska jdu k doktorovi s propouštěcí zprávou z nemocnice, tak jsem zvědavá, jestli mě nechá marodit nebo ne. Jinak váhu neřešte, všechno dělá voda. V nemocnici jsem týden ležela a jedla samé sladkosti a zhubnula tam kilo. Od pondělí jsem doma, jím mnohem méně, ale neležím a tělo už si zase chytá vodu, a mám o necelá 2kg více. 😒

pajmou
2. zář 2010

@kukulinka Možná už bys to i měla lepší být doma ne?

kamisek2000
2. zář 2010

@tetamon aha, to je taky asi mozny no, to mne nenapadlo🙂

@kukulinka drzim palce🙂

kukulinka
2. zář 2010

@pajmou Asi ano, v práci celý den jen sedím, takže to řeknu dr, i primář říkal být raději už doma, uvidíme, odpol. napíšu, jak jsem dopadla. Moje tělo prostě furt drží vodu, mrcha jedna.

pajmou
2. zář 2010

@kukulinka Držím palce, já mám napsané riziko už teď a jsem ti raději, dělala jsem celej den tak teď hodně odpočívám a připravuju věci pro mimi, do toho stavíme, tak se aspoň nenudím 😝

tetamon
2. zář 2010

@kamisek2000 no me prave taky ne, ale vim, ze to tam nektere resily, ze s tim mely problem, kdyz potrebovaly skocit na postu nebo tak... 😕

@kukulinka jejda, tak drzim palce. Ale zase je dobry, ze uz o tom aspon vis, a nemusis se stresovat tak moc jako predtim kvuli vaze ;)

kandake
2. zář 2010

@kukulinka ,něco voda bude, ale né všechno ☹ nemyslím že když jsem 25tt a mám 14kg nahoře tak je to voda ☹

tetamon
2. zář 2010

@kandake no, ne nutne musi byt voda, neco by se taky treba mohlo pocitat na miminko, zvetsenou delohu, vyssi objem krve, zvetseny srdce, ... 😀

kandake
2. zář 2010

@tetamon no i tak myslím, že 8kg bude tuk néli více. Mimi má ted kolem 600g

tetamon
2. zář 2010

@kandake no, tak ja nerikam, ez to nemusi byt tuk, ale vim, ze kolegyne sla do porodnice s +24 kg a vracela se s -20 😉

kamisek2000
2. zář 2010

@tetamon hezkyyy😀 taky bych to tak potrebovala, ale nahore mam zatim jen 5.. 🙂 nastesti🙂

tetamon
2. zář 2010

@kamisek2000 blede zavidim. I kdyz ja se zatim drzim na +6-7 kg... Takze vlastne taky neni co az tak 😀 Safra, enbudu mit co nechat v porodnici 😲 😉

devila
2. zář 2010

Ahoj holky,
tak jsem zrovna přetřídila spousty věcí holkám co už mají malé a zase mám plnbou kabelu. Musím to hodit do bazárku nebo to nabídnu kámoškám 🙂 Holky, ty moje princezny mají tolik hader, co já v životě neměla 😀

@pajmou No tohl ti teda nevím, já mám Nanny do postýlky. myslím si, že v kočáru ti to bude k ničemu, protože to bude reagovat i na drncnutí kočáru a ne na pohyb dítětě. Jinak sterilizátor nemám. Tomě třeba příjde zbytečné. Já lahvičky jednou za čaas vyvařím a je to. Myslím, že ani mimču neprospěje, když bude mít vše stále sterilizované. Někod lítá dokonce pořád i s desinfekcí, ale podle mě si ty děti musí nějak získat přirozeně imunitu. Takže já nejsem zastánce každodeního desinfikovaní a sterilizování věcí. Tím samozřejmě nechci říct, že dávam dětem věci špinavé, ale neletím hned vyvařovat dudlík, když jim spadne.

kamisek2000
2. zář 2010

@tetamon Mno uvidime jak to bude no😀

tetamon
2. zář 2010

@kamisek2000 jsem zvedav 😀 Ale kvuli prtouchleti to holt vydrzim 🙂

kamisek2000
2. zář 2010

@tetamon presne tak🙂 🙂 Dneska se tam prcek vrti jak cervik.. to je des😀 Ze neni unavenej... 😀 😀 Zitra mam v planu cistit koberce.. :( se mi do toho vuuuuubec nechce:(

tetamon
2. zář 2010

@kamisek2000 uvidis, co ti na to rekne prte 😀 Treba bude mit stejny nazor jako ty a tim padem bude vycisteno 😝

kamisek2000
2. zář 2010

@tetamon jenza ja to musim udelat za kazdou cenu, ats e chce nebo nechce🙂 Je to tady jak u cikanu, a lepsi to vycistit tedka kdyz jeste muzu, nez pak s pupikem 100x vetsim😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru