• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky nad 100kg

29. srpna 2012 
@kukulinka tak sup sup fotecky:slight_smile: :slight_smile: to ja jsem odpo taky usnula, skladali jsme drevo... a probudila jsem se pak v 6... opet jak kdyz mi nekdo nafackoval:grinning: uplne mimo.. :grinning: ted koukam ze ani nic nedavji vecer v tv, tak nevi co budu delat.. :( ach jo:(
2. říj 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:, kdepak jste všechny? jak se vede? já dobrý, stoupla jsem od středy na váhu a zase kilo nahoře, už se na to asi fakt vykašlu :frowning2:((, budu plakat!!!!!!tj. celkem +18kg a to nemám oteklé nohy...achhhhjoooooo....
4. říj 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky..krasne pondelni rano:slight_smile:
U nas dneska sviti slunicko, tak je to takove veselejsi:slight_smile:
Vcera me nejak seklo v zadech..tak je to docela sila..hekam jako stara babka:( Snad to zase prejde.
Jinak s vahou se mi to zatim libi..ne ze bych byla spokojena s tim kolik vazim..ale zatim nepribiram, naopak tri kila jsem zhubla. Jak jste na tom byly vy na zacatku???

kukulinka: 18 kg uz je docela dost..ja jsem dost silna uz ted..tak doufam, ze to bude jako u Elisky, to jsem za cele tehu pribrala 8kg.
4. říj 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka nazdarek:slight_smile: nesmutni to pak zase schodis, a jestli mas natekle nohy tak je mozny ze zadrzujes vodu, proto ti to skace nahoru...
@dendasek ja jsem pribirala od zacatku, nahore mam zatim 7kg... ale ted jsem urcio taky zase neco pribrala.. :slight_smile:

Jinak ja ted vstala, a boli me hlava jako prase:( Tchan tu reze na pile a to je zvuk uhuhuuuuuuu mi asi praskne... :( Snad to prejde...
4. říj 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendasek jj, je to dost, do poloviny července jsem měla nahoře 4kg a od té doby těch dalších 14kg a to jím stále stejně, takže nechápu.....
4. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 kdy se zítra sejdeme na to cvičení? a co s sebou? asi nějaký tepláky, triko a tenisky a vodu, viď? co třeba po půl druhé u brány nemocnice?
4. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka Mno ja budu v pul 2 na namesti svobody... tak jestli to neni pozde, ze by jsme se sesli treba v tech 13.40?? to se tam snad stihnu doplahocit:slight_smile: Mno a co sebou:grinning: To bude slozitejsi:grinning: ja si asi budu muset vzit 3/4 katata ja teplaky nemam, nic mi neni, tak snad tam nezmrznu nebo bych si mozna mohla dneska pro neco zajet na Kladno kdyby se mazlikovi chtelo... :slight_smile: a pak nejaky to triko, vodu a botky no.. :slight_smile: Snad to tam nejdeme:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. říj 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 já si taky beru 3/4 gatě těhotenský, aspoň je unosím, když jsem si je v létě kupovala :slight_smile:. tak jo, kolem 13:45 to bude akorát, kdyžtak počkám na Tebe, neboj, já než se tam taky dofuním, to bude sranda :slight_smile:. Tak se moc těším..
4. říj 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky hlásím příchod, je mi lépe, ale seslo mi to na průdušky, takže moc nemluvím :slight_smile:
4. říj 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka Tak ok, ja se taky tesim.. jsem na sebe zvedava, uz vidim jak budu funet jak lokomotiva:grinning: Ja si byla koupit teplaky, tak uvidim co si nakonec vezmu, stejne budu vypadat jak debil:grinning: :grinning: Kdyby neco, mobil na me mas, tak se ozvi kdyby byla nejaka zmena:slight_smile: :slight_smile:
4. říj 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou nazdarek:slight_smile: akorat jsem si dneska rikala co s tebou je ze si tu dlouho nebyla:slight_smile: :slight_smile: alespon ze uz je lip... :slight_smile: neco noveho??:slight_smile:
4. říj 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 jasně, nic nebude, mobil mám napsanej na papírku :slight_smile:, takže se zítra pořádně pobavíme a zasmějeme. Ve čtvrtek jdeme na 1.předporodní kurz, nejdete taky?papa
4. říj 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka ja jsem na to dneska taky koukala, a ono se musi chodit od zacatku mesic vid?:slight_smile: Musim se domluvit s manzilkem:slight_smile: Vy budete spolu chodit porad, nebo tam manza jde jen poprve???:slight_smile: :slight_smile:
4. říj 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 ani nic, jen to mrně dnes kope jako blázen,, no teď bylo pár dní hodné, tak si to nahrazuje :slight_smile:
akorát hlednám předporodní kurzy musím se do 22t nahlásit
4. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 my spolu půjdeme na všechny tři ty kurzy, manža chce jít, tak jsem ráda :slight_smile:. je na mimíska natěšený, takže mu nebráním...

@pajmou ve 20.týdnu jsem si taky myslela jak hrozně kope, ale teď to je mazec, to se někdy nedá ani vydržet a docela už to i bolí, hlavně pod žebrama, auauau :frowning2:, už by mohl jít ven, ale ještě má čas, čert jeden. Z postele lezu jako slon, ohýbám se jako dva sloni, prostě sranda...
4. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou pockej az budes ve vetsim TT to si teorve uzijes:grinning:

@kukulinka tak to jo:slight_smile: A nevis jestli se neco plati? Jako jestli hnedka platis tech 600 ze chces tatinka u porodu... vim ze kdyz jde na pedp. kurs ze to ma levnejsi o polovinu, ale nevim jestli se to plati hned nebo az pak az budes v porodce... nemame ted prebytecnych 600 pred platem:grinning: Tak se ptam:slight_smile:
4. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě taky dostávám do žeber a víc se mi ani nechce :slight_smile: dnes ani sedět moc nemůžu
jdu se natahnout
4. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 krásné ránko :slight_smile:. já si myslím, že se to platí hned před tím 1.kurzem :frowning2:. tak kolem 13:45 se těším :slight_smile:
5. říj 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka mno uvidime, manza se zepta v praci jestli ho pusti a dyztak by jsme sli az v liostopadu:slight_smile:) budu tam:slight_smile: taky se tesim pa:slight_smile:
5. říj 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
5. říj 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 ahojky, díky za pokec, bylo to prima :slight_smile:. byla jsem v texku a mají tam kojící podrpdy za 39Kč, jednu jsem si vzala a sedne mi krásně, mají velký výběr velikostí :slight_smile:....nohy mám oteklé jako konve :frowning2:, au au au...
5. říj 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka nazdarek:slight_smile: Ja taky moc dekuju... :slight_smile: skoda jen ze to tak rychle uteklo, bych kecala klidne mnohem dyl:slight_smile: tak doufam ze to nekdy zase zopakujem:slight_smile: :slight_smile: Ok, diky za tip zajdu se tam podivat, maji to normalne u podprsenek??:slight_smile:
5. říj 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A koukala jsem na ty prednasky a jsou od 13.30, ta posledni je od jedny, ja to spletla, tak se sejdem az v 13.15?? nebo radsi 13.10?? jak chces... Teda jestli fakt nevadi ze se k vam tak vetrem:grinning:
5. říj 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 normálně u podprsenek úplně dole pověšené na ramínku...sejdeme se kolem 13:10 radši :slight_smile:. sem teď skoro dvě hodiny ležela a nohy trochu splaskly....díky bohu...čekám na manžílka až se mi vrátí z práce a půjdu si dát něco k jídlu :slight_smile:.
5. říj 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka tak ja se tam zajdu asi zitra podivat:slight_smile: :slight_smile: snad ej objevim:slight_smile: ok tak jsem zatim domluveny:slight_smile: Mno ja si ted dala nejaky tvarohovy buchticky a jsem plna... manza ted odjel na florbal... Tak jsem sama doma:(
5. říj 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zitra akce, kdyby někoho zajímalo
http://www.unibabyshop.cz/
5. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou díky, mrknu na to :slight_smile:

jinak holky, se picnu, nohy mám furt oteklý a večer mi otekly i ruce, prostě sranda, takže se pomalu připravuju na nemocnici.....:frowning2:já tam ale nechci!!!!!!!
6. říj 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka hezky no... treba te neposle... se to srovna.. :( :( ach jo :( :(
6. říj 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou jee tam jsou ceny... :sweat_smile: :confused:
6. říj 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc jsem to tam ještě nestudovala, tak to omrknu
6. říj 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek