• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky nad 100kg

29. srpna 2012 
@dendasek Jee to se mas ze ti to nataci na dvd:slight_smile: My byli natacet na dvd ve ctvrtek a mimi totalne nespolupracovalo:grinning: Dalo si rucku mezi nohy, otocilo se tak zvlastne zady ze jsme nevideli fakt vubec nic:slight_smile:
Na celym dvd mame jen hlavicku, pater, nozku a rucicku.. :slight_smile: Takze super... :slight_smile:))
29. zář 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamisek: no ja jsem u Eli nic takoveho nezazila, nemam ani jedinou fotku z utz a jen proto, ze jsem mela debilniho dr. pro ktereho byl vsechno problem. :rolling_eyes:
Ted jsem spokojena, mame fotecku..dvd a prave i dr. rikal, ze krasne uvidime jak mimi postupne roste.
A to jsi byla na tom 3D nebo 4D? Ale je to skoda..miminku neporucis :grinning:
Za dvy tydny nas ceka utz..s projasnenym patere a podobne, tak doufam, ze vsechno bude ok.
Jake mate vybrane jmeno pro holcicku..kdyby nahodou:slight_smile:
29. zář 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 Heč a já jdu v 8 hodin :slight_smile:. Tak se třeba potkáme :slight_smile:.
29. zář 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendasek Nn jen obycejnej utz:slight_smile: jako dela dr... :slight_smile: :slight_smile: No a jmeno pro holcicku mame Valerie:slight_smile: Tak uvidime co se nakonec vyklube:slight_smile:

@kukulinka Tedaaa:grinning: jde do poradny dyl jak ja a na utz jde driv... :grinning: ze se nestydis:grinning: Co kdyby jsme pak nekam zasli? Nechtelo by se ti??
29. zář 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 Klidně můžeme, manža pak stejně pojede do práce a já ráda pokecám, teda, když mě nepošle do špitálu, což se,doufám, nestane :slight_smile:.Jsem zvědavá, jak je prcek velikej. Teď pořád zlobí jako čertík a některý kopance už docela bolí.
29. zář 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami: pekne jmeno :wink: U nas jak se znam, tak to zmenim jeste pred porodem..kdybych tak dlouho neprenasela tak by to Eliska nebyla:D
29. zář 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendasek bydlím kousek od Plzně
@kamisek2000 taky se moc těším na velkej jdu 12.10. :slight_smile:)
29. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka jj to samy je u nas... dava o sobe hodne vedet vecer jak si sednu k tv:slight_smile:) Dablik je to... Kolikrat me to uz i v noci probudi... :slight_smile: :slight_smile:
Ok, tak se pak nejak domluvime:slight_smile:)

@dendasek :slight_smile: :slight_smile: U nas je Valinka jasna a Mirecek asi taky... chce to tak tatinek, tak co bych pro nej neudelala ze:slight_smile:

No nic jdu koukat na tv a pak spat:slight_smile: Tak hezky vecer holky a zase zitra papa
29. zář 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mějte hezký den :slight_smile:
30. zář 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky..jak pak se mate dneska??
Me cekaji odpo ty dve haldy pradla..prijde mamka pohraje si s Eli a ja se dam do zehleni.. :unamused:

Uz se taky moc tesim na pohyby..ale jak se znam tak budu zase stresovat, kdyz se mimi nejakou dobu neozve.
30. zář 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát jsem přijela z bazénu a jdu vařit, mám děsný hlad :slight_smile:
@dendasek ať ti žehlení uteče
30. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajmou: byla jsi si zaplavat? Co varis dobreho?
No..zehleni nemam ani trosku rada..to radsi budu umyvat okna :grinning:
30. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já dopoledne plela chodník před barákem a teď vytřela, odpočinu si a musím taky žehlit, mám toho tady hromadu :frowning2:. Jinak počasí teda nic extra....
30. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendasek Dělala jsem květák, sice mě nadme, ale mám ho děsně ráda :slight_smile: byla to mňamka
30. zář 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajmou: smazeny kvetak?? no mnam..ten miluju.. :slight_smile:
Ja jsem si na zkousku zaplatila na mesic obedy ve skole, tak si pro ne budu chodit. Nejak me nebavi varit pro me samotnou. Manzel ma obed v praci, Eli ve skolce..tak jsem zvedava jake budou, zitra si jdu poprve:slight_smile:
Ty chodis do prace a nebo jsi doma?

kukulinka: u nas je tak skarede..prsi a je porad takove sero:(
30. zář 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendasek Tak napůl, hodně dělam z domova a do práce tak 2-3x v týdnu na pár hodin, takže to jde.
30. zář 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooj:slight_smile: tak jsem konecne doma:slight_smile: rano od pul 7 na cestach :grinning: Jsme si rano jeli s tetou pro cernou polivku... mnam ta byla:slight_smile: pak se courali po Kladne:slight_smile: hehe to byl zase den, nohy me boleji jako blazen a mam je nejaky natekly:( :( Tak nevim... docela me to prekvapilo dlouho nic nebylo... :( Ted davame s manzou dohromady skrinky pro Mirdinka:slight_smile: Teda spis ja jen ocumuju:grinning: Obcas neco pridrzim a radim:grinning: Ma ze me desnou radost... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky, krásné studené ráno .-). Já vstávala brzo, jedu hlídat dopoledne babičku, takže mi to aspoň uteče. Mějte se krásně .-)!!!
1. říj 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko:slight_smile: To ja dneska asi vyperu posledni vecicky na mimi a neco tu poklidim.. :slight_smile: Jsem dneska jak prejeta vlakem, vsechno mi trva, koukam jak puk.. to zae bude den:grinning:
1. říj 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem tu chřipku taky chytla....děsná noc, piju čajík a odpočívám...

Mějte hezký den
1. říj 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou tak at to brzy vylezis:slight_smile:
1. říj 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jaký byl den? Já ráno hlídala babču a po obědě byla nakoupit s tchýní v Tescu a teď si čtu, jsme až do večera sama doma. Zítra jedeme na výstavu hraček a věciček pro miminka, tak se moc těším. Dneska mě honí žravá nemoc, mám furt chutě na sladký, chjooooo.....Já budu čuníček vyžranej :slight_smile:.
1. říj 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka Ahojky:slight_smile:ja jsem dneska zehlila, prala, luxovala a spala:grinning: Kam jedete na vystavu?:slight_smile:
A cunicek vyzranej nebudes:slight_smile: ono to pak zase schodis az budes litat kolem malyho:slight_smile:)) Ju koukat na vypravej... :slight_smile: papa
1. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 Ahooj holky, na výstavu frčíme do Letňan, tak se těším, určitě neodolám a něco prckovi koupím, to je jasné už teď :slight_smile:. Venku je podzim jako vyšitej, ale mám ho ráda.
@kamisek2000 Co jít v úterý na to cvičení pro těhulky????Jak to vidíš, je to od 14-15hodin :slight_smile:. Sice mám jeetě rýmu, ale té už se asi nezbavím ......
2. říj 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,přeji Vám všem hezký víkend. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka tak to neco hezkeho porid:slight_smile: Jj urco by jsme mohli jit:slight_smile: Ja budu jedine rada:slight_smile: Jsem cetla na netu ze se ma jeste ale vratit teplo, neco kolem 20.. tak uvidime:slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysekk tobe takyyy:slight_smile:
2. říj 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 děkuju.Dneska mám pracovní sobotu,jako každou.Peru,uklízím.Nuda.Ale zítra si jedu k příbuzným vybrat nějaký věci pro miminko tak to bude veselejší.
2. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysekk :slight_smile: mne dneska taky volala svagrova ze jeste neco nasla na pude tak mi to v tydnu doveze :slight_smile: taky budu vybirat:slight_smile: ale to jsou vylozene vecicky na doma.. je to uz hodne stary... :slight_smile:
@kukulinka myslis ze mam v pondeli radsi zavolat dr krz to cvico? ja se ho neptala jestli muzu chodit, ale kdyz mi nic neni tak snad neni problem...
2. říj 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 já myslím, že volat nemusíš, jemu je to asi stejně fuk .-). Už jsme doma, výstava pěkná, jen strašně moc lidí a nedýchatelno, věci docela drahý, koupila jsem jen čepičku a dvoje rukavičky, chrastítko a flašku :slight_smile:. Jsem unavená, jdu hodit nožky nahoru.
2. říj 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek