• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky nad 100kg

29. srpna 2012 
@matysekk http://www.batolatko.cz/Zavinovacka-do-autosedacky-zimni-verze-EMITEX,2839.html tato :slight_smile:

@kukulinka my uz jsme taky pripraveny... taky muzeme zacit :grinning: :grinning: :grinning: Jo Kukuli, chtela jsem se zeptat, beres si do porodky dudlika?
9. lis 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 je, tu mam taky, limetka-zluta, je uplne nunaci :slight_smile: V te zime budu mlade zavidet :slight_smile:
9. lis 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 taky mám oranžovou :slight_smile:
jinak dnešek nabytý jsem ráda, že jsem doma ...
9. lis 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou
@tetamon ja mam hraskove zelenou... :slight_smile:
9. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 děkuju,vypadá to dobře.Měj hezký den. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. lis 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 nemám ho tam, ale asi ho pak přibalím, až ho vyvařím, uvidíme :slight_smile:
10. lis 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysekk ty taky:slight_smile:

@kukulinka diky:slight_smile:

Mne je dneska blbe, tak se nasnidama zalezu zpatky do postylky, neco si pustim a kaslu na vsechno dneska, pak jen uvarim a konec:slight_smile: to bude den.. :grinning:
10. lis 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 to mám taky takový stavy,nejlepší je to zaspat
10. lis 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysekk to neni stav, ale jsem nastydla jak prase.. :slight_smile:
10. lis 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 já už jsem měla dvakrát penicilin.Rýmu jsem měla čtyři týdny a dávila jsem se jak nějakej tuberák.Ležela jsem a nepomáhalo to.Doktorka mě řekla,že jsou teď virózy až tři týdny.Přeji ať se brzo urdravíš.Já to teď taky snáším hůř.Jsu zvědavá co budu dělat do března.
12. lis 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, jak se máte? Já jsem měla včera první poslíčky, celé odpoledne a pomohla až teplá vana a pak zalézt do peřin a do hodinky bylo po bolesti, ale už jsem myslela, že rodím :wink: a ono nic....Jinak mám taky hroznou rýmu a jsem hrozně oteklá - nohy, ruce, obličej....uvidím v úterý v poradně, jak se na to budou tvářit, hlavně na nárůst váhy, který pro mě samotnou bude překvapením :slight_smile:.....tak jsem zvědavá, co mě čeká dneska... :slight_smile:
12. lis 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysekk tak at jsme obe brzy zdravi... :slight_smile:

@kukulinka ze by ze by????:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 no nevím, dnes zatím nic, jen divné tlaky v břiše....počkám do večera, jak to bude :slight_smile:...
12. lis 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka kdyby nahodou dej vedet.... :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, jsem se naštvala...mě snad otekly i lýtka a stehna, sem na sebe narvala těhu džíny a úplně se mi obtáhly kolem nohou, vydržela jsem v nich hodinu na nákupu a byla celou dobu nervní a vše mě z toho začlo bolet...takže jsem už jen na teplákách od litexu, vypadají jako kalhoty...přece nemá smysl si na poslední měsíc kupovat nově gatě, ne?
12. lis 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka Treba to mas jen dneska... ale urco to smysl nema... :slight_smile: to je zbytecny vyhazovani korunek si myslim... kor kdyz to u tebe treba uz ani mesic nebude:grinning: Dr. ti dal 2 tydny ne?:grinning: to mas pristi tyden:grinning: :grinning: :grinning:
Jo a Oli, jak si vcera mela ty poslily... to si cekala jestli to prejde nebo ne? Rekla sis nejakej cas do kolika cekas?:grinning: ja jen ze az to na me treba taky pak prijde, tak abych neplasila ze uz je to tady:grinning: :grinning:
12. lis 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky:slight_smile:,
chtela bych se zeptat..mela jste treba nektera problem, ze mimi nebylo az tak dobre na uzt videt?? Byla jsem dnes u sveho dr...delal mi utz..ale ja jsem fakt houby videla..On tedy rikal, ze vsechno jak ma byt a dobre..ale preci jen..kdyz jsem si to dvd doma prehravala, tak trosku neco rezeznat jde..ale byla jsem zklamana:(
12. lis 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 no, třeba to ani poslíčci nakonec nebyli, já nevím...ale takový bolesti jsem ještě neměla, tak asi jo....bralo mě to od oběda a čekala jsem do půl7, kdy jsem si napustila vanu a bylo to, jo a teď mě to bere zase, mazec, co? ale do vany nejdu, jsem z ní nemohla včera vylézt....takže počkáme, co z toho bude... :slight_smile:...je to takový stahování břicha napravo a mám divnej tlak naspodek :frowning2:
12. lis 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendasek ja jsem taky malo pruhledna, tak si z toho nic nedelej:slight_smile: je to normalni:slight_smile:

@kukulinka si zkus dat jen teplou sprchu na brisko, treba to taky pomuze:slight_smile: ja byla dneska taky ve vane.. po 15 minutach jsem musela utect.. jsem si to napustila moooc horky a uz se tam nedalo ani dejchat... hotova sauna... :slight_smile: ale to vylezani je taky mazec.. to je jak kdyz se zveda hroch... a ty vody co pak ubyde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamisek2000: dekuju za uklidneni..dr. nemel zadne hloupe poznamky ze jsem tlusta a podobne..tak me napadlo, ze to bude urcite tim..

kami: aspon usetris na vode..ja to tak mam taky:slight_smile:))
12. lis 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám stále v celku tak dobrý :slight_smile:
@kukulinka jak dneska?taky byly poslíčci?
@kamisek2000 a co ty mamino, nic?:slight_smile:
@dendasek šéíčky se prosvítí dobře neboj :grinning: vím o čem mluvím
12. lis 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajmou: u Elisky mi normalne dr. na gynde rekl: mate moc sadla na brise..plod jde tedy spatne videt.
Takze jsem cekala opet nejake narazky..ale nic..je to samo jiny dr. ale i tak..ale byl slusny, zadne blbe kecy.
12. lis 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou asi zase ano, zatím jsem vcelku, ale ráda bych se rozdvojila :slight_smile:
13. lis 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendasek mne taky nic nerikali... ona i hubena holka, muze byt nepruhledna:slight_smile:

@pajmou my porad nic... ve me se drzi jako klistatko zatim :slight_smile: Taky by mohl pomalu ven... :slight_smile:
13. lis 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, jak se máte? já nic extra, zlobí mě furt poslíčci a ještě k tomu mě otekly nárty na nohou, že už fakt nic neobuju :frowning2: a v noci nemůžu spát jak to bolí...ani led na to nepomáhá, nic, chjoooo...zítra do poradny do nemocnice, jsem zěvadvá, co mi řeknou....
15. lis 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka Nazdarek... ja se mam fajn, dneska mam manzu doma, rano jsme byli na pohotovosti na urazovce, nemohl doslapnout na nohu, tak mu na to dali nejakej sprej ci co a prasky... jsem rikala to je desny... misto aby se mnou jezdil do nemo on, jezdim ja:grinning: ale alespon to nema v sadre nebo v orteze... do dvou dnu by ho to melo snad prejit.. kdyz ne, ma prijit... tak doufame... :slight_smile:
S tema otokama ti to fakt nezavidim... videla jsem fotku co mas v albu a fakt husty... ale snad ti to brzy skonci.. :slight_smile:) uvidis co ti reknou zitra.. snad si te tam nenechaji... :slight_smile: budu na tebe myslet.... ja jdu na ko ve ctvrtek i na ty ozvy na srdicko, tak jsem na to zvedava... :slight_smile: na 4.12 mam domluveno foceni briska, tak se tesim... snad z toho neco bude... :slight_smile:
15. lis 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, tak jsem byla v poradně v nemocnici a za dva týdny +7kg kvůli otokům a opět si jdu lehnout do nemocnice, mají strach, čím to je, tak mi držte palečky, třeba se vrátím už s miminkem...je to děsný...
16. lis 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka hezky... tak drzim palce a drzte se... :slight_smile:
16. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka no panejo, tak hlavne at jste oba v poradku, drzim palce, at je vsechno rychly a v poradku...
16. lis 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky co u vás nového ? U nás jen to, že mě už teď - ve 26tt předává má lékařka pod dozor porodnice ( ke konkrétnímu lékaři který je nejen porodník, ale hlavně i internista), tak jdeme v pondělí tam, tak se trochu děsím a hlavně nevím co mě tam čeká...

Myslím, že až se kukuli znova ohlásí, nebude už 2v1, ale budou už rozdvojení :slight_smile: , hlavně aby bylo všechno v pořádku.
19. lis 2010 v 06:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek