• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky nad 100kg

29. srpna 2012 
@kukulinka hmmm..tak to byla pekna divocina. Hlavne, ze vsechno dobre dopadlo.
A neboj, ty bundy uply pres zadek se samy spravi. Ten energeticky vydej pri kojeni se nekde projevi, to se neboj :slight_smile:
7. pro 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, tak už jsem tu taky a dočítám výslech Kukuli :slight_smile: ,moc gratuluju a hlavně že jste oba už v pohodě doma. Ach jo, taky bych to chtěla mít už za sebou, ale my holt s Káčou máme ještě 3 měsíce před sebou... Snad už to doklepeme v pořádku. Zítra jdeme do poradny už do porodnice tak uvidíme co bude.
8. pro 2010 v 09:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme objednali kočárek mám radost :slight_smile: co vy holky, co nového?Stále v celku?
11. pro 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou jakej si objednala?:slight_smile: jj stale 2 v 1:grinning:
11. pro 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 nechce se mu viď do zimky ani se nedivím :slight_smile:
http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/X-Lander-Set-XA-2010-do-vyprodani
carbon barvu
Už máš po prvním termínu?
11. pro 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou je peknej:slight_smile: ja mam jen termin podle utz, kdy jsem mela posledni ms nevim vis:slight_smile:
11. pro 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 a ten máš kdy?
11. pro 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou v patek.. tak uvidime jestli se vyklube:slight_smile:
11. pro 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 tak držím palce :slight_smile: já akorát sepisuju co vše zabalit, nemám co dělat...
11. pro 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou dekuju :slight_smile: snad brzy poleze kluk jeden usatej:slight_smile: jinak gratuluju ke chlapeckovi:slight_smile: uz mate jmeno?
11. pro 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 bude to Jiřík, aby se to nepletlo, chtěla jsem po tatovi Honza, ale on nechtěl

Hezký večer
11. pro 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou tak u nas manza chce po sobe:slight_smile:
12. pro 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, jak se vede? já si užívám maminkovského života, je to faj, spinká krásně a budí se po 3 hodinách, někdy i dýl :slight_smile:...už couráme s kočárkem venku, je to fajn :slight_smile:...já jsem taky OK, jizva kapku bolí, ale to přejde....
12. pro 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka to je výborná zpráva, časový harmonogram závidím :slight_smile: snad i u nás to tak bude, tak pak přihoď nějaké fotečky
12. pro 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka ahojky:slight_smile: tak to je dobre, jen uzivej... :slight_smile: my si vcera domu privezli autosedacku od manzi segry... treba to k necemu bude, ze si rekne ze uz muze jezdit tak pujde ven... ale zatim se nic nedeje:slight_smile: Jen ja jsem pekne nachcipla a mam asi neco s nohou... udelal se mi tam flek a boli to jak krava... :"( tak jdu odpo k dr.. uvidime co mi rekne... snad to nic nebude...
13. pro 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 snad to nebude nic hrozného, dej vědět jak jsi na tom
13. pro 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou tak tam mam nejakej zanet ci co.. dala mi masticku a uvidime... :slight_smile: takze nic hroznyho nastesti:slight_smile:
13. pro 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 tak aspoň tak, už jsi měla poslíčky?
13. pro 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 chtěla jsem se podívat, jaké máš bříško a žádné nové fotečky :unamused: :slight_smile:
13. pro 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou jj mela.. ale ted dlouho nic.. :slight_smile: :slight_smile: ja zase vyfotim.. :slight_smile: ale asi az zitra... :slight_smile: uvidim.... :slight_smile: Mam ho ale porad malinky... nebo mne to alespon prijde:grinning: kazdej rika jakej je to balon a mne prijde mrnavy:grinning:
13. pro 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeji Vám moc hezký den.Dlouho jsem se neozvala Mám toho teď nějak moc.Hlavně se synem,puberta nám dává zabrat a ještě k tomu vybíráme školu.Už jsme toho celkem hodně projezdili a synkovi se nikde nelíbí.
Já se držím až na křeče a brnění v rukách,které mě přepadá pravidelně o půl jedné a po půl hodinách se vrací tak do šesti do rána.Už čtvrtý týden.Ani Magnezium nezabírá.Ach to se mám do konce na co těšit.
Jinak velká gratulace Kukulince,myslela jsem,že už i Kamča to bude mít za sebou,ale vypadá to každou chvilku.Moc držím palce. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. pro 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysekk ahojky, njn puberta... :grinning: To znam... mam brachu v puberte:grinning: kez by kazdou chvilku.... zatim to nevypada moc nadejne:"( se mi u me libi, tak aby vubec vylezl zlobidlo jedno maly:grinning:
14. pro 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 Kontrola, stále jsi v celku, tak dobrý, můžu jít odpočívat .-)
@kukulinka moc hezké nové fotečky
14. pro 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou jj bud v klidu... jentak se nerozdvojime:grinning: :grinning:
14. pro 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 no asi to bude dáreček na vánoce, jako v ordinaci :slight_smile:
14. pro 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou asi jo, ale nebude se jmenovat Mikulas teda :grinning: :grinning: ach jo... ani nevis jak me to uz stve... :slight_smile:
14. pro 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisek2000 zatim si to nedovedu představit...přeci jen mám ještě kus před sebou :slight_smile: pošlu ti do IP telefon, kdyby něco tak dej vědět :slight_smile:
15. pro 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou dík holky, dnes jsem měla termín porodu a už nám jsou 3 týdny....nevím, kdo by mě v tomhle vezl do porodnice...sněhu jako nasr.....:frowning2:..ode dneška jsem s prckem sama doma bez tatínka, musel už do práce, ach jo...prcek začíná kapku zlobit, nechce v noci spinkat, neřve, ale kníká a to nejde usnout, pak se trochu napije a usne, je to mrška zlobivá...:slight_smile:
15. pro 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukulinka musí si najít svůj rytmus
15. pro 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou jj urcite:slight_smile:
@kukulinka to my pak budeme mit tatku doma jen 3 dny... vic dovci nema :"(

15. pro 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek