Těhulky nad 100kg

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😃
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉
antoa
17. led 2011
@pajmou já na lidi seru dávno, jsem jaká jsem a hotovo, kdyby každá byla hubená, tak je to tu šedé.... 😃 nosím mladistvou modu...a cítím se ok, mindráky mě přešly už dávno, i když někdy to bylo kruté, hlavně na Zš.
u těch dr. jsem často slyšela, že za vše může obezita, bolí vás to a to...zhubni! ale tedka naprosto v pohodě
misi.21
17. led 2011
@vysocanka oni mi to spíš doporučili,ne že by byl problém s IVF,ale kdyby mi to řekl před,tak jsem mohla ještě půl roku počkat a něco zhubnout,když jsem měla důvod,tak to před hormonama šlo shodit,teď už je to horší a větší práce,ale neříkám že to nejde vůbec,pár kilo jsem zhubla ale je to rozhodně těžší a vydřenější...
antoa
17. led 2011
@pajmou ale vše do vel 56 bojím se , že by mi to bylo malé, už jsem se na ty stránky dívala i dřív
vysocanka
17. led 2011
tjn ja ted zas nemuzu cvicit kloudne kvuli kojeni bojim se abych neprisla o mliko to bych vazne nerada...
kamisek2000
17. led 2011
Teedaaaa vas tady je holky... 🙂 🙂 Takovejch novejch tvari 🙂) 🙂) preji pohodove tehulinkovani... uzivejte... je co:-) 🙂 🙂
My ted vyrazime do mesta... jen jsem zvedava jak dlouho vydrzime bez papu.. nebo pripadne kde malymu najist dam😃 No uvidime... Si potrebuju koupit barvicku.. uz konecne... 🙂 vypadam jak pako.. 🙂) 🙂)
Tak zatim krasnej den... 😉 😉
pajmou
17. led 2011
@antoa mám ty kalhoty 56 a jsou mi ještě furt větší, tak klid 🙂 zkus objednat a uvidíš, byla jsem mile překvapená,mám i zimní bundu, trika no prostě vše možné
pajmou
17. led 2011
@kamisek2000 ahoj Kami, tak co prcek?Užijte si město, já mám trochu rýmu tak se válim, abych ten porod udýchala
antoa
17. led 2011
@pajmou já už dřív okukovala ty šedý rifle
misi.21
17. led 2011
Holky já už teď na váhu taky kašlu,mám manžela kterej mě miluje,teď jsem navíc těhotná a jsem moc šťastná... V červnu jsme se brali a já si připadala jako princezna.
kamisek2000
17. led 2011
@pajmou Prcek dobry, ted tam neco povida... 🙂 jen kdybych mu rozumela... 🙂 🙂 No ja se bojim taky aby jsme neco nechytli, ma prijit nejaka ta chripkova epi, manza furt pokaslava, tak snad nas to mine🙂 Ale ty at si brzy FIT 🙂)
antoa
17. led 2011
@misi.21 asi tak nějak.m.ůj chlap má 120kg a když jsem chtěla hubnout byl docela protivnej...
kamisek2000
17. led 2011
Ja muzu rict... ze ja jsem vahu nejak resila pred tehu.. vadilo mi to.. ale v tehu me to nejak preslo, prisla jsem si krasnejsi, proste budouci maminka🙂 a hlavni je ze se libime manzilkum, pritelickum.. 🙂
pajmou
17. led 2011
@kamisek2000 no pro tebe je dobre jako prevence osscilo a pořiď domu roušky jinak nevím
@misi.21 😃 😃 😃 joooooo to je vončo mám to doma taky tak 🙂 nahoď nějakou svatební, vdávala bych se hned znova, taky jsme se brali v červnu ale 2009
kamisek2000
17. led 2011
@pajmou tak mne je jedno jestli budu marod ja, hlavne at neni prcek🙂 🙂)
@misi.21 taky jsme se bralio v cervnu 11. 🙂
pajmou
17. led 2011
@antoa nechci ti do toho kecat, ale mam je(nosim je když peru modré) a nejsou moc pěkné jen na té hubené modelce, jdi do nich ale do modrých ty jsou bezva
pajmou
17. led 2011
@kamisek2000 takle se prokreješ a aspoň nic nechytne tak držím palce ať jste zdraví
antoa
17. led 2011
@pajmou tak to je dobrá rada, já si tedka nechávám tmavo modré šít, tak pak uvidím a obj....
pajmou
17. led 2011
Jdu ulovit snídani už mám hladík
misi.21
17. led 2011
@pajmou já se svatby hrozně bála,že na mě bude každej čumět,ikdyž mě všichni znají.. Ale byl to ten nejkrásnější den a fakt si to užila,měli jsme malou svatbu a v šest jsme jeli s manželem do hotelu,kde jsme se vyblbli v bazénu a fakt jsem si svatební noc užila... Všechny kamarádky nadávali,že se jim chlapi na svatbě vožrali a pak vytuhli,Já na to budu celej život vzpomínat..
antoa
17. led 2011
moje svatební 7.7. 2007
misi.21
17. led 2011
@kamisek2000 my se brali 5 června ,celý týden pršelo a sobota byla ukázková
kamisek2000
17. led 2011
@misi.21 my meli priserny vedro... v satech mi tekly curky po nohou, jak ze me teklo😃 jsem si prisla jak kdyz jsem se po... 😃
@antoa moc ti to sluselo:-)

No nic, dorazim odpo, jdu malyho obliknout🙂 zatim... 🙂
antoa
17. led 2011
pajmou
17. led 2011
@misi.21 no tak to byla taky krásná svatba, mi moc nepili, aby jsme si tu noc užili a byli jsme tak unavení, že jsme tedy,,povinnost,, splinili 😃 ale oba padli pak mrtvi 🙂
@antoa nádherné šaty 🙂 moc ti to slušelo
@kamisek2000 hezký den
misi.21
17. led 2011
@antoa kočka
tady je moje svatební 🙂
misi.21
17. led 2011
ještě ksichtík 😃
pajmou
17. led 2011
Snažila jsem nahrát nějaké foto 🙂
pajmou
17. led 2011
@misi.21 krásná nevěsta 🙂 moc ti to slušelo
antoa
17. led 2011
holky obě máte nádherný šaty, fotky, vše....super a pak že jsou sexy jen ty vyzábliny 😉
misi.21
17. led 2011
@pajmou děkuji,tobě taky,koukám že si shodila vlásky... Taky se chystám 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli