Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

kamisek2000
14. srp 2010

@kukulinka tak to jo🙂 jj vim kde to je, driv jsem bydlela na braskove a to je kousicek🙂

kukulinka
18. srp 2010

@kamisek2000 ahojky, jak se vede? já mám tento týden odpolední, ze sezení mi neskutečně bolí zadek a kyčle ☹. A jsem na +9,5kg, nechápu, kde to beru ☹((((((. Roste jen bříško, nohy jsou stejné. No, ale teď jsem si užívala borůvkový koláče, tak se to asi odrazilo. Za týden jdu do poradny, snad nedostanu seřváno za ty kila. Já se nechci vidět před porodem, to snad budu mít přes 20kg nahoře nebo co ☹(((.

kamisek2000
18. srp 2010

@kukulinka Ahojky🙂 Ja se vazila dnes a pribrala jsem zase 1kg.. 😀 celkove mam myslim 6kg... Ja myslim ze servano nedostanes, hlavne ze mimi se ma dobre🙂 🙂 Ja jdu do poradny 28. 🙂 pristi tyden jdu v pondeli k zubari, to taky bude neco🙂 moje ma dlouhodobou dovcu , je marod ci co a tak jdu k manzelovy dr... jsem na to zvedava, ona je hroznej ras.. mira ma vzdy od ni roztrhanou pusu az k usim snad😀 tak bojim bojim🙂
Mne tak napadlo, nechtela by si nekdy nekam zajit? Ze bysme pokecali, nebo pokoupili nejaky vecicky?? 🙂

kukulinka
18. srp 2010

@kamisek2000 To by byl super nápad, ale spíš až tak v říjnu až půjdu na mateřskou, nevadí? Teď dělám střídavě ranní a odpolední a to jsem ráda, že jsem ráda, ale pak můžeme. Oblečení už mám snad všechno kromě zimní kombinézy, ale chybí mi kosmetika a takový ty blbinky do porodnice pro mě 🙂. To jsi dobrá, mě to rostě kilo týdně, nechápu 🙂.

lendaw
18. srp 2010

Ahoj, na úvodní straně MK jsem narazila na tuto diskuzi a tak jsem si říkala, že bych se mohla zapojit 🙂 Čekáme první mimčo, váhově jsem začínala na 100kg (výška 170). Za začátku se váha moc nehýbala, rostla o cca 1kg za měsíc až do půlky 8. měsíce. A teď to začalo 😕 Za posledních 14 dní mám nahoře 3kg, dohromady 12. Chtěla jsem se vejít do +10kg, ale teď to vidím tak na +15kg. Doktoři až na jednoho neměli nikdy žádné řeči, za což jsem jim vděčná. Mám i hodně velká prsa, tak tu váhu svádím na ně 😀

kamisek2000
19. srp 2010

@kukulinka Jj neni problem🙂 Pak to muzeme nakoupit spolu🙂 Budu jedine rada🙂 Mno mne i ta moje vaha prijde dost🙂 Ale cekala jsem vetsi tragedii.. treba to jeste dohonim😀 Radsi to nebudu zakrikovat😀 Uvidime.. 🙂 Uz takhle jsem jak hrosice😀
Vcera mi manza prinesl, celou bednu hub.. to bylo cisteni vecer😀 Nejlepsi na tom je ze on houby neji, tak nevim co s tim budu delat😀

kamisek2000
19. srp 2010

@lendaw Ahojky🙂 Tak +15 mi stejne neprijde nejak velkej narust🙂 taky jsem si rikala ze bych se chtela vejit do 10, ale uz to tak ruzove nevidim🙂
A i kdyby dr reci meli, myslim ze v tehu by to nemelo vadit, kdyz to neni nejakej extra narust a extremni vaha... Hlavni je ze mimisek se ma dobre🙂

kukulinka
19. srp 2010

@kamisek2000 Jasně, tak se pak domluvíme, OK? Houby už taky nemůžu ani vidět, ale mám je jinak ráda. Já, když mám ranní tak váha stagnuje a při odpolední roste, jak dlouho sedím a otékají mi nohy, fuj ☹.

kukulinka
19. srp 2010

@lendaw Ahojky, buď v klidu, já se taky nervuju z váhy, asi jí brzy vyhodím z okna 🙂.Jsem na kraji 6.měsíce a mám skoro plus 10kg, ovlivnit to asi nejde, ať jím jako čuně nebo ne, roste to.

kamisek2000
19. srp 2010

@kukulinka JJ to mne v praci kdyz jsem chodila, tak mi natykali taky... ted co jsem doma, je to uz ok... 🙂

kamisek2000
19. srp 2010

Dneska mi prisli tehu kalhoty Jsem je objednavala z Bonprixu a nejak jsem neodhadla velikost Byli mi maximalne obri... Tak jsem si nechala poslat jiny tak snad uz to budou ony Jsem se ale musela smat kdyz jsem se v nich videla

kandake
19. srp 2010

Ahoj 🙂 chtěla bych se k Vám přidat jsem poprvé těhotná a už se pomalu a jistě blížím k číslovce 100 😒 Když jsem otěhotněla měla jsem váhu 83kg ted jsem 23tt a mám +12kg už si připadám jako tank a to jsem teprve čerstvě za půlkou:(. Nikdy jsem nebyla štíhla vždycky se peru s nadváhou jednou jako kulička podruhé se trochu cítící jako člověk. Už se mi jednou bohužel podařilo i bez těhotenství mít 99kg při výšce 160cm katastrofa. Pak jsem to pomalu dávala dolů na 88kg pak zas tak 5kg nahoru a loni jsem z 93kg zhubla na 77kg to si člověk připal příjemně ale byla to dřina změna jídelničku a 2x až 3x do týdne posilovna, někdy bazén a občas spinning. Před vánocemi jsem povolila a přibrala 2 kg pak chytla chřipku nebo co a zůstal mi kašel pak jsem cvičit nemohla a hned otěhotněla 🙂 konečně po 1,5 roce 😀
Ted se obávám kde se má váha zastaví, ani nepředpokládám, že kojením něco půjde dolů, takže mě čeká dřina...

kukulinka
19. srp 2010

@kandake ahojky, vítej 🙂. Jsme na tom půlně stejně, i ty váhy jsou podobné, já začínala na 85 a jsem +10kg .-( ve 23.tt. Už to asi nebudu řešit, protože to stejně nemá cenu, tělo se podle mne vrací na váhu před zhubnutím (já měla rok před otěhotněním 115kg- tam snad nedolezu). Mám pak kontakt na paní, díky které jsem zhubnula ty horzná kila, takže po kojení budeme zase jako laňky 🙂.

kamisek2000
19. srp 2010

@kandake Ahojky vitej🙂 V kojeni si myslim ze clovek neco zhubne🙂 ale vahu bych fakt neresila🙂 ja uz ji taky neresim, a jsem jak hroch😀
@kukulinka Ta pani ti nejak poradi co a jak?🙂 Nebo jak to chodi??🙂 Taky bych pak chtela dat neco dolu...

kukulinka
19. srp 2010

@kamisek2000 napíše jídelníček na míru tvému tělu, nemáš u toho hlad a jíš normální jídlo, pak dám kontakt, teď je to zbytečné.

tetamon
19. srp 2010

@kandake taky si pripadam ve 20. tydnu jako hrosik, ale ostatni na me reaguji pozitivne (akorat mlady nactilety holky s trosku vydesenyma ocima 😝 😀 ), a to je mi fuk... A holt potom...tak si zamakam, no, neni to bohuzel ani poprve, a nejspis ani naposledy, s tou moji vecnou houpackou... 😕

kamisek2000
19. srp 2010

@kukulinka ok diky🙂

@tetamon to ja znaaam🙂

bambulka77
19. srp 2010

Ahoj holky, tak 6.8. som porodila cisarskym rezom dcerku Annu-Mariu - 4850 g a 54 cm 😀 v celku celkom pohods,ale malu som videla az 26 hodin po porode z coho mi bolo az zle :( JIP-ka bola o poschodie nizsie ako novorodenecke :( no a potom nas strasili,ze mame vysoku glykemiu,ale nakoniec sa ukazalo,ze maju pokazeny pristroj v labaku (chvalabohu) od minulej stredy sme doma,ale mne sa stale otvara sitie a nieco mi vyteka z rany,tak musim stale chodit na cistenie a davaju mi tam dren,tak sa uz neviem dockat kedy sa mi to zahoji...inak ani neviem ako,ale tych 10 kg co som za tehu pribrala som tam aj nechala plus teraz este 1,5 kg ako som dnes rano zistilaa momentalne mam 103,5 kg....ostalo mi velke brucho a previs,ktoreho sa (ak vobec niekedy) tak skoro nezbavim.... 😖 ale co uz...takze zacina boj....zatial papa a pozdravujeme Vas vsetky 🙂

tetamon
19. srp 2010

@bambulka77 gratuluju 🙂 No, priznam, ze taky doufam, ze aspon neco z toho, co nabiram, je voda, takze bych to mohla nechat v porodnici, pekne jim to tam vycurat 😀 Tak at se dari a hezky se szivate 🙂

kamisek2000
20. srp 2010

@bambulka77 gratuluju 🙂

kandake
20. srp 2010

@bambulka77 velká gratulace 😉

matysekk
20. srp 2010

Ahoj holky,taky se k Vám přidávám.První těhotenství jsme měla před patnácti roky a to jsem přibrala 25 kilo.Po porodu jsem deset shodila,ale teď mám něco přes sto a jsem v devátém týdnu.Dlouho jsem se nevážila,spíš jsem měla strach tak nevím jak na tom jsem.Ale mám pocit,že jsem něco shodila,protože mi pořád není dobře a jídelníček mám upravený abych něco v sobě udržela.Na kontrolu jdu přesně za týden,to už mě asi doktorka zváží,jsem zvědavá co mi řekne. Těhotenství plánovaný nebylo,tak jsem se na to ani nepřipravovala.Tak jsem zvědavá kolik ještě přiberu.Ale nevěšme hlavy, hlavně ať jsme všechny zdravé a naše dítka taky. 😵

kukulinka
23. srp 2010

@matysekk ahojky, vítej. Já už ty kila asi nebudu taky řešit, během víkendu mám kilo nahoře, celkem ke dnešku +11kg ☹. Už se z toho picnu, ve středu jdu do poradny. Nabírám kilo týdně, tak se na to chci zeptat, jak je to možné.Pak snad půjde vše dolů.

tetamon
23. srp 2010

@kukulinka nevim jak to je kolem 25. tt, ael vim, ze ke konci to fakt i k tomu kilu tydne uz muze byt (pac se zacina zadrzovat vic i voda).. Ale za zeptani u dr. nic.. 😉

lendaw
23. srp 2010

@kukulinka já měla do 35tt +9kg a od té doby mám nahoře 5kg, tj. ve 38tt +12kg. Leze mi to teď 1,5-2kg týdně. Mám otoky na kotnících, chodidlech, prstech a podle Dr. i na genitáliích. Ve 24tt mi to přijde na zadržování vody ještě brzy, k tomu dojde spíš až v posledním měsíci. Ale váha roste skokově, tak bych se s tím zase až tak netrápila.

tetamon
23. srp 2010

@lendaw ja drzim vodu od tretiho tydne. Nijak dramaticky, ale jo 🙄

lendaw
23. srp 2010

@tetamon tak to ti nezávidím. Já teď trpím jak pes a to mě to trápí teprve tak 5-6 týdnů.

tetamon
23. srp 2010

@lendaw ja si taky ne, ale co bych kvuli prckovi ;) Zatim se to da, zatim je to fakt akorat neprijemny, a jen pri dlouhym sezeni nebo stani bez pohybu to je fakt bolestivy, jinak je to opravdu snesitelny ;)

lendaw
23. srp 2010

@tetamon mě ty kotníky bolí i na dotek. Přijde mi, ž ei za chvíli snad zpod nehtů začne vytejkat voda 😕

tetamon
23. srp 2010

@lendaw tak to me nastesti zatim tak moc ne, takze rikas, mam se porad na co "tesit"? 😉
Uz se ti to krati, a pak aspon udelas velke cururu a budes šťóplá krasavice ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru