Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

krpeska
23. únor 2011

@janulazaynab já to mám horší já uplně zapoměla jaký velikosti na miminka jsou 😉 😉 😉 já už mám t chlapi opravdu veliký jeden jde za rok pro opčanku a druhej bude mít první kulatiny takže hrůůůůůůůza 😉 😉 😉 😉 Jinak už taky peru spustu věcí mám pučených nějak už jsem s mimčem nepočítala 🙂 🙂 naštěstí jsou dobré kamarádky 🙂 🙂

janulazaynab
23. únor 2011

@krpeska - taky máme většinu zděděnou, mimčo stejně za chvíli vyroste, tak to ani nemá cenu kupovat nové.. jasně, pár věcí si každá mamina koupí, protože neodolá 😀 Jinak k velikostem se mrkni na:

janulazaynab
23. únor 2011
krpeska
23. únor 2011

@janulazaynab ty jo super díky já to fakt zapoměla 🙂 🙂

pajmou
23. únor 2011

Ahoj holky jak se máte?Já stále v celku, zítra si mě tam možná nechají ☹

pajmou
23. únor 2011

@janulazaynab no podle te tabulky aspoň 62 🙂

krpeska
24. únor 2011

@pajmou Tak držím palečky mě je tet příšerný smutno tatka nám včera večer přijel a tet ráno odjel a návrat někdy v neděli a já to nějak nemůžu rozdejchat ☹ ☹ ☹ ☹

pajmou
24. únor 2011

@krpeska díky moc a drž se !

krpeska
25. únor 2011

tak holky tak jsem přišla z poradny od začátku jsem přibrala 3kg vyfasovala jsem glukometr tak si tet musim doma ubližovat sama ☹ ☹ na tu tachykardii jsem dostala léky tak uvidíme co to udělá a jak se vede vám 🙂 🙂 🙂

lennetfrigg
25. únor 2011

@krpeska Tak držím palečky, ať je to dobré a ať to vklidu zvládnete do konce těhu. Dobré je, že už se bližíte k 30,týdnu, tak i kdyby něco se rozjelo dřív, miminko už je připravené. Ale určitě to zvládnete až dokonce. 😉 A to jsi sikovna, 3 kila, to je super.

U mne se teď tlak celkem drží, abych nemusela do nemocnice, tak se musím domluvit na interním a chodit na pravidelné kontroly. Ale MUSI to taky byt dobre. Jinak se taky snazim moc se necpat, at taky nepribiram, tak snad se to bude darit. Nastesti zatim chute moc neman, spis nechut. Tak to jde. 😉

pajmou
25. únor 2011

Ahoj holky, hlásím se stále 2v1 ☹

krpeska
25. únor 2011

@pajmou já čekala že už nebudeš 2v1 vy si teda dáváte na čas já bych měla rodit za 8 týdnů prý ji tam dýl jak 38 týdnů nenechaj 😉 😉 😉

krpeska
25. únor 2011

@lennetfrigg Tak se drž já nemocnici taky ukecala když viděli jak jsem ubulená tak mě pustili domu .Ale slíbila jsem že budu co nejvíc doma hodná tak se snažím

martiska36
25. únor 2011

Ahoj těhulky, tak my taky stále 2v1, ale v pondělí ráno nastupuju do nemocnice na indukci. Smlouvám se slečnou v bříšku, jestli do té doby nechce raděj na svět sama, tak uvidíme 😀 Nejpozději v pondělí jdeme na to.
@pajmou Tak vidím, že nejsem sama, komu Hamilton nepomohl, absolovovala jsem v pondělí a bohužel to nezabralo...

pajmou
25. únor 2011

@martiska36 já v pondělí a ve čtvrtek znova a zatím nic, už jsem teda bez zátky a dnes celý den píchání v podbřišku, tak snad to o víkendu dáme a i ty, budu držet palce 🙂
@krpeska aspoň tě budou mít pod dozorem 😉 😉

martiska36
25. únor 2011

@pajmou Taky už jsem bez zátky, už to včera i vypadalo, že se chystáme, ale zase nic. Nicméně kvůli mému zdr. stavu je pondělí už poslední termín. Tak držím palce, a když budou stejně, tak pak seznámíme
Káču s Jiříkem a můžou si notovat jak jsme je otravovali aby už šli do světa.

pajmou
25. únor 2011

@martiska36 😀 jj od kud jsi?

martiska36
25. únor 2011

@pajmou Z Brna. Holt trochu z ruky... 😝

pajmou
25. únor 2011

@martiska36 no to jo 🙂 mám tam tedy část rodiny ale moc tam nejezdíme

martiska36
25. únor 2011

@pajmou Ale uznej, že za tu prču by to stálo. Tak až se na Moravu vypravíte, tak to vyzkoušíme. A Tebe si v nemocnici ještě nechat nechtějí ? Jak dlouho po termínu se u vás vyvolává ?

Ale kdo by se těm miminům divil, že se jim ven nechce, do takové zimy. Ale už bych ten porod měla ráda za sebou obzvlášť, když vím, že budeme vyvolávat. Ch jo.

pajmou
25. únor 2011

@martiska36 po 10-ti dnech, takže když nic v pondělí nástup

devila
26. únor 2011

ahoj holkky, přišla jsem vás pozdravit, a koukám, že pořád držíte všechny po kupě. To se těm dětičkám moc nechce 🙂 Není divu, jak píšete, do takové zimy.

@martiska36 K těm vyvolávaným porodům - je mnohem lepší než přirozený - je to rychlejší 🙂

pajmou
27. únor 2011

@devila to mi povídej ☹ zítra nástup

martiska36
27. únor 2011

@pajmou Já taky, dobré ranko, v 7 nástup do nemocnice 😀 Tak ať to všichni zvládnem v pohodě.

devila
27. únor 2011

jééé holky, tak to budu na vás myslet. 🙂 Uff, ještěže už to mám 2x za sebou. Ale holky nebojte, bolí to sice hrozně, ale stojí to za to 🙂 😉 Všechno to utrpení při porodu hned zapomenete, jak uvidíte svojeho drobečka 🙂

kamisek2000
27. únor 2011

@devila to muzu potvrdit🙂

pajmou
27. únor 2011

@martiska36 držim palce já až prý v poho mezi 9a 10 pak nějaké vyšetření, v ut oxit.test a ve středu vyvolávat, nechápu proč to tady tak dlouho trvá, holky v praze rano nástup a hned vyvolávat jen tady zase něco extra...

kamisek2000
27. únor 2011

@pajmou my to tak na kladne mame taky.. prvni den vysetreni, zatezaky a kdyz se nic nerozjee vyvolavacka..

pajmou
27. únor 2011

@kamisek2000 tys ale nebyla na vyvolani ne?

kamisek2000
27. únor 2011

@pajmou nebyla, ale rikali mi jak to bude probihat, byla jsem uz objednana ale narodil se v nedeli a ja mela mit taky nastup v pondeli...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru