Třetí těhotenství, odkdy jste cítily pohyby?

keny123
26. led 2016

zajímá mě kdy nejdřív jste cítily prcka ve třetím těhotenství.. .první známky že o sobě dává vědět.... .díky

veruska007
26. led 2016

Konec 13.tt, ale ne každý den a jen v určité poloze při maximální koncentraci

pieret
29. led 2016

Ahoj, já jsem začla cítit něco jako lehtání v 16tt, ale nebyla jsem si jistá, jestli je to mimi. V 18 tt jsem už si byla jistá , že jsou to pohyby..ale byly slabounké... a musela jsem se soustředit.

denousek
9. bře 2016

obnovuji téma 🙂 prosím o názory..

nat
9. bře 2016

Tak ja cekam treti a tukani pocituji od 13 tydne a pohyby jako takove od 16 tydne 😉

frufrunka
9. bře 2016

Tak já paradoxně u třetího mimča nejpozději (u prvního někdy od 18tt, u druhého už od 14tt, u třetího až kolem 20tt a to jen malinko, už jsem z toho začínala být nervózní, ale vše bylo, jak mělo být... 🙂 Nevím, proč to tak bylo, možná proto, že předtím jsem na děloze měla už 3 operace a kolem jizvy je možná děloha necitlivá, nevím.

kittynka
9. bře 2016

Já od 17tt " bublinky" a teď už lehké stouchanecky.

lukza
22. dub 2016

Holky Prosím jak jste na tom s bříškem u třetího tehu Já mám pocit o podle fotek tak roste jak u prvního proste pomalu a je male největší jsem mela u druhého těhu.
Docela jsem s toho nervózní ale dr. Říkal že podle utz je vse ok ale ze přeměření bude v tom 20 týdnu ale te mam fakt male bříško hlavně když lehnu na záda tak nemam vůbec žádne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru