Trvalá bolest v levém podbřišku, obavy z mimoděložního

klarkaska
5. kvě 2017

Dobrý den,moc bych vás prosila o radu..Poslední měsíčky jsem měla 3.4.2017 s tím,že ovu byla až někdy kolem 20.4..Minulý pátek (29.4.2017) si myslím dle hnědého špinění,že došlo k nidaci.Hned v sobotu byl lehce pozitivní test,který až dosud sílí.Ve středu 3.5. HCG 68,9, dnes 5.5 HCG 132,9.Dle lékaře by dnešní HCG mělo být ideálně vyšší..Od včerejšího odpoledne mě téměř v kuse s menšími přestávkami bolívá a dloube v levém podbřišku,v pravém téměř vůbec.Dnes jsem proto raději zašla k lékaři z obavy mimoděložního těhotenství.Ten mi udělal vnitřní UZ a vyšetření.Řekl,že o mimoděložní se asi nejedná,ale zároveň v děloze nic není a uvidíme v úterý.Myslíte,že ty trvalé bolesti na jedné straně mohou být opravdu normální??Měla to některá z Vás tak?V prvním těhu jsem bolesti měla střídavé a ne takto v kuse.A nevíte ,zda by nidacni špinění bylo i při mimoděložním těhotenství?Omlouvám se možná za hloupé dotazy,ale jsem z té bolesti velice nervózní.Předem děkuji.

mumik
5. kvě 2017

Ahojky,já měla mimoděložní v březnu.
Doktor nic neviděl v děloze a hlavně jsem měla i nízkou sliznici. Bolest jsem měla takovou dlouhodobější a vystřelovala mi až do zad,proto jsem pak jela raději do nemocnice,než znova ke svému doktorovi.
Budu na Tebe myslet,aby to v Tvém případě mělo dobrý konec. Ale kdyby ta bolest byla větší,jed do nemocnice,raději 10x zbytečně... 🙂
S tím nidacnim špiněním vůbec nevím,je možné,že by mohlo byt,i když by se plod zavrtaval jinde.

klarkaska
autor
5. kvě 2017

@mumik moc děkuji 🙂. Ta bolest je právě taková v kuse dloubavá.když tak bych zítra zajela na pohotovost 😕0

klarkaska
autor
5. kvě 2017

@mumik jinak sliznice prý vypadá na těhotenství

mumik
5. kvě 2017

Zkus se natáhnout,hodin nohy nahoru a odpočívat...Držím palce,aby všechno bylo v pořádku.
Dej pak vědět,jak to s Tebou vypadá ;)

klarkaska
autor
5. kvě 2017

@mumik určitě dám.ještě mě napadlo,jestli nebudu mít zánět mocaku,protože mě trošku zacly bolet ledviny a předevčírem v noci jsem měla zimnici.I Vam/Tobě hodně štěstí a děkuji 😘

corry21
5. kvě 2017

Ledviny neboli, pokud v nich nemáš opravdu hodně velký zánět a to bys poznala. Zánět macaku poznáš podle častého močení, tupé bolesti v podbřišku, pálení nebo řezání při močení...

malinkaelinka
6. kvě 2017

@corry21 ledviny umí bolet jako prase i při mírném zánětu 🙂 vím o tom své... ale je to hodně specifická bolest dole v bedrech a že jsou to ledviny a ne záda se pozná jednoduše...stačí si na ně poklepat...jsou-li to ledviny, zaboli to děsně 🙂

klarkaska
autor
13. kvě 2017

Tak píšu,jak jsem slíbila. Mimoděložně těhotná jsem nebyla.Ale včera jsem samovolně potratila. Byla jsem 5+5tt. HCG mi taktéž stoupalo pomaleji,asi to tak mělo být☹

klarag94
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru