Ukažte břííška 🙂

saries
19. kvě 2016

Ahoj holky 🙂 Pošlete fotečky svých bříšek a nějaký popisek ve kterém tt jste jak se cítíte, co chutě co nechutě no tak ruzně 😀 .

Tak já přikládám foto jsme ve 23tt , citím se zatím pořád spíš pod psa :( ,Pořád nevolnosti a zvracení :-/ to u první dcery teda neznááám.....no znám jen měsíce.... Čekám holčičku je to naše vymodlené mimi které se nám povedlo po 7 měsících a v měsící kdy nám bylo oznámelo že šance přirozeného otěhotnění je 1-3%.... Bude to holčička a bude se jmenovat Sofinka 🙂

andrysek30
19. kvě 2016

teda to je pidi pupík 🙂 já jsem začala 32tt a jsem jak sud 😀 do 4 metru mi bylo špatně, tak jsem i hubla, ale ted poslední trimestr to zdárně doháním 😀 😝 ...jinak spešl chutě nemám ani nebyly.

saries
autor
19. kvě 2016

@andrysek30 ale na 32 tt taky maličké břůůůško 🙂 no já pořád hubnu :( a upřímně bych radši měla už 10kg nahoře a hezky se najedla dala si to na co mám chut než toto 🙂 a co to bude chlapeček či holčička? 🙂

andrysek30
19. kvě 2016

@saries ono je jak kdy, někdy se cvrček vyvalí, že se nestačím divit. Já mám ted hlavně pořád hlad, asi jak mimčo roste spotřebovává vše co sním a žádá si víc 🙂
od 12tt prý jasný kluk,ale každý říká,že na něj vůbec nevypadám 😀
já vím co to je ty nevolnosti já měla měsíc v kuse pořád žaludek na vodě,bolavý jakoby nekonečná kocovina. Zvracela jsem občas. ale zase jsem si to vybrala jinak.

lenka.han82
27. kvě 2016

Já teda nevím, ale už v 11tt mám takovéhle bříško...Budu brzy jako velryba ☹

andrysek30
27. kvě 2016

@lenka.han82 nemusíš, ja na začátku byla děsně nafouklá, potom jsem zase splaskla 😀 v podstatě až ted ten začátek 8 měsíce mi lidi konečně říkají, že je vidět že jsem těhotná...

saries
autor
27. kvě 2016

@andrysek30
@lenka.han82 tak tak 🙂 taky jsme mela do cca 12tt bricho asi tak jako tedka hihi pak splasklo byla jsme nafoukla jak balon 🙂 do toho zacpa takze uplne parada

konekokira
2. čer 2016

24tt, bolí mě často záda, teď skoro vůbec nespim, snažím se denně cvičit jógu a chodit na procházky 🙂 ale už je to na mě těžký, namáhavý 🙂

lusesita25
2. čer 2016

Uz 34tt+0! chute nic takoveho nastesti neznam. Ale co zacinam poznavat je bolest kycli a celeho spodku, nespavost a nocni poceni. :-/

nelushka1
16. čer 2016

Ahooj 🙂 dnes jsem v 38+6 🙂 cítím se docela dobře až na to že mi už dva dny bolí hlava a je mi špatně od žaludku a jsem hrozně unavená a že mě bolí v kyčlí a spodek. 🙂 ale jinak uplně v pohodě 🙂 Jím uplně všechno :D takže nechutě neznám :D 🙂 Čekáme holčičku Nelinku 🙂 doufám, že už vyleze 🙂 termín podle MS mam 24.června a podle UZ 30.června tak uvidííme 🙂

terezg
22. čer 2016

Pěkný den všem 🙂 Tak my jsme ve 32tt,neskutečně rychle to uteklo 🙂 Naštěstí žádné problémy nemáme,chuťe taky neznám,jen už mi šíleně leze na nervy to teplo a je mi jasné,že bude hůř. Doma už jsme zavedli v každé místnosti větrák ale pořád je to síla 😀 Termín mám 13.8 a bude to chlapeček jen jméno ještě nemáme 🙂 těhotenství si moc užívám,jen příště asi zvážím naplánování na nějaké zimní měsíce 😀 🙂

nelushka1
22. čer 2016

@terezg taky jsem říkala že příště zvážím naplánování :D ikdyž ja to mám už za pár :D ale i tak :D zítra mam první termín a male se nejak nechce ven :/

andrysek30
22. čer 2016

aktuálně 36tt 🙂

vafle
22. čer 2016

40+0 UF

ivetka7686
22. čer 2016

34+2 😊 cekame chlapecka a moc se tesime 😊 citim se fajn az Na unavu a bolest zad,zadne extremni chute nemam 😊 vsem maminkam a miminkum preji hlavne zdravicko 😊

kittynka
22. čer 2016

34tt 😂 každý den se najde někdo,kdo si myslí,že čekám dvojčátka nebo mám těsně před porodem....fotky jsou z 31tt od foťačky 😃

nelushka1
22. čer 2016

Aktuálni 39+5

terezg
24. čer 2016

@nelushka1 tak teda držím palce ať vse proběhne v pořádku! 🙂 Já ještě musím vydržet 😀

maxinkaa
24. čer 2016

35+6tt 😉

leniam
24. čer 2016

37+2tt

happyzuza
24. čer 2016

Taky se pochlubím :D moje první těhotenství - aktuálně 17+6 a čekáme chlapečka,méno ještě nemáme jen praconví název 🙂. Celé těhotenství zatím v pořádku, jen na počátku drobné komplikace - syndrom mizejícího dvojčete.

saries
autor
24. čer 2016

Ahoj holky jak snašíte ty vedtra?? Já sem na práááááááááááááááááááášky!!!!!!!!!! :( Otekají mi totalně nohy kotníky nvm co s tím je to nepříjemné a když si vezmu že malá se narodí až v zaří a celé léto bude takhle tak se asi odstehuju na Antarktidu :(, jinak už jsme si na noc poležela v nemocnici s vyčerpání pořád práce práce a už to tělo nevydrželo tak jsme se na práci vykašlala a je to o moc lepší

nelushka1
24. čer 2016

@terezg dekuji 🙂 neboj to ti uteče rychle 🙂

andrysek30
24. čer 2016

@saries za to mam za par cca 3tydny a mam toho fakt plny zuby ten konec je znicujici. Taky mam nohy jak konve a jeste i prsty ne rukach. Budete to muset vydrzet a urcite je lepsi neschopenka nez v techto vedrech byt v praci. Cestovat atd.

leniam
24. čer 2016

@saries jj taky mi natekaji kotniky, ale v tehle vedrech a kor v tehotenstvi se ani nedivim. Pomaha je chladit a nohy nahore, ale uplne mi splasknou stejne az pres noc.

adelchotivkova
24. čer 2016

@saries Ty jo to natékání ti nezávidím!! 😖 Také mám termín začátkem září a musim zaklepat, mě nic netrápí...

adelchotivkova
24. čer 2016

Ahoj, tak také přispěji svým bříškem. Fotka je z 30tt, zítra začínáme 31tt 🙂 Šíleně to letí... Pohlaví neznáme, chceme se nechat překvapit 🙂 . Když to bude chlapeček, tak to bude Vašík po dědečkovi a u holčičky stále ještě pořádně nevíme, nemůžeme se shodnout 😀 Ale buď Sofinka, nebo Markétka 🙂
K tomu jak se cítím - No nesnáším takováhle vedra a to to teprve začíná. Musím tedy zaklepat, ale nic mě netrápí, až na občasné bolení v kříži a vstávání na čůraní 3x za noc 😀 Cítím se jinak úžasně, strašně si pupíka užívám.
Co by jste řekli, na co vypadá můj pupík? Chlapeček či holčička? 😝
Hezký pátek tedy všem a moc se neuvařte!

ivetka7686
24. čer 2016

@adelchotivkova ja bych rekla chlapecek,ale je to Jen muj typ 😃 mozna protoze my cekame chlapecka 😊

soyevita
24. čer 2016

@adelchotivkova Já bych řekla,že holčička😉

nelushka1
24. čer 2016

@saries nezávidím ti :( ale ty to zvladnes 🙂 ja jsem ráda že mám natekly nohy ale není to hrozny. Mam to jen trochu natekly. A naštěstí ve čtvrtek mam druhý termín

nelushka1
24. čer 2016

@adelchotivkova ja si myslím že to bude holčička 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru