Ultrazvuk v 19. týdnu těhotenství. Jde poznat pohlaví?

sandra81
3. únor 2009

Holky, chtela jsem se zeptat, zda jste mela nektera ultrazvuk v 19tt a jestli uz jde poznat pohlavi. Je to velky rozdil mit ultrazvuk v 19 nebo 20 tydnu?

kaca17
3. únor 2009

Ahoj, mně u jednoho mimi řekli pohlaví už v 13tt, u druhého v 16., záleží jak bude natočené, jinak už je to poznat určitě.

dajinka
3. únor 2009

Ahojky, mě řekli pohlaví v 17 tt.

hrusti
3. únor 2009

Ahoj, me rekla dr. pohlavi v 18tt a ve 21tt mi ho na velkem utz potvrdili. Takze pokud mimi bude spolupracovat, tak mozna uz uvidite, jestli je to chlapecek nebo holcicka 🙂

bertica.h
3. únor 2009

mne dr.povedala tuším v 18tt a potom v 21tt mi potvrdili dievčatko aj v 23tt ..takže 3x to sité.snád to je pravda 😀 😀

andykov
3. únor 2009

sandri, v 17tt mi dr. řekla, že si není jistá, ale asi kluk a v 19+4tt mi na genetice řekla jiná dr. na 90% holčičku a ta to pořád je 🙂

sandra81
autor
3. únor 2009

Aha tak super, no ono mi nejde samozrejme jen o zjisteni pohlavi ale i o to zda je mimi ok, zdrave atd. Tak to se taky uz v 19tt pozna ne? Stejne jako od 20tydne nebo ne?Kazdopadne se uz nemuzu dockat🙂

aluskas
3. únor 2009

Sandro, pohlaví by mělo být rozeznatelné od 16.týdne. U prvního nám řekli pohlaví už v 18.týdnu, teď ho ještě stále nevíme...nechce se ukázat stydlín. Tak se asi necháme překvapit.

evulka25
3. únor 2009

ahoj, já byla dneska ve 21tt a pohlaví vidět nebylo - respektive mělo mezi nožkama pupeční šňůru 😔

sandra81
autor
4. únor 2009

Kaca tady psala ze pry bylo pohlavi poznat ve13tt. To se mi ale fakt nezda. Nebo jsem se na to ptala a dr mi rekl ze to mozny neni ze na venek jsou v tyhle dobe mimi stejny. Tak jak je mozny ze Kace to poznali???

anitrams
4. únor 2009

Ahojte, nam rekli ze to "na tuty" bude kluk v 18tt. Pristi tyden jdeme na velky uzv, tak doufam, ze nebude zmena 😉

mirka755
4. únor 2009

ahoj, určitě už to bude vidět. POkud se ti prcek natočí 🙂

vendulka
4. únor 2009

já se teda dozvěděla pohlaví až ve 22tt, apč dříve sjem an utz nebyla a mudr mi ho nechtěla dělat, prý až půjdu na velký genetický utz, tak mi tam řeknou i pohlaví

sandra81
autor
4. únor 2009

Odkdy se dela v CR ten geneticky velky ultrazvuk? Taky od 19 tydne ne?Pry je jedno jestli ve 20 nebo v 19tydnu.

jennyska
13. srp 2013

Ahoj Maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každý se může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. emoticon

Já jsem právě vytvořila články na téma 19.týden těhotenství a ráda bych Vás poprosila, kdybyste mohly k tomuto článku napsat svou zkušenost s 19.tt a vložit ji zde https://www.modrykonik.cz/19-tyden-tehotenstvi/ a nebo se podívat na jednotlivé týdny v 1.trimestru a připsat zkušenost také k nim https://www.modrykonik.cz/tehotenstvi-tyden-po-... .

Pokud byste mohly, bylo by to skvělé a pomohlo by to i ostatním maminkám, které právě prožívají to stejné. emoticon

Děkuji Ti a přeji Vám krásný den!
Jennyska

zdenka9
9. pro 2013

Ahoj maminky,ja byla dneska na UZ a jsem 18+3 a p.doktorka mi rekla 3x po sobe ze to je holcicka tak ode dneska za 3 tydny jdu znovu na UZ tak se jeste poptam zda to ta holcicka je mam uz 1 syna a moc si holcicku prejeme takze uvidime 30.12.2013 zda má pravdu,protoze kdyz jsem cekala poprve klucinu tak mi 4x rekli ze to je holcicka a pak asi necely 1 mesic pred porodem mi rekli v nemocnici:boze,ten ma ale velky kulicky :D takze vse co jsme na holcicku kupovali tak se muselo koupit spise na kluka tak snad nam ted ta holcicka (Sárinka) vyjde 🙂 a vsem preji hodne stesti a zravi jak u miminek tak i u maminek 🙂

nikola991
7. pro 2016

Holky také jsem 19tt. Doteď pohlaví nevíme,a už jsme dost napjatý 🙂 příští týden se to doufám konečně dozvíme,mám velký ultrazvuk 🤰

belmonka
16. led 2019

Doktor řekl v 18. tt kluka a sama jsem to dle utz mohla vidět. Mimi se šikovně natočilo 🙂

petrusllpetrus
24. kvě 2019

Mě řekli včera 19tt 80%chlapeček doufám že mají pravdu😁😁😁vidíte tam něco?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru