• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Určení pohlaví prstýnkem a nebo jinak jak ultrazvukem

25. března 2017 
jak se to děla?jsem tu nova...:slight_smile: :unamused:
7. bře 2013 v 16:44  •  čeká miminko, termín má v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruni121 co se Vám nakonec narodilo? :slight_smile: také jsem si dělala prstýnkový test tak jsem zvědavá :grinning:
5. dub 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky pridam svůj pribeh... Když jsem cekala první ditko, jednou vecer sama jsem si dala prstynek na retizek... Nejak jsem byla presvedcena, ze budu po tatovi a budu mit tri syny a dceru. A ona mi vychazela jedna dcera, druha dcera, treti dcera, ctvrty kluk. Když nam později lekari rekli pohlavi děvčátka, byla jsem smutna, pocitala jsem prece s klukem... Zanedlouho jsme cekali druhé a opet trochu smutna, ze zase devce... Po par letech jsem si na to kyvadélko vzpomněla. Vždy jsem chtěla ctyri deti a dve kartářky mi rekly, ze budu mit syna. A ja chtěla ještě dve deti a vychazel syn. A ted... cekali jsme chlapecka, vypadalo to tak ve 12. tydnu, ale později, ze to snad bude devce a ja mela obrovskou radost, když se devce potvrdilo. No a opet jsem vzpomněla na to kyvadélko... Nechci se rouhat, budu vdecna za tri zdrave dcery, ale to ctvrte miminko bych si tajne také prala... Jinak jsem stastna, ze mam dcery, nejak mi zapada v zivote, ze jim mam ukazat, jak ma vypadat prave zenstvi (hledam ho... moje maminka byla prilis pokorna a nakonec zustala ne uplne stastna, ja zase prilis bojuju).
Takze tak kyvadélko... Tri dcery mi plni :slight_smile:
25. dub 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky, v pondělí jsem byli na ultrazvuku, ale malý/á byl/a zády a pohlaví nešlo určit. chtěla jsem se zeptat na ten prstýnek. včera jsem to zkoušela nad břichem a vyšel mi kluk. jsem v 27tt. ale 1x jsem potratila. musím to zkoušet dvakrát?
14. říj 2014 v 19:06  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak musím říct, že na nás nefunguje nic, čekám třetí dítko, soda nešumí, prstýnek se točí, jím jen ovoce, A podle utz to je další chlapeček. :grinning:
21. dub 2015 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
M.v.me rest s prstýnkem vyšlo že bych měla mít holku a narodila se mi holka a moji kamarádce to vyšlo taky že má mi holku a taky ji má .
6. bře ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer maminky,
prstýnek mi ukazuje holku a 4 kartářky přes sms mi říkají kluka.
Na 16 tt nám to doktorka neřekla(nešlo to vidět) , tak snad nám to řekne teď v pátek, to budu ve 20tt.
Co myslíte? :D
6. bře ve 23:50  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (40. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem. Napíšu vám můj příběh, je mi 36let a čekám třetí dítě. S věštěním polhlaví a pořadí a počtu miminek jsem začla cca ve dvaceti letech, jednou jsem byla u kamarádky na kávě a byla tam kamarádky maminka a ještě její svagrová, nejdřív jsem si nechala od její maminky dát předpovědět kolik budu mít dětí a asi v jakém pořadí: vzala si jehlu na niti a první dítě kluk, druhé holka a třetí kluk. Pak kamarádky švagrová vyložila karty a také jí to tak vyšlo a pak i z mé ruky a také to tak mám Kluka jsem měla ve 24letech, holčičku v 34letech a ted čekáme to třetí a bude to kluk. Tak už od těch mých 20let jsem to vyzkoušela skoro na svém celém příbuzenstvu a at jsem to vyzkoušela na babičce,tetách sestřenicích ale i na svých kamarádkách. Jen v jednom případně mi předpověd nevyšla z cca 50 lidí. Jehla na niti ukáže děti které se už narodily nebo narodí i v jakém pořadí. Děti nenarozené (potracené z důvodu špatného vývoje,tz že by se vůbec nenarodily) mi jehla vůbec neukázala nikdy ale děti které byli potraceni zdravé (tz. že žena šla na potrat i když by dítě bylo zdravé a narodilo by se) ty mi jehla vždy ukázala. Jehla mi i ukázala dítě které se už narodilo ale bohužel brzy po porodu zemřelo. Napíšu vám dva příklady: 1. moje má dvě dětí holka a kluk ale jehla mi ukázala kluk holka kluk apozději jsem se od mojí mamky dozvěděla že teta opravdu měla 3 děti ale první chlapeček zemřel pár dní po narození. 2. kamarádka má kluka a holku ale jehla jí ukazuje kluk kluk holka ale ten prostřední kluk se nenarodil protože ho dala pryč ve 12tt byl zdravý ale proště ho v tu chvíly nechtěla..... tak to je asi vše ...... já tedy věřím na svojí jehlu :D
8. bře v 16:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, hlásím, že čekáme chlapečka ;)
25. bře ve 12:42  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (40. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek