V 17tt se mi udělala v podbřišku boule, co to je?

lucijenkaa
23. únor 2013

Ahoj maminky,budouci maminky,jsem v 17 tydnu,a zacnu tim,ze po ranu neze nemam zade bricho,ale na pravy strane se mi udelala uz druhy den po ranu takouva boule,je to jen na ty strane v podbrisku,pak mam problem stim,ze mam tlaky v podbrisku a picha me v podbrisku,co to je?mam strach ze jde o zamlkle tehu :( poradte dekuji

katali
23. únor 2013

Co tak se sebrat a jet do nemocnice??? Na co čekáš?

lucijenkaa
autor
23. únor 2013

Ja mam jit na gynekologii v utery,premyslela jsem jestli ta boulicka neni deloha?a to pichani natahovani delohy?

lucypuky
23. únor 2013

@lucijenkaa no ja bych rozhodne nečekala a šla k doktorovi .. už jenom pro svuj klid

veruska007
24. únor 2013

@lucijenkaa Jako bys popisovala moje stavy 😀 . Jsem v 17tt a mam pocit, ze to, co pisujes, je naprosto normalni. Tlaky a pichani je ted normalni, mezi 16 - 20tt je rustovy spurt. Bud v klidu, ja taky desne panikarim, jsem po dvou potratech, ale clovek se s tim strachem o miminko a pozdeji o detatko musi naucit zit. Ta boule - to myslim, ze se vybouli miminko, taky me takhle obcas nekde tlaci 😉. A taky ho mam vpravo - uplne nesoumerny.

lucijenkaa
autor
24. únor 2013

dekuji vam vsem holky 🙂jste hodny

lucijenkaa
autor
25. únor 2013

Holky asi takovej strach mit nemusim,ale je mozny ze by maly kopalo dost casto za sebou?a hlavne ze by me kopalo primo dole jak rostou chupy?vite kde myslim 🙂 dekuji

bejby2706
7. kvě 2015

Mam ten samy problem. Dnes jsem se vzbudila, sla na zachod a na leve strane podbrisku jsem si nahmatala takovou boulicku. A docela to tlaci. Nevim no, do poradny mam jit az 26.5 tak bud pojedu na pohotovost nebo nevim. Na netu pisou ze je to deloha a miminko.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru