• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V kolika týdnech u vás bylo poznat těhotenství?

25. května 2012 
Ahojik,jsem v 12t+6,a lide si toho uz vsimaji.A tehu kalhoty uz nosim pres tyden nebot uz normalni me tlaci :slight_smile: :slight_smile: .Sice jsem trochu pri tele tak to muze byt i tim..... :unamused:
24. kvě 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že už je vidět bříško mi řekla kamarádka včera no..má pravdu. Takže v 11tt už bříško není ploché a je vidět. Zejména spodek tvrdý a vystopuplý a to i když ležím. :wink:
24. kvě 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě v 38tt, když jsem porodila :grinning: Byla jsem, jak říkal můj bratr, asimetrická. Asi metr vysoká a asi metr široká :grinning: :grinning: Tak to na mě nebylo poznat :sweat_smile:
24. kvě 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk do minulého týdne nebylo nic poznat a cca od víkendu, kde se vzalo tu se vzalo břicho dnes je to cca 24tt :slight_smile: . Ptala jsem se i doktora jestli je to normální nemít v 5 měíci zádný břicho a je to opravdu individuální. Svaly zpevněné cvičením nepovolí tak snadno + široká pánev. Nezasvěcení měli dojem, že jsem si to snad vymyslela.
24. kvě 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
První těhu až tak kolem 18tt, při druhém už jsem v 10tt nezapla kalhoty
24. kvě 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
od 15tt jsem nosila těhu kalhoty, své už jsem nedopnula.
24. kvě 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
V prvním těhu jsem kalhoty nedopla už asi v 8 tt a okolí si všimlo kolem 12 tt, ve druhém těhu jsem kalhoty nedopla v 7 tt a okolí si všimlo kolem 10 tt. Teď vypadám na třetí měsíc a těhotná nejsem :grinning:
24. kvě 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
16-7tt - to poznali i sousedi. ale kvůli pohodlí jsem nosila těhotenské kalhoty od 10tt
24. kvě 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
U prvního mi bříško trošku povyrostlo kolem 15.týdne, ale přes oblečení to bylo vidět až tak po 20.týdnu.
Teď podruhé to teta poznala asi v 6.týdnu, prý podle mých očí a obličeje a to mě viděla jen na oslavě narozenin :grinning: Kalhoty jsem nezapla asi v 8.týdnu, takže se mi hodily těhotenský kalhoty, co jsem dostala od maminky k Vánocům. Bříško vykouklo asi ve 12.týdnu a přes oblečení to bylo trošku vidět kolem 16.týdne :slight_smile:
24. kvě 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem vysoká (184cm) a mám úzký boky, takže pupík vylezl skoro hned. jsem teď 9tt a odpoledne už je poměrně hodně vidět. i když váhově jsem pořád nastejno, kalhoty nedopnu a nosím volnější trička, takže to zatím nikdo nepoznal, ale je to jen otázka času :slight_smile:
25. kvě 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek