V kolikátém týdnu jste se dozvěděli pohlaví miminka?

karol97s
17. srp 2017

Ahoj, jsem tu s dalším dotazem. Jsem ve 13tt+3 a stále nevím jestli čekáme chlapečka👶 nebo holčičku. Proto se na vás obracím s dotazem v kolikátem týdnu jste se to dozvěděli. Uni. oblečku mám už vážně hodně. 😀
Pěkný den 😄🤗

rutolu
17. srp 2017

Pověděli mi pohlaví na prvním screening ve 14. týdnu. O 14 později mi na kontrole bylo potvrzeno i mou doktorkou. Záleží ale na tom, jak miminko spolupracuje a ukazuje se 🙂

karol97s
autor
17. srp 2017

Také jsem s tím trošku počítala, že nám to tam řeknou, byli jsme tam včera a miminko si myslím bylo krásně vidět, jenom ze sestra byla tak příjemná a ochotná i výřečna,že to byla snad nejhorší kontrola ☹

jaanicce
17. srp 2017

@karol97s A kde jsi prosím byla? Mě to taky čeká a jsem taky hrozně zvědavá a vyděšená 😅

rutolu
17. srp 2017

@karol97s tak to mě mrzí. Naše doktorka na screeningu byla úžasná.

mari90
17. srp 2017

@karol97s nam to rekly na screeningu, ale rozhodne ne na stoprocent. Nejspis ti to reknou az v utz ve 20tt, mimo jine jsem dnes take 13+3tt 🙂

gabiste
17. srp 2017

Zalezi, jak je miminko natocene, ja jsem ve 24.tydnu a stale pohlavi nezname.

martinka0209
17. srp 2017

Pohlaví miminka jsem se dozvěděla ve 20tydnu, prej se to dřív nejde poznat, ve 13 tydnu je to vždycky 50 na 50

marvid
17. srp 2017

Ve 13tt se pohlaví pozná podle pohlavního hrbolku/kůstky, pohlaví jako takové ještě není vytvořené. Chce to ale zkušeného a zdatného doktora 🙂

kajsav
17. srp 2017

U prvního mi to řekli ve 12tt na prvním screeningu a teď u druhého mi to doktorka chtěla říct zase na prvním screeningu, ale mimčo mělo celou dobu nožičky v tureckém sedu, tak to nebylo vidět. Řekla mi to pak moje gynekoložka asi 14 dní nato. 😉

tofife
17. srp 2017

Na prvním screeningu mi řekli, že to bude na 60% holčička a ve 20tt se to potvrdilo 🙂

leymea
17. srp 2017

Dozvedeli jsme se to na 70% na prvnim screeningu. Na druhym pan doktor rekl, ze na 100%. Malej se tak krasne ukazal 😀 a na 4D to mame i natocene. Ale jeste jsem neporodila 😀

karol97s
autor
17. srp 2017

@mari90 To je super 🙂 a jak to prožíváte? je vám zle? 🙂

karol97s
autor
17. srp 2017

Tak jo trhulky

karol97s
autor
17. srp 2017

Tak jo těhulky, moc děkuji a jdu vám závidět a koupit zase něco univerzálního 😁

marvid
17. srp 2017

@karol97s tak s nakupováním počkej 🙂 Já jsem ještě nekoupila nic 🙂

cartney
17. srp 2017

Nám rekli na prvnim screeningu že to bude holka a byla, ale oblecky jsem kupovala az okolo pátého šestého.....je skoda mit pak všechno univerzální.....pockejte s nakupy 😉

35_a_budu_mamka
17. srp 2017

Ve 13tt mi to rekli s tim, ze je to na 70 procent. A trefili se😉 Zkus pozadat lekare pri kazdem dalsim sonu, urcite se brzy ukaze😀

v_erunka
17. srp 2017

Nam to rekla az na tom 20.tydne. Rikala,ze driv je to jeste nejiste. Ted nam to jen potvrdila 🙂 a nakupovat jsem zacala az ted

karol97s
autor
17. srp 2017

Jste šikulky. Asi si dám tedy pauzu 😀 jsem trošku úchyl na nakupovaní. 😂

haaaluska
17. srp 2017

My v 14 TT 100% kluk a v 20 na srdiecku holka a tá už ostala😀

karol97s
autor
17. srp 2017

@jaanicce V Karlových Varech 🙂 kam jdes ty, do jakeho mesta? 🙂

jaanicce
17. srp 2017

@karol97s Ja jdu v Praze na Bulovku 😀 Tak snad to tam bude ok. V pondeli jdu na krev tak se jich poptam jestli muzu vzit pan tatu, je zvedavejsi nez ja.. Ja se tesim az hraska uvidim, ale zaroven jsem pekne vydesena 😔

karol97s
autor
17. srp 2017

Tatku muzes vzit 100% 🙂
Když jsme tam byli my, tak tam měl také skoro každý tatínka, udělají vám ultrazvuk a uslyšíte srdíčko. ❤ Zadny stres. Stejne vam tam nic nereknou, jen to,ze kdyby se neco dělo tak zavolaji Vam na dalsi kontrolu a když bude vše jak má být tak budou komunikovat jen s Vaší doktorkou. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru