V těhotenství mě při sexu bolí a pálí dole

adell_
4. únor 2018

Ahoj holky, mám takovou intimnejsi a trapnější otázku.
Jsem v 6. měsíci a při každém sexu s přítelem me bolí a páli dole, jakoby ne v pochve ale zevnějšku, snad pochopíte. Mate nebo měla jste to některá taky? Kolikrát je to tak hnusny až z toho brecim jak to bolí/páli. Prosím o každou zkušenost a radu, jsem zoufalá už.

ajja87
4. únor 2018

To budou kvasinky,mas to dole i zarudlé?zajdi na gyndu ať ti dr napíše čípky(oni se teda myslím dají koupit i bez předpisu,ale pro jistotu ať se na tebe mrkne)
nebo mast(canesten)a nejlépe přeléčit i přítele.A pak není špatný používat kondom.

odula
4. únor 2018

@adell_ jop, asi kandida. zasla bych na gyndu, at radsi prohlidne, udela stery. v tehotenstvi nechces zanedbanou infekci .😖 a propos, pouzivate lubrikanty?

priefi
5. únor 2018

@adell_ Bud kvasinky, ale to bys mela problemy i mimo pohlavni styk (svedeni, paleni, vytok), spise to vypada, ze vlivem hormonu nejsi dostatecne vlhka, zkuste pouzivat nejaky lubrigacni gel, nejlepe bez parfemu a sensitive 😉

aidelina
5. únor 2018

Taky bych si tipla, že to budou kvasinky. Zašla bych se ukázat na gyndu, jinak mně na kvasinky nejlíp zabírají boraxové (tetraboritanové) globule. Jsou volně prodejné, stojí kolem stovky.

zlobitko
5. únor 2018

Měla jsem to stejně. Podle stěru bez kvasinek, prý je to vlivem hormonů. Přešlo to až po porodu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru