Ve 4tt na ultrazvuku jen 2mm černá tečka

sarikslezak
8. srp 2016

Ahoj holky, tak dneska jsem byla na utz - zatim jsme videli jen 2 mm cernou tecku :D ale jsem objednala za dva týdny, zda uz bude srdíčko. Je tu někdo takový? Jsem z toho nervozni a bojim se, aby vse dopadlo dobře.. 🙂

bajuliss
8. srp 2016

Nebud 😉 taky jsem nedavno byla a dnes jsem 11+0 😉 preju at mimi pekne roste 😉

oliverka28
8. srp 2016

@sarikslezak Neboj se a užívej si to 😉 U nás srdíčko na konci pátého týdne.

sarikslezak
autor
8. srp 2016

Já jdu na kontrolu 23.8. doufám, že už také bude srdíčko 🙂

jandour
8. srp 2016

já jsem v 6 týdnu a jdu na první UTZ příští středu, jsem také nervózní aby vše bylo v pořádku.

jitule007
8. srp 2016

@sarikslezak ahojky ja jsem taky ve ctvrtem tydnu 🙂 teda zitra presne 🙂 a na UTZ jdu az 25.8...uz ted z toho mam nervy....byla jsi na krvi?

sarikslezak
autor
8. srp 2016

@jitule007 Ne na krvi jsem nebyla, jen utz a priste kontrola 23.8.

jitule007
8. srp 2016

Aha,tak ja zas nebyla na utz;)

iritia
8. srp 2016

Dnes jsem byla jsem 6+1 potvrdit těhotenství a už začíná i prý blikat srdíčko říkal dr ... Ono je to u každé trochu jinak záleží hodně na tom kdy došlo k početí 😉

diva_ziva
8. srp 2016

Ja 5+3 a zatial je len dutinka. Asi je dovod, preco chodit na utz az okolo 8tt. 🙂 Nervozna nebud, ono sa to ukaze. 🙂 Inak zatial nemam skoro ziadne prejavy tehotenstva ale ta naladovost a precitlivelost, to je mazec. ☹ Tiez to tak niektora mate?

iritia
8. srp 2016

@diva_ziva jj já mám tech příznaků povic občas zvracim bolí me prsa chodim furt na malou a teda ta naladovost a přecitlivělost je pecka 😁

diva_ziva
8. srp 2016

@iritia Fuuha, tak som rada, ze v tom nie som sama. 😀 Natiekli mi prsia a su pekne bolave, ale moj muz by sa s nimi najradsej nonstop hral, tak to na neho trosku vrcim. 😅

iritia
8. srp 2016

@diva_ziva 😁 me hodně vyrostly a to jsem teprve 6+1 bolest je snesitelná 😊 spíš ze mi je nevolno a vlčí hlad 😁 ale co bych to to prtě nezvládla jsem ráda že se občas ozve ze vim ze tam je ❤

diva_ziva
8. srp 2016

@iritia 😵 😵

sarikslezak
autor
9. srp 2016

Me zas bolej bradavky jsou citlive na dotyk a vyrostla mi celkove prsa. Obcas citim podbrisek ale jinak vubec nic. Vcera jsem si jeste ke vsemu zlomila prst na noze, takze ted trpim bolesti 😀

sarikslezak
autor
9. srp 2016

Achjo holky, spíš mám problém s kouřením. Jsem silný kuřák, teď se snažím prostě přestat, kouřím lehké a dám si za den max 7 cigaret :( vim, ze to je dost a strašně mě to štve, nechci prckovi ubližit a bojim se, ze to tim kourenim muzu prerusit. :( Nemate nejaky rady a tipy jak na to? Myslela jsem si, ze az otehotnim ze to roste pujde samo ale nejak to nejde

marla86
9. srp 2016

Jůůů, holky, vy jste tady všechny na úplném začátku. Já taky! Kontorala až za týden... Čekám, až se toho někdo chopí a vytvoří dubnovou skupinku 😀 Já to nechci zakřiknout, tak se do toho nehrnu 😝 😎

diva_ziva
9. srp 2016

@sarikslezak no ja som odvykala v minulosti len od kofeinu a cukru (obe byli mazec) a jedine co pomaha je proste vydrzat tych prvych par hroznych dni. Ziadnu inu radu nemam. Mas ale faaaakt dobru motivaciu zas 🙂 este si precitaj,co vsetko moze sposobit fajcenie babatku, to by mohlo pomoct.

hanynkah
9. srp 2016

jéé holky, taky jsem na začátku. Včera jsem byla u doktora jsem 5+0tt a taky tam byla taková tečka, prý to vypadá tak jak má. Tak doufám, že bude vše v pořádku i nadále 🙂
Co se týká těch příznaků....už týden před tím, než jsem měla dostat MS se mi zvětšili prsa a bylo mi zle. Prsa mě bolí, že na nich nemůžu ani spát a nevolnost se u mě střídá s velkým hladem co dva dny. A pořád cítím, že v tom břiše se něco děje.
Přeju všem ať to dobře dopadne a v dubnu si ukážem naše prcky 😉

jitulindaj
9. srp 2016

Tak holky,ja mela pozitivni tehutest pred 2tydny,tak jsem v pondeli byla na utz,protoze jsem myslela ze uz jsem 7tt..ale kdepak,vypada to max na 5tt,zatim nic moc nevidela. Jen dutinku a zloutkovy vacek naznak.
Prsa uz me neboli,spi mi zacina po jidle byt lehce nevolno..ale obecne mam spis nechutenstvi..poboliva me pres den obcas podbrisek jak na MS.
Jsem z UTZ neevozni,zrovna jsem na dovolene na 2tydny,tak doufam ze vse bude v poradku jak ma byt😏

sarikslezak
autor
12. srp 2016

Holky, vubec to neutíkáá :D :( ještě jeden celý týden a dva dny do konroly, asi se zblázním. Mám furt strach, že se něco pokazí, chodím se kontrolovat na záchod, jsem jak blázen a jsem z toho nesvá. Už chci mít fotečku miminka i se srdíčkem, a být v klidu 🙂 Jinak od včera mě začaly hrozně bolet prsa a už dva dny chodím na wc i v noci.. Jak jste na tom vy?

hanynkah
12. srp 2016

@sarikslezak uplně tě chápu, taky mám strach aby bylo všechno v pořádku ☹ na kontrolu jdu až 8.9 (u mého doktora se chodí jednou za měsíc a tak k dyž jsem tam byla teď v pondělí ta až za měsíc) a to je za moc dlouho ☹

michaelahorakova
12. srp 2016

@sarikslezak muzu ti poradit jen jedno hlavne hned neprestavej jen to omezuj ja kourila cele tehotendtvi tech 5-7 denne a malimu to vubec neuskodilo a kourim dotet a kojim jen to spis omez nez prestat ten nikotin mas v tele a to detsko to uz v sobe ma tim ze prestanes ze dne na den mu muze spise uskodit a mam to i od doktora jsem tez kurak

sarikslezak
autor
12. srp 2016

@michaelahorakova děkuju za radu, prve jsem ve fazi kdy si dam za den 2 slimky takze fakt lehke cigarety.. rada bych prestala kourit i do budoucna, stejne musim. mam na hlasivkach uzliky to neni dobre... jinak dekuji za radu vazim si toho🙂

sarikslezak
autor
12. srp 2016

@hanynkah a jak dopadla pondělní kontrola? 🙂 Jinak musíme jen čekat a čekat, snad ti to uteče! 🙂

hanynkah
12. srp 2016

@sarikslezak No nejdřív mi řekl, že jdu brzo, ale pak mi udělal ultrazvuk a bylo to krásně vidět. Říkal, že všechno v pořádku a že to vypadá tak jak to má vypadat. Ale ten obrázek s tou tečkou mi nedal, to mě štve 😀

sarikslezak
autor
12. srp 2016

😀 ja ho taky nemam @hanynkah a nevíš jesi je normální ostré píchání do pobříšku? Dneska mě to nejak píchá... ☹ Když ležím je to ok..

anetadr
12. srp 2016

Otevírám soukromou skupinku "Dubnovky 2016 🙂" - pokud je to někomu milejší, než ta veřejná, dejte vědět🙂

hanynkah
12. srp 2016

@sarikslezak já to mám každý den nějak...někdy mě tam píchá, někdy takový tlaky, někdy nic 😀

sarikslezak
autor
12. srp 2016

@hanynkah :D Jo tak to sedí 😀 Aspon víme, že se tam něco děje. Píchání přestlo a teď zase se nic neděje 😀 Tak snad je vše OK. Když já jsem hned ze všeho vyplašená jak magoor :D přítel mi říká, že to moc hrotim 😀

hanynkah
12. srp 2016

@sarikslezak mě bylo celý minulý týden zle, na zvracení, tlaky v břiše a o víkendu se mi udělalo uplně dobře tak jsem taky říkala jestli to není divný a můj muž mi řekl ať sem ráda že je mi chvilku dobře 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru