Velký ultrazvuk v Olomouci - byl na něm někdo?

sim007
10. pro 2014

Ahojte. Byl jste prosím teď někdo na "velkém" utz v Olomouci v nemocnici v cca 20tt?

akmitaf
10. pro 2014

já jdu příští týden do Fertimedu - byla jsem tam už v předešlém těhu a i teď v tom cca 14 tt a jsou tam moc ochotní a vše parádně vysvětlí. Fakt můžu jen doporučit

marki133
10. pro 2014

@sim007 Ahoj, já byla v Olomouci ve fakultní nemocnici ve 13. týdnu na I.genetice a v 22. týdnu na II.genetice 🙂

sim007
autor
10. pro 2014

@marki133 a v jakych jsi byla budovach prosim? A delali ti prutokovy utz?
Ja totiz na I.byla v budově T u vjezdu a vcera jsem na II.byla v budove C (porodnice). A doktorka na me hledela jak na debila a nechapala proc muj doktor ty prutoky chce.Normalne jsem tam zavolala a rekla, ze chci objednat a utz ve II.trimestru a prutokovy utz a objednali me na to C.
Zitra jdu jako ke svojemu a tak se ho zeptam co to melo znamenat 🙂

marki133
10. pro 2014

@sim007 Byla jsem na obou UZ jenom v té budově u vjezdu - fetalní medicína. Jinak pokud jsem dobře pochopila doktorku v nemocnici jak mi vysvětlovala co dělá, tak průtok krve dělali miminku na II.genetice spolu s měřením a kontrolou všech orgánů a jen se mě ptala, jestli netrpíme v rodině nějakou srdeční vadou a pokud nee, tak že mě na vyšetření srdce posílat nebude..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru