Vitamíny pro těhotné - ROZPUSTNÉ. Jaké doporučíte?

mandarinduck
22. říj 2020

Ahoj holky, jdu za Vámi pro radu. Sháním nějaké těhotenské vitamíny. Vím, že jich je v lékárnách nepřeberné množství. Mě ale zajímá jestli máte některá zkušenost s nějakou rozspustnou verzí vitamínů. Jestli vůbec nějaké rozpustné vitamíny existují. Mám docela problém přehltnout větší prášky 😀🙈 tak kdyby jste některá měla nějaký tip na rozpustný tablety, sáčky, nebo uplně pidi tabletky tak sem s ním 🙂))

gambrinkax
22. říj 2020

@mandarinduck kup fertipronu . Jsou to vitamíny v sáčku , berou se před otěhotněním a během těhotenství 😉

mandarinduck
autor
22. říj 2020

@gambrinkax super, moc děkuji za tip, optám se na to v lékarně jestli mají 🙂)

andyskarsgard
22. říj 2020

Já měla fertipronu... Ale ve 3 měsíci jak se stupnovali nevolnosti už jsem ji pit nemohla.. 😂 Tak mám doma skoro celé balení.. Ale myslím že je tam napsané že se může I u kojení..

linda_22
22. říj 2020

Sunar gravimilk. Já ho piju teď při kojení a chutná mi, píší tam, že je i pro těhotné..

mandarinduck
autor
22. říj 2020

@andyskarsgard děkuji za tip 😊 já jsem právě v prvním trimestru brala jen listovku, a to jsou takový malý patáčky. No a teď když jsem vybírala nějaký další vitamíny, tak jsou všecky strašně obrovský 😁 to nemám šanci zhltnout. Tak jsem ráda, že existuje i něco rozpustnýho 😁👍

mandarinduck
autor
22. říj 2020

@linda_22 super, taky moc děkuji za tip 😊mrknu na to. Chutná to jako nějaký ochucený mleko?

linda_22
23. říj 2020

@mandarinduck dá se říct jako lipánek (takový ten v krabičce s brčkem), já si do toho tedy ještě přidávám trochu obyčejného kravského mléka.. také nerada polykám prášky, snesla jsem listovku, ta je malinká 😀

mandarinduck
autor
23. říj 2020

@linda_22 jéé tak lipánka mám ráda :D to by mi teda pohlo chutnat i toto. No přesně zlatá malinká listovka :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru