Vlásenkování obočí v těhotenství?

edit86
23. únor 2016

Mam otazecku...poradite mi? K narozeninam jsem dostala poukaz na vlasenkovani oboci. Jsem ted momentalne v 17 tydnu tehotenstvi, tak nevim, zda neuskodim miminku. Bavila jsem se o tom i s kosmetickou a ta me ujistovala, ze je to bezpecne. Ale radeji si vyslechnu i Vas nazor😊

xtina_13
1. bře 2016

Nevím jaká je to metoda, ale na tetování bych nešla. Pokud by to šlo, domluvila bych se s paní na případném prodloužení platnosti. Že máš obavy by měla pochopit. A leckteré kosmetičky atd se o problém do hloubky ve skutečnosti nezajímají. Zajímá je jen aby měly práci. JIné jsou zodpovědné a zkušené, ale těžko odhadovat, zda to paní myslí dobře s tebou nebo sama se sebou 🙂

paula22011982
9. dub 2016

Ahojki cetla jsem tvuj vzkaz tady ohledne tveho oboci. Mi taky kosmeticka rikala ze pokud nemam paniku z bolesti tak na to klidne muyu jit,ze pry jde jen o ten stress ktery jde na miminko. Mimochodem nechala jsis to vlasenkovani udelat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru