Vodnaty výtok v těhotenství. Měl někdo?

9. čer 2022

Ahoj, mám dotaz, měla některá v těhotenství vodnaty vytok? Ale jako, že kdybyste si nevzali vložku, tak máte mokré spodní prádlo?

lotosek
9. čer 2022

Ano, hojný vodnatý výtok bez zápachu je úplně normální, chrání před infekcí. Bez intimky s fólií jsem se neobešla, byla bych durch.

autor
9. čer 2022

@lotosek tak to se mi ulevilo, u lékaře jsem sice byla, bála jsem se prosakovani plodovky, ale nic nebylo vidět, tak snad to opravdu je jen výtok☺️a děkuji za odpověď..jen aby pak člověk poznal až potece plodova 😅

ivetkafek18
9. čer 2022

Když ti pujde jak mne tak to poznaš. Jseš jak pochcana a je to hodne teplý 😀

autor
9. čer 2022

@ivetkafek18 no u prvního mi rupla a bylo to..teďka jsem se prostě nějak lekla, když se to začalo dít 😱

ivetkafek18
9. čer 2022

Ja se ,,pochcala” jen mi nedoslo protize to bylo do zachodu a nic se nedelo. Po tydnu zistili ze mam hodne malo plodove vody to uz sem byla po terminu tyden a jeste mne pak jeden nechali. Takze porod se rozbehnul sam 2tyzdni po odteceni vetsi casti plodovky

veritanas
9. čer 2022

Jo, taky mě to u druhého děsilo... Myslím ten výtok. Prostě jsem se postavila a ono to teklo ven, úplně jsem to cítila. Jako když máš menzes. Trvalo to fakt dlouho, určitě několik měsíců. Byla jsem i na stěrech a nic. A bylo to v pořádku. Vypadalo to jako voda, čiré nebo světle bílé, bez zápachu...

autor
9. čer 2022

@ivetkafek18 ty blaho..a mimi bylo ok, tak to je super, že i tak to bylo v pořádku 😊 když se všude píše, že se musí do porodnice co nejdřív..tyhle zkušenosti ostatních jsou k nezaplacení 😊 člověka to tak nějak uklidní 😊😊

autor
9. čer 2022

@veritanas presne tohle mám..akorát přes den je to tak nějak normálka, ale ráno když se vzbudim, nebo když jdu v noci na záchod, tak to ze mě taky jakoby vytece 🤦‍♀️ tak snad je to taky u nás taky ok☺️

ivetkafek18
9. čer 2022

Jo bylo. 14 dni po terminu a i tak musela cisarem. Kontrakce se rozbehli na maximum a ja se otevrela na 1cm. Kdyz uz byly takove ze medzi nimi nebyla ani pauza a telo to nedavalo, upadla sem do soku a byla sem na stole 😀

autor
9. čer 2022

@ivetkafek18 tak to je síla..hlavně, že jste tady obě a naprosto v pořádku 😊 je to sice druhý porod, ale strach začíná pomalu pracovat 🙈

ivetkafek18
9. čer 2022

Bude to dobry. Neni potreba panikarit vse bude v poradku 🙂 Kdyz si nebudes jista tak proste vem tu vlozku na pohitovost at ti ji polejou roztokem jestli to je nebi ne plodovka ;)

autor
9. čer 2022

@ivetkafek18 to vím 😊😊 když bude nejhůř, tak tam půjdu, pořád si ale říkám,že snad to lékař,bývalý přimář umí poznat 😊😊

ivetkafek18
9. čer 2022

Urcite ano 🙂 je to zkuseny lekar s velikou praxi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru